Mirtazapinum (orāli) apraksts un zīmolu

Mirtazapine lieto, lai ārstētu depresiju. Mirtazapine pieder zāļu grupai, ko sauc par tetracikliskie antidepresanti. Šīs zāles strādā centrālās nervu sistēmas (CNS), lai dažas ķīmiskas vielas smadzenēs spēcīgāka.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kanādas Brand Name

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām mirtazapīna pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mirtazapīna gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir neskaidrības vai neparastu miegainību un vecumu saistītās problēmas ar nierēm, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņēma mirtazapīna.

Tablete, sairst; Tablet

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

alerģija

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

pediatrisks

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

zāļu mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

citas Mijiedarbība

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Citi Medical Problēmas

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis ārsts, lai uzlabotu savu stāvokli, cik vien iespējams. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Lai izmantotu mutiski disintegrating tableti

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Uzglabāt mutiski disintegrating tableti oriģinālā iepakojumā, kamēr neesat gatavi to pieņemt.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai atļautu izmaiņas Jūsu devu un palīdz samazināt kādas blakusparādības. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Nelietojiet mirtazapīna ar monoamīnoksidāzes (MAO) inhibitoru (piemēram, izokarboksazīds [Marplan®], linezolīds [Zyvox®], metilēnzilā injekcijas, fenelzīns [Nardil®], selegilīns [Eldepryl®], tranilcipromīns [Parnate®]). Nesāciet ņemot mirtazapīna 2 nedēļu laikā pēc tam, kad apstāties MAO inhibitoru un jāgaida 2 nedēļas pēc apstāšanās mirtazapīna pirms sākat ņemot MAO inhibitoru. Ja jūs ņemt tos kopā vai nav jāgaida 2 nedēļas, Jums var attīstīties apjukums, uzbudinājums, nemiers, kuņģa vai zarnu simptomi, pēkšņi augsta ķermeņa temperatūra, ļoti augsts asinsspiediens, vai smagas krampji.

Mirtazapīns var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindroms, ja kopā ar citām zālēm. Nelietojiet mirtazapīna ar Buspirons (Buspar®), fentanils (Abstral®, Duragesic®), litija (Eskalith®, Lithobid®), triptofāns, asinszāli, vai dažas sāpes vai migrēna zāles (piemēram, rizatriptan, sumatriptāns, tramadolu , Frova®, Imitrex®, Maxalt®, Relpax®, Ultram®, Zomig®). Sazinieties ar savu ārstu, pirms jebkādas citas zāles, ņemot ar mirtazapīnu.

dozēšana

Dažiem bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, šīs zāles var palielināt domas par pašnāvību. Pastāstiet ārstam, ja jūs sākat justies nomākts un ir domas par hurting sevi. Ziņot par ikvienu neparastu domas vai uzvedību, kas nepatikšanas jums, it īpaši, ja tie ir jauni vai pasliktinās ātri. Pārliecinieties, ka ārsts zina, ja jums ir miega traucējumi, saņemt sajukums viegli, ir liels pieaugums enerģijas, vai sākt rīkoties neapdomāti. Arī pastāstīt ārstam, ja Jums ir pēkšņas vai spēcīgas jūtas, piemēram, sajūta nervu, dusmīgs, nemierīgs, vardarbīgs, vai nobijies. Ļaujiet ārsts zina, ja jūs vai kāds jūsu ģimenē ir bipolāri traucējumi (manic depresijas), vai ir mēģinājis izdarīt pašnāvību.

aizmirsto devu

Izmantojot šīs zāles var izraisīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindromu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir uzbudinājums, krampji, apgrūtināta elpošana, strauji sirdsdarbība, halucinācijas, augsta temperatūra, augsts vai zems asinsspiediens, pastiprināta svīšana, urīnpūšļa kontroli, smaga muskuļu stīvums, neparasti bāla āda zaudējums, vai nogurums, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Šīs zāles var pievienot alkohola ietekmi un citu CNS depresantiem (zāles, kas padara jūs miegainību un nesamazina modrību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles alerģijas vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles, recepšu pretsāpju zāles vai narkotiku, zāles pret krampjiem vai barbiturātiem, muskuļu relaksanti, vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no iepriekš, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Šīs zāles var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot jūsu izredzes iegūt infekciju. Ja jūs varat, lai izvairītos no cilvēkiem ar infekcijām. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs domājat, ka jūs saņemat infekcija vai ja Jums ir drudzis vai drebuļi, iekaisis kakls, čūlas mutē, sāpes muguras lejasdaļā vai sānu, vai sāpīga vai apgrūtināta urinācija.

Nav pēkšņi pārtraukt šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt summu, jūs izmantojat, pirms apstāšanās pilnībā. Tas var palīdzēt novērst iespējamo pasliktināšanos savu stāvokli un samazina iespēju, abstinences simptomi, piemēram, galvassāpes, slikta dūša, vai vispārējā sajūta, diskomforta vai slimības.

Šīs zāles var palielināt savu svaru. Ārstam var būt nepieciešams, lai pārbaudītu savu svaru regulāri, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Mirtazapīns var izraisīt miegainību, problēmas ar domāšanu, vai problēmas ar kontrolētu ķermeņa kustības. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem, labi koordinēta, un spēj domāt labi.

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt. Ja šī problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

glabāšana

Šīs zāles var izraisīt sausa mute. Pagaidu atvieglojumu, izmantojiet sugarless gumija vai konfektes, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute jūtas sausa ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.