mitrālā vārstuļa prolapss komplikācijas

Lai gan lielākā daļa cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss nekad ir problēmas, var rasties komplikācijas. Tie var ietvert

Mitrālā vārstuļa regurgitācija. Visizplatītākais komplikācija ir stāvoklis, kurā vārsts noplūdes asinis atpakaļ kreisā Atrium (mitrālā vārstuļa atraugas).

Ir vīrieši vai ir augsts asinsspiediens palielina risku mitrālā vārstuļa regurgitācija. Ja atvilnis ir smaga, iespējams, nepieciešama operācija salabot vai nomainīt vārstu, lai novērstu attīstību komplikācijas, piemēram, insultu.

Sirds ritma traucējumi (aritmijas). Neregulāru sirdsdarbību var rasties cilvēkiem ar mitrālā vārstuļa prolapss. Tie visbiežāk notiek augšējos kameru sirds, un, lai gan tie var būt apgrūtinoša, tie parasti nav dzīvībai bīstama.

Cilvēkiem ar smagu mitrālā vārstuļa regurgitācija vai smagu kroplība viņu mitrālā vārstuļa ir vislielākais risks nopietnas ritma problēmas, kas ietekmē asins plūsmu caur sirdi.

Sirds vārstuļu infekcija (endokardīts). Jūsu sirds iekšpusē ir četras kameras un četri vārsti izklāta ar tievu membrānas sauc endokardā. Endokardīts ir infekcija, šī iekšējā odere.

Patoloģiska mitrālā vārstuļa palielina jūsu izredzes iegūt endokardīts no baktērijām, kas var vēl vairāk sabojāt mitrālā vārstuļa. Risks ir lielāks gados vecākiem vīriešiem.

Ārsti izmanto ieteikt, ka daži cilvēki ar mitrālā vārstuļa prolapss lietot antibiotikas pirms dažiem zobārstniecības vai medicīniskās procedūras, lai novērstu endokardīts, bet ne vairs.

American Heart Association iesaka antibiotikas nav nepieciešamas vairumā gadījumu, lai kāds ar mitrālā vārstuļa regurgitācija vai mitrālā vārstuļa prolapss.