mitotāna (orāli) apraksts un zīmolu

Mitotāns lieto dažu vēža veidus virsnieru dziedzeri. Šīs zāles iedarbojas uz ķermeņa daļu sauc virsnieru garozā. Mitotāns samazina steroīdus (kortizons līdzīgu hormonu), kas tiek ražoti ar virsnieru garozā. Šie hormoni ir svarīgi dažādām funkcijām organismā, tai skaitā pieaugums. Tomēr pārāk daudz no šo hormonu var radīt problēmas.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām mitotāna pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mitotāna vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru, aknu vai sirds problēmas, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem mitotānu.

tablete

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

alerģija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

pediatrisks

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Geriatric

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

citas Mijiedarbība

Zāles, ko lieto vēža ir ļoti spēcīgas un var būt daudz blakusparādības. Pirms šo zāļu saņemšanas, pārliecinieties, ka jūs saprotat visus riskus un ieguvumus. Ir svarīgi, lai jūs varētu cieši sadarboties ar ārstu ārstēšanas laikā.

Citi Medical Problēmas

Veikt mitotānu tikai kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

dozēšana

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Lai to izdarītu, var palielināt iespēju nevēlamu efektu.

Norijiet tableti veselu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt. Ja rodas kontakts ar šķelto vai sasmalcinātu tablešu, nekavējoties nomazgājiet rokas.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri apmeklējumu problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu.

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veiktu identifikācijas karti vai nēsāt rokassprādzi, norādot, ka lietojat šīs zāles.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums nopietnu traumu, infekcijas vai slimības jebkāda veida. Šīs zāles var vājināt Jūsu organisma aizsargspējas pret infekcijas vai iekaisums.

Virsnieru mazspēja var attīstīties pacientiem, kas lieto šīs zāles. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: tumšāka ādas, caureja, reibonis, ģībonis, apetītes zudums, garīgo depresija, slikta dūša, izsitumi uz ādas, neparasts nogurums vai vājums, vai vemšana.

Šīs zāles būs pievienot alkohola ietekmi un citu CNS nomācošiem (zāles, kas palēnina nervu sistēmu un var izraisīt miegainība). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotisko vielu; barbiturāti vai zāles par krampjiem; tricikliskie antidepresanti (zāles depresijas ārstēšanai); muskuļu relaksanti, vai anestēzijas, ieskaitot daži zobu anestēzija. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no augšas, kamēr lietojat šīs zāles.

aizmirsto devu

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

glabāšana

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki ir izmaiņas savā uzvedībā vai atmiņas, vai kļūt nomākts. Tas parasti rodas cilvēkiem, kuri lieto šīs zāles ilgāk par 2 gadiem. Ja Jums vai Jūsu aprūpētājs novērojat jebkādas izmaiņas uzvedībā, kamēr lietojat šīs zāles, konsultējieties ar ārstu uzreiz.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.