mitrālā vārstuļa prolapss slimība

Mitrālā vārstuļa prolapss (MVP) notiek, kad vārsts starp jūsu sirds kreisajā augšējā kamerā (kreisā Atrium) un kreisajā apakšējā kamerā (kreisā kambara) neaizveras pareizi.

mitrālā vārstuļa prolapss laikā lapiņas no mitrālā vārstuļa izspiesties (prolapss) augšupejošu vai atpakaļ kreisajā Atrium kā sirds līgumiem.

simptomi

Mitrālā (MY-trul) vārsts prolapss dažreiz noved pie asins noplūde atpakaļ uz kreiso ātrijs, stāvokli, ko sauc mitrālā vārstuļa regurgitācija.

Sacīkšu vai neregulāra sirdsdarbība (aritmija); Reibonis vai vieglprātību; Apgrūtināta elpošana vai elpas trūkums, bieži vien, kad atrodas dzīvoklis vai fiziskās aktivitātes laikā; nogurums; Sāpes krūtīs, ka nav ko izraisa sirdslēkmes vai koronāro artēriju slimība

Lielākai daļai cilvēku, mitrālā vārstuļa prolapss nav dzīvībai bīstama, un nav nepieciešama ārstēšana vai izmaiņas dzīvesveidu. Daži cilvēki ar mitrālā vārstuļa prolapss, tomēr, nepieciešama ārstēšana.

Mitrālā vārstuļa atdala divas kameras (ātriju un kambara) no kreisajā pusē no sirds. In mitrālā vārstuļa prolapss, sirds kontrakciju laikā lapiņas no mitrālā vārstuļa izspiesties (prolapss) uz kreisā Atrium kā izpletni. Dažreiz mitrālā vārstuļa prolapss izraisa asins noplūde atpakaļ Atrium no sirds kambara, ko sauc mitrālā vārstuļa regurgitācija.

Kaut mitrālā vārstuļa prolapss parasti ir slimība mūža, daudzi cilvēki ar šo nosacījumu nekad ir simptomi. Kad diagnosticēta, cilvēki var būt pārsteigts, uzzinot, ka viņiem ir sirds slimība.

Barlow sindroms; Floppy vārsts sindroms; Balons mitrālā vārstuļa; Billowing mitrālā vārstuļa; Myxomatous mitrālā vārstuļa; Prolapsing mitrālā vārstuļa sindroms

Kad pazīmes un simptomi tomēr rodas, tas var būt tāpēc, ka asinis tek atpakaļ caur vārstu (atraugas). Mitrālā vārstuļa prolapss simptomi var ievērojami atšķirties no vienas personas uz otru. Tie mēdz būt vieglas un attīstīties pakāpeniski. Simptomi var ietvert

Marfan sindroms; Ēlersa-danlosa sindroms; Ebstein ir anomālija; Muskuļu distrofija; Graves “slimība; skolioze

cēloņi

Ja jūs domājat, ka jums ir kāds no iepriekš minētajiem simptomiem, veikt iecelšanu ar ārstu.

Daudzi citi apstākļi izraisa tādus pašus simptomus kā mitrālā vārstuļa prolapss, lai tikai apmeklēt ārstu, var noteikt cēloni jūsu simptomi. Ja jums ir sāpes krūtīs, un jūs esat pārliecināts, ja tas varētu būt sirdslēkme, nekavējoties meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Ja esat jau ir diagnosticēta ar mitrālā vārstuļa prolapss, redzēt savu ārstu, ja simptomi pasliktinās.

Kad jūsu sirds darbojas pareizi, mitrālā vārstuļa aizveras pilnībā kontrakcijas kreisā kambara laikā un novērš asins no plūst atpakaļ jūsu sirds kreisajā augšējā kamerā (kreisā Atrium).

Bet dažiem cilvēkiem ar mitrālā vārstuļa prolapss, viens vai abi mitrālā vārstuļa ir sargi (bukletus) ir papildus audu deformēšanās (prolapsing) kā izpletni uz kreiso ātrijs katru reizi sirds līgumiem.

Riska faktori

Dobi var saglabāt vārstu aizvēršanos cieši. Kad asins noplūdes atpakaļ caur vārstu, to sauc mitrālā vārstuļa regurgitācija.

Mitrālā vārstuļa regurgitācija. Visizplatītākais komplikācija ir stāvoklis, kurā vārsts noplūdes asinis atpakaļ uz kreiso Atrium (mitrālā vārstuļa atraugas) .; Ir vīrieši vai ir augsts asinsspiediens palielina risku mitrālā vārstuļa regurgitācija. Ja atvilnis ir smaga, iespējams, nepieciešama operācija salabot vai nomainīt vārstu, lai novērstu attīstību komplikācijas, piemēram, insulta .; Sirds ritma traucējumi (aritmijas). Neregulāru sirdsdarbību var rasties cilvēkiem ar mitrālā vārstuļa prolapss. Tie visbiežāk notiek augšējos kameru sirds, un, lai gan tie var būt apgrūtinoša, tie parasti nav dzīvībai bīstama .; Cilvēkiem ar smagu mitrālā vārstuļa regurgitācija vai smagu kroplība viņu mitrālā vārstuļa ir vislielākais risks nopietnas ritma problēmas, kas ietekmē asins plūsmu caur sirdi .; Sirds vārstuļu infekcija (endokardīts). Jūsu sirds iekšpusē ir četras kameras un četri vārsti izklāta ar tievu membrānas sauc endokardā. Endokardīts ir infekcija, šī iekšējā odere .; Patoloģiska mitrālā vārstuļa palielina jūsu izredzes iegūt endokardīts no baktērijām, kas var vēl vairāk sabojāt mitrālā vārstuļa. Risks ir lielāks gados vecākiem vīriešiem .; Ārsti izmanto ieteikt, ka daži cilvēki ar mitrālā vārstuļa prolapss lietot antibiotikas pirms daži zobārstniecības vai medicīniskās procedūras, lai novērstu endokardīts bet ne vairs .; American Heart Association iesaka antibiotikas nav nepieciešamas vairumā gadījumu, lai kāds ar mitrālā vārstuļa regurgitācija vai mitrālā vārstuļa prolapss.

komplikācijas

Tas var radīt problēmas, ja tikai neliels daudzums asiņu noplūdes atpakaļ ātrijā. Smagāks mitrālā vārstuļa regurgitācija var izraisīt simptomus, piemēram, elpas trūkums, nogurums vai vieglprātību.

Uzmanies kādu iepriekš iecelšanu ierobežojumiem. Kad jūs veicat savu iecelšanu atcerieties jautāt, ja tur ir kaut kas jums jādara iepriekš .; Pierakstiet visus simptomus, jūs piedzīvo, tostarp tām, kas var šķist saistīts ar mitrālā vārstuļa prolapss .; Pierakstiet galveno personisko informāciju, tostarp ģimenes anamnēzē ir sirds slimības, sirds defektu, ģenētiskas slimības, insultu, augsts asinsspiediens vai cukura diabēts, un jebkādu būtisku uzsver vai nesen dzīve mainās .; Uzskaitīt visas zāļu, vitamīnu vai uztura bagātinātājiem, jūs pašlaik lietojat vai esat lietojis pēdējā laikā .; Veikt ģimenes loceklim vai draugam pa, ja iespējams. Dažreiz tas var būt grūti atcerēties visu, ko sniedz jums laikā amatā informāciju. Kāds, kas pavada jūs varat atcerēties kaut ko, ka jūs nokavēju vai aizmirsu .; Esiet gatavi, lai apspriestu savu diētu un vingrošanu ieradumus. Ja jums nav jau ievērot diētu vai izmantot rutīnas, ir gatava runāt ar savu ārstu par jebkurām problēmām, jūs varētu saskarties iesākumam .; Pierakstīt jautājumu sarakstu uzdot ārstam.

Citu nosaukumu mitrālā vārstuļa prolapss ir klikšķu sanēšana sindroms. Kad ārsts klausās savā sirdī, izmantojot stetoskops, viņš vai viņa var dzirdēt klikšķa skaņas kā vārsta lapiņas bangot ārā, kam seko sanēšana izriet no asinis plūst atpakaļ uz pagalmu. Citi nosaukumi aprakstīt mitrālā vārstuļa prolapss ietvert

Kas varētu izraisīt mana simptomi vai stāvoklis ?; Kādi ir citi iespējamie iemesli manu simptomi vai stāvoklis ?; Kāda veida testu man vajag ?; Vai man ir nepieciešama ārstēšana? Kāda veida?; Kādas ir alternatīvas primārās pieeja, ka esat liek domāt ?; Man ir citi veselības nosacījumi. Kā vislabāk vadīt tos kopā ?; Vai ir kādi ierobežojumi, kas man ir nepieciešams sekot ?; Ja es redzu speciālistu ?; Ja man nepieciešama operācija, kurā ķirurgs jūs ieteiktu mitrālā vārstuļa remontam ?; Vai pastāv vispārējs alternatīvu zāles jūs izrakstīšanas mani ?; Vai ir kādas brošūras vai citu iespieddarbu, ka es varētu veikt mājās ar mani? Kādas mājas lapas jūs ieteiktu apmeklēt?

Gatavošanās Jūsu iecelšanu

Mitrālā vārstuļa prolapss var attīstīties jebkura persona jebkurā vecumā.

Nopietni simptomi mitrālā vārstuļa prolapss mēdz visbiežāk sastopami vīrieši vecāki par 50 gadiem.

Kad jūs pirmo reizi sākt piedzīvo simptomi ?; Jūsu simptomi ir nepārtrauktas vai gadījuma ?; Cik smaga ir jūsu simptomi ?; Kas, ja kaut kas, šķiet, lai uzlabotu jūsu simptomi ?; Kas, ja kaut kas, šķiet, pasliktinās Jūsu simptomi?

Mitrālā vārstuļa prolapss var darbināt ģimenēs un var būt saistīts ar vairākiem citiem apstākļiem, piemēram,

Ehokardiogrāfiju. Ehokardiogrammu parasti tiek darīts, lai apstiprinātu diagnozi. Ehokardiogrammu ir neinvazīva ultraskaņas novērtējums savā sirdī .; Šis tests izmanto augstas frekvences skaņas viļņus, lai radītu attēlus no savas sirds un tās struktūras, ietverot mitrālā vārstuļa pati, un asins plūsmu caur to .; Jums var būt transesophageal ehokardiogrammu. Šajā testā, ārsts ievieto elastīgu cauruli ar nelielu ierīci (devēju) pievienota jūsu rīklē un uz leju jūsu barības vads – caurule, kas savieno atpakaļ muti ar kuņģi .; Tāpēc, ka jūsu barības vads ir tieši aiz jūsu sirdi, transesophageal ehokardiogramma var izveidot skaidrus, detalizētus ultraskaņas attēlus no jūsu sirds un mitrālā vārstuļa. Ārsti var arī izmantot šo testu, lai pārbaudītu mitrālā vārstuļa pirms operācijas .; ehokardiogrammu laikā, ārsti veic Doplera ultraskaņas izvērtēt asinsriti un noteiktu summu, asins noplūdes (atraugas). Šis tests palīdz ārstiem noteikt smaguma jūsu stāvokli .; Chest X-ray. Krūtis X-ray parāda priekšstatu par jūsu sirds, plaušu un asinsvadu un var palīdzēt ārsts padarīt diagnozi. Tas var palīdzēt parādīt, ja jūsu sirds ir palielināts .; Elektrokardiogramma (EKG). Šajā noninvasive testā, tehniķis būs vieta zondes uz jūsu krūtīm, kas reģistrētu elektrisko impulsu, kas padara jūsu sirdsdarbība .; EKG ieraksta tādus elektriskos signālus un var palīdzēt jūsu ārsts atklāt pārkāpumus jūsu sirds ritmu un struktūru, tostarp mitrālā vārstuļa prolapss .; Stresa tests. Jūsu ārsts var pasūtīt stresa testu, lai redzētu, vai mitrālā vārstuļa regurgitācija ierobežo jūsu spēju īstenot. Stresa testu, jūs izmantot vai veikt noteiktus medikamentus, lai palielinātu savu sirdsdarbība un padarīt jūsu sirds darbu grūtāk .; Jums var būt arī stresa testu, ja ārsts mēģina lai noteiktu, vai jums ir cits stāvoklis, piemēram, koronāro artēriju slimību .; Koronārā angiogrammā un sirds katetrizācijas. Koronāro angiogrammā un sirds katetrizācijas netiek parasti izmanto, lai diagnosticētu mitrālā vārstuļa prolapss. Tomēr mitrālā vārstuļa prolapss var atrast sirds katetrizācijas citas slimības laikā .; Arī tad, ja citi testi uzrāda pretrunīgus rezultātus par smagumu mitrālā vārstuļa regurgitācija, ārsts var ieteikt koronāro angiogrammā un sirds katetrizācijas, lai noteiktu smaguma savu stāvokli. Jums var būt arī sirdsdarbības katetrizācijas ja ārsts nosaka jums sirds vārstuļu operācija .; sirds katetrizācijas laikā, ārsts ievieto garš, tievs, elastīgas plastmasas caurule (katetru) jūsu cirksnis un virza to uz savu sirdi, izmantojot X-ray attēlu. Ārsti pēc tam injicēt krāsu uz asinsvados savā sirdī, lai padarītu tos redzamas rentgena attēlu (koronāro angiogrammā). Ārsti arī meklēt pazīmes koronāro artēriju slimību pirms sirds vārstuļa operācijas.

Lai gan lielākā daļa cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss nekad ir problēmas, var rasties komplikācijas. Tie var ietvert

Mitrālā vārstuļa regurgitācija. Visizplatītākais komplikācija ir stāvoklis, kurā vārsts noplūdes asinis atpakaļ kreisā Atrium (mitrālā vārstuļa atraugas).

Beta blokatori. Šīs zāles palīdz novērst neregulāru sirdsdarbību, padarot jūsu sirds sāk pukstēt lēnāk un ar mazāku spēku, kas samazina asinsspiedienu. Beta blokatori arī palīdzēt asinsvadus atpūsties un atvērt, lai uzlabotu asinsriti .; Diurētiskie līdzekļi. Jūsu ārsts var izrakstīt ūdens tabletes (diurētiskie līdzekļi) tecēt šķidrumu no plaušām .; Sirds ritma zāles. Jūsu ārsts var izrakstīt zāles, piemēram, flekainīds (Tambocor), prokaīnamīds (Procanbid), sotalols (Betapace) vai amiodaronu (Cordarone, Pacerone), lai vadītu savu sirds ritmu .; Aspirīns. Ja jums ir mitrālā vārstuļa prolapss un iepriekšējām insultu, ārsts var izrakstīt aspirīnu, lai samazinātu risku asins recekļi .; Recepšu antikoagulanti (asins šķidrinātāji). Šīs zāles – piemēram, varfarīnu (Coumadin), heparīns un dabigatrāna (Pradaxa) – novērstu jūsu asins recēšanu, ja Jums ir bijušas neregulāras sirdsdarbības ritma, piemēram, priekškambaru fibrilāciju .; Ja Jums ir priekškambaru fibrilācija, vēsture sirds mazspēja vai anamnēzē insultu, Jūsu ārsts var ieteikt šīs zāles. Tie var būt bīstamas blakusparādības, tomēr, un ir jāņem tieši tā, kā norādīts.

Testi un diagnostika

Ir vīrieši vai ir augsts asinsspiediens palielina risku mitrālā vārstuļa regurgitācija. Ja atvilnis ir smaga, iespējams, nepieciešama operācija salabot vai nomainīt vārstu, lai novērstu attīstību komplikācijas, piemēram, insultu.

Valve remonts. Mitrālā vārstuļa remonts ir operācija, kas saglabā savu vārstu. Lielākajai daļai cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss, tas ir vēlamais ķirurģiska ārstēšana, lai labotu stāvokli .; Jūsu mitrālā vārstuļa sastāv no divām trīsstūrveida formas atlokus audu sauc bukletiem. No mitrālā vārstuļa lapiņas savienojumu ar sirds muskuli, izmantojot gredzenu sauc gredzens .; Ķirurgs var mainīt sākotnējo vārstu (valvuloplasty), lai novērstu atpakaļ asins plūsmu. Ķirurgi var arī remonta vārstu, ko atjaunot saikni vārstu brošūras vai noņemot lieko vārsts audu lai lapiņas var aizvērt cieši .; Dažreiz remonts vārstu ietver pievilkšanas vai aizstāt gredzens. To sauc par annuloplasty. Ir svarīgi nodrošināt, ka jūsu ķirurgs ir pieredze, veicot mitrālā vārstuļa remonts .; Valve nomaiņa. Jūsu ķirurgs var veikt vārstu nomaiņu, ja vārsts remonts nav iespējams. Vārsts protezēšanas, bojātais mitrālā vārstuļa aizstāj ar mākslīgo (protezēšanas) vārsts. Mākslīgie vārsti ir mehāniskas vai audu vārsti .; Mehāniskie vārsti var ilgt ilgu laiku. Tomēr, ja jums ir mehāniskās vārsts, jums ir jāizmanto antikoagulants medikamentus, piemēram, varfarīnu (Coumadin), par pārējo savu dzīvi, lai novērstu asins recekļu veidošanos uz vārsta. Ja asins receklis veidlapas par vārstu un pārtraukumi brīva, tā varētu ceļot uz jūsu smadzenes un izraisīt insultu .; Audu vārsti tiek izgatavoti no dzīvnieku audiem, piemēram, cūkas vai govs vārstu. Šie vārsti veidu sauc bioprostheses. Tās var nolietojas laikā un jānomaina. Tomēr priekšrocība audu vārsts ir tas, ka jums nav jāizmanto ilgtermiņa antikoagulanta zāles.

Sirds ritma traucējumi (aritmijas). Neregulāru sirdsdarbību var rasties cilvēkiem ar mitrālā vārstuļa prolapss. Tie visbiežāk notiek augšējos kameru sirds, un, lai gan tie var būt apgrūtinoša, tie parasti nav dzīvībai bīstama.

Cilvēkiem ar smagu mitrālā vārstuļa regurgitācija vai smagu kroplība viņu mitrālā vārstuļa ir vislielākais risks nopietnas ritma problēmas, kas ietekmē asins plūsmu caur sirdi.

Apstrāde un narkotikas

Sirds vārstuļu infekcija (endokardīts). Jūsu sirds iekšpusē ir četras kameras un četri vārsti izklāta ar tievu membrānas sauc endokardā. Endokardīts ir infekcija, šī iekšējā odere.

Patoloģiska mitrālā vārstuļa palielina jūsu izredzes iegūt endokardīts no baktērijām, kas var vēl vairāk sabojāt mitrālā vārstuļa. Risks ir lielāks gados vecākiem vīriešiem.

Dzīvesveida un mājas aizsardzības līdzekļi

Ārsti izmanto ieteikt, ka daži cilvēki ar mitrālā vārstuļa prolapss lietot antibiotikas pirms dažiem zobārstniecības vai medicīniskās procedūras, lai novērstu endokardīts, bet ne vairs.

profilakse

American Heart Association iesaka antibiotikas nav nepieciešamas vairumā gadījumu, lai kāds ar mitrālā vārstuļa regurgitācija vai mitrālā vārstuļa prolapss.

Ja jūs domājat, ka jums ir mitrālā vārstuļa prolapss, veikt iecelšanu, lai redzētu savu ārstu.

Tāpēc, ka tikšanās var būt īss, un tāpēc, ka bieži vien ir daudz, lai apspriestu, tā ir laba ideja, lai sagatavotos savu iecelšanu. Lūk, daži informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties Jūsu iecelšanu un zināt, ko gaidīt no sava ārsta.

Uzziniet vairāk par mitrālā vārstuļa prolapss

Savu laiku ar savu ārstu, ir ierobežota, tāpēc gatavo jautājumu sarakstu, kas palīdzēs jums veikt lielāko daļu sava laika kopā. Sarakstu jūsu jautājumiem no svarīgākajām vismazāk svarīga lieta ir iztecējis laiks. Par mitrālā vārstuļa prolapss, daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Papildus jautājumiem, ka jūs esat gatavs jautājiet savam ārstam, nekautrējieties uzdot jautājumus jūsu iecelšana jebkurā brīdī, ka jūs nesaprotat kaut ko.

Vairāk par mitrālā vārstuļa prolapss

Jūsu ārsts var Jums uzdot vairākus jautājumus. Ir gatavs atbildēt uz tiem var rezervēt laiku iet pa jebkuru punktu vēlaties pavadīt vairāk laika. Ārsts var lūgt

Ārsti var diagnosticēt mitrālā vārstuļa prolapss jebkurā vecumā. Jūsu ārsts, visticamāk diagnosticēt mitrālā vārstuļa prolapss fiziskās pārbaudes laikā.

Lai noteiktu mitrālā vārstuļa prolapss, ārsts ieklausīties savā sirdī, izmantojot stetoskops. Ja jums ir mitrālā vārstuļa prolapss, ārsts var dzirdēt noklikšķinot skaņas, kas ir izplatīta mitrālā vārstuļa prolapss. Jūsu ārsts var arī dzirdēt sirds sanēšana, ja Jums ir asins tek atpakaļ caur savu mitrālā vārstuļa (mitrālā vārstuļa atraugas).

Citi testi, lai diagnosticētu mitrālā vārstuļa prolapss var ietvert

Ehokardiogrāfiju. Ehokardiogrammu parasti tiek darīts, lai apstiprinātu diagnozi. Ehokardiogrammu ir neinvazīva ultraskaņas novērtējums savā sirdī.

Šis tests izmanto augstas frekvences skaņas viļņus, lai radītu attēlus no jūsu sirds un tās struktūrās, tostarp mitrālā vārstuļa pati, un asins plūsmu caur to.

Jums var būt transesophageal ehokardiogrammu. Šajā testā, ārsts ievieto elastīgu cauruli ar nelielu ierīci (devēju) pievienota jūsu rīklē un uz leju jūsu barības vads – caurule, kas savieno atpakaļ muti ar kuņģi.

Tāpēc, ka jūsu barības vads ir tieši aiz jūsu sirdi, transesophageal ehokardiogramma var izveidot skaidrus, detalizētus ultraskaņas attēlus no jūsu sirds un mitrālā vārstuļa. Ārsti var arī izmantot šo testu, lai pārbaudītu mitrālā vārstuļa pirms operācijas.

ehokardiogrammu laikā, ārsti veic Doplera ultraskaņas izvērtēt asinsriti un noteiktu summu, asins noplūdes (atraugas). Šis tests palīdz ārstiem noteikt smaguma savu stāvokli.

Elektrokardiogramma (EKG). Šajā noninvasive testā, tehniķis būs vieta zondes uz jūsu krūtīm, kas reģistrētu elektrisko impulsu, kas padara jūsu sirdsdarbība.

EKG ieraksta tādus elektriskos signālus un var palīdzēt jūsu ārsts atklāt pārkāpumus jūsu sirds ritmu un struktūru, tostarp mitrālā vārstuļa prolapss.

Stresa tests. Jūsu ārsts var pasūtīt stresa testu, lai redzētu, vai mitrālā vārstuļa regurgitācija ierobežo jūsu spēju īstenot. Stresa testu, jūs izmantot vai veikt noteiktus medikamentus, lai palielinātu savu sirdsdarbība un padarīt jūsu sirds darbu grūtāk.

Jums var būt arī stresa testu, ja ārsts mēģina noteikt, vai jums ir cits stāvoklis, piemēram, koronāro sirds slimību.

Koronārā angiogrammā un sirds katetrizācijas. Koronāro angiogrammā un sirds katetrizācijas netiek parasti izmanto, lai diagnosticētu mitrālā vārstuļa prolapss. Tomēr mitrālā vārstuļa prolapss var atrast sirds katetrizācijas citas slimības laikā.

Arī tad, ja citi testi uzrāda pretrunīgus rezultātus par smagumu mitrālā vārstuļa regurgitācija, ārsts var ieteikt koronāro angiogrammā un sirds katetrizācijas, lai noteiktu smaguma savu stāvokli. Jums var būt arī sirdsdarbības katetrizācijas ja ārsts nosaka jums sirds vārstuļu operācija.

sirds katetrizācijas laikā, ārsts ievieto garš, tievs, elastīgas plastmasas caurule (katetru) jūsu cirksnis un virza to uz savu sirdi, izmantojot X-ray attēlu. Ārsti pēc tam injicēt krāsu uz asinsvados savā sirdī, lai padarītu tos redzamas rentgena attēlu (koronāro angiogrammā). Ārsti arī meklēt pazīmes koronāro artēriju slimību pirms sirds vārstuļa operācijas.

Lielākā daļa cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss, jo īpaši cilvēki bez simptomiem, nav nepieciešama ārstēšana.

Ja jums ir mitrālā vārstuļa atvilni bet nav simptomu, ārsts var ieteikt jums atgriezties regulāri follow-up izmeklējumiem kontrolēt savu stāvokli, atkarībā no smaguma jūsu stāvokli.

Tomēr, ja Jums ir simptomi, un, ja ievērojams daudzums asinīs tek caur mitrālā vārstuļa, ārsts var ieteikt zāles vai operācija, atkarībā no smaguma jūsu stāvokli.

Ja Jums attīstās simptomi, Jūsu ārsts var izrakstīt noteiktus medikamentus, lai ārstētu mitrālā vārstuļa prolapss saistītas sāpes krūtīs, sirds ritma patoloģijas vai citas komplikācijas. Dažas zāles jūs varētu tikt noteikti ietvert

Recepšu antikoagulanti (asins šķidrinātāji). Šīs zāles – piemēram, varfarīnu (Coumadin), heparīns un dabigatrāna (Pradaxa) – novērstu asins recēšanas ja Jums ir bijušas neregulāras sirdsdarbības ritma, piemēram, priekškambaru fibrilācija.

Ja Jums ir priekškambaru fibrilācija, vēsture sirds mazspēja vai anamnēzē insultu, Jūsu ārsts var ieteikt šīs zāles. Tie var būt bīstamas blakusparādības, tomēr, un ir jāņem tieši tā, kā norādīts.

Lai gan lielākā daļa cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss nav nepieciešama operācija, ārsts var ieteikt ķirurģiska ārstēšana, ja Jums ir smaga mitrālā vārstuļa atvilni ar vai bez simptomiem.

Smaga mitrālā vārstuļa regurgitācija var vēlāk izraisīt sirds mazspēju, lai novērstu jūsu sirdi efektīvi sūknēšanas asinis. Ja atvilnis iet pārāk ilgi, jūsu sirds var būt pārāk vājš, lai operācijas.

Ja ārsts iesaka operācija, ārsts var ieteikt atjaunot vai aizvietot mitrālā vārstuļa. Valve remonts un nomaiņa var tikt veikta, izmantojot atklātas sirds operācijas vai minimāli invazīvas operācijas. Minimāli invazīvā ķirurģija ietver mazāku griezumi un varētu būt mazāk asiņu zudums un ātrāku atveseļošanās laika nekā atklātas operācijas.

Valve remonts. Mitrālā vārstuļa remonts ir operācija, kas saglabā savu vārstu. Lielākajai daļai cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss, tas ir vēlamais ķirurģiska ārstēšana, lai labotu stāvokli.

Jūsu mitrālā vārstuļa sastāv no divām trīsstūrveida formas atlokus audu sauc bukletiem. No mitrālā vārstuļa lapiņas savienojumu ar sirds muskuli, izmantojot gredzenu sauc gredzens.

Ķirurgs var mainīt sākotnējo vārstu (valvuloplasty), lai novērstu atpakaļ asins plūsmu. Ķirurgi var arī remonta vārstu ar atjaunot saikni vārstu lapiņas vai noskujot lieko vārsts audu lai lapiņas var aizvērt cieši.

Dažreiz remonts vārstu ietver pievilkšanas vai aizstāt gredzens. To sauc par annuloplasty. Ir svarīgi nodrošināt, ka jūsu ķirurgs ir pieredze, veicot mitrālā vārstuļa remonts.

Valve nomaiņa. Jūsu ķirurgs var veikt vārstu nomaiņu, ja vārsts remonts nav iespējams. Vārsts protezēšanas, bojātais mitrālā vārstuļa aizstāj ar mākslīgo (protezēšanas) vārsts. Mākslīgie vārsti ir mehāniskas vai audu vārsti.

Mehāniskie vārsti var ilgt ilgu laiku. Tomēr, ja jums ir mehāniskās vārsts, jums ir jāizmanto antikoagulants medikamentus, piemēram, varfarīnu (Coumadin), par pārējo savu dzīvi, lai novērstu asins recekļu veidošanos uz vārsta. Ja asins receklis veidlapas par vārstu un pārtraukumi brīva, tā varētu ceļot uz jūsu smadzenes un izraisīt insultu.

Audu vārsti tiek izgatavoti no dzīvnieku audiem, piemēram, cūkas vai govs vārstu. Šie vārsti veidu sauc bioprostheses. Tās var nolietojas laikā un jānomaina. Tomēr priekšrocība audu vārsts ir tas, ka jums nav jāizmanto ilgtermiņa antikoagulanta zāles.

Pētnieki mācās jaunas metodes, lai salabot vai nomainīt vārstu izmantojot cauruli (katetrs) ievietota asinsvadā jūsu cirksnis un gida jūsu sirdi.

Ārsti izmanto ieteikt, ka daži cilvēki ar mitrālā vārstuļa prolapss lietot antibiotikas pirms dažiem zobārstniecības vai medicīniskās procedūras, lai novērstu endokardīts, bet ne vairs.

Saskaņā ar American Heart Association, antibiotikas vairs nav nepieciešami, vairumā gadījumu, lai kāds ar mitrālā vārstuļa regurgitācija vai mitrālā vārstuļa prolapss.

Tomēr, ja jūs esat teicis lietot antibiotikas pirms jebkādas procedūras pagātnē, sazinieties ar savu ārstu, vai tas joprojām ir nepieciešams.

Lielākā daļa cilvēku ar mitrālā vārstuļa prolapss radīt normālu, produktīvu un bezsimptomu dzīvi.

Ārsti parasti nebūs iesaka ierobežojumus savu dzīvesveidu vai jebkādus ierobežojumus par jūsu personīgo īsteno vai uztura programmu. Tomēr, jautājiet savam ārstam, ja viņš vai viņa iesaka izmaiņas jūsu dzīvesveidu. Ja Jums ir smaga mitrālā vārstuļa regurgitācija, ārsts var ieteikt jums izvairīties vingrinājumus, kas var pasliktināt Jūsu stāvokli, piemēram, svarcelšana.

Ārsts var ieteikt regulāri veikt vizītes, lai novērtētu savu stāvokli.

Jūs nevarat novērst mitrālā vārstuļa prolapss. Tomēr, jūs varat samazināt jūsu izredzes saslimt ar komplikācijas, kas saistītas ar to, pārliecinoties, jūs veikt jūsu zāles, ja tādas ir, kā norādīts.

Simptomi un ārstēšana

1

 1

)