modafinils

Terapeitiskās klase: CNS stimulējošu

Izmanto modafinila

Ķīmiskais klase: Amfetamīns Saistītās

modafinils ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par modafinila, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret modafinila vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām modafinila bērniem, kas jaunāki par 17 gadiem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecumā līdz ietekmei modafinila nav veiktas geriatric iedzīvotāju geriatrijas specifiskas problēmas nav gaidāms, lai ierobežotu lietderību modafinila gados vecākiem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt lēnāks noņemšanu modafinila no organisma, kas var būt nepieciešama devas pielāgošana pacientiem, kuri saņem modafinilu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot modafinilu

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat modafinilu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot modafinilu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot modafinilu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu modafinila. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt modafinilu tikai kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ja pārāk daudz tiek pieņemts, tas var kļūt par ieradumu formēšana.

modafinils nāk ar medikamentu ceļvedi. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izlasīt un saprast šo informāciju. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par kaut ko jūs nesaprotat.

modafinils neņem vietu iegūt pietiekami gulēt. To nedrīkst izmantot gadījuma miegainība, kas nav diagnosticēts kā narkolepsijas, miega apnoja, vai darbu maiņās miega problēmas. Jautājiet padomu ārstam par labu miega paradumiem.

Ja jums ir miega apnojas un izmantot nepārtrauktu pozitīvu spiedienu elpceļos (CPAP) mašīna naktī, turpināt izmantot šo mašīnu ar modafinila.

Lietot modafinilu vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Nemaina dienas laikā esat lietojis modafinilu nekonsultējoties vispirms ar savu ārstu.

Jūs varat lietot modafinilu ar ēdienu vai bez tā.

No modafinila deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas modafinila. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu modafinila, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis devu modafinila un atceraties to pirms 12:00 tajā pašā dienā, izlaisto devu cik ātri vien iespējams.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana modafinila

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ārstam vajadzētu pārbaudīt savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka modafinils darbojas pareizi. Jūsu asinsspiediens var būt nepieciešams pārbaudīt biežāk, lietojot modafinilu.

Svarīgi pastāstīt ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pievienoties grūtniecības reģistra par pacientiem, kuri lietoja modafinilu.

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar modafinila. Pārtrauciet lietot modafinilu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir čūlas, pīlings, vai atslābināšanās ādas, sarkanās ādas bojājumi, smagi pinnes vai ādas izsitumi; čūlas vai čūlas uz ādas, vai drudzis vai drebuļi, kamēr jūs lietojat modafinilu.

modafinils var izraisīt jums ir nopietna alerģiska reakcija veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pārtrauciet modafinilu un sazinieties ar ārstu, ja Jums ir ādas izsitumi, nieze, nātrene, aizsmakums, elpošanas traucējumi, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs lietojat modafinilu.

modafinils var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, kas skar vairākas ķermeņa orgānus (piemēram, sirds, aknu vai asins šūnas). Pārtrauciet lietot modafinilu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: sāpes krūtīs vai diskomfortu, drudzis un drebuļi, tumšs urīns, galvassāpes, izsitumi, sāpes vēderā, nogurums, neparasta asiņošana vai zilumi, vai dzeltenas acis vai ādu.

Ja jūs domājat, ka modafinils nedarbojas pareizi, kad esat veikusi to uz pāris nedēļām, nav palielināt devu. Tā vietā, sazinieties ar savu ārstu.

Ja lietojat zāles dzimstības kontrolei (piemēram, kontracepcijas tabletes, implanti, šāvienu, ielāpus, maksts gredzeni, vai IUS), tas var nedarboties pareizi, kamēr jūs lietojat modafinilu. Lai saglabātu no kļūst grūtniecība, izmantot citu formu dzimstības kontroles, kamēr jūs lietojat modafinilu un vienu mēnesi pēc pēdējās devas. Cita veida dzimstības kontroles ietver prezervatīvus, diafragmas vai kontracepcijas putas vai želejas.

Piesardzības pasākumi, lietojot modafinilu

Modafinils var izraisīt daži cilvēki jūt reiboni, miegainību, ir problēmas domāt vai kontrolē kustības, vai nepatikšanas redzēt skaidri. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz modafinila pirms braucat, izmanto mašīnas, vai veikt citus darbus, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem, labi koordinēta, vai spēj domāt vai redzēt labi.

Pārtrauciet lietot modafinilu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi, lietojot šīs zāles: agresīva uzvedība, trauksme, depresija, halucinācijas, mānija, domas par pašnāvību vai citiem garīgās problēmas.

Ja Jūs lietojat modafinilu ilgstoši vai lielās devās, un jūs domājat, ka Jums varētu būt kļuvuši garīgi vai fiziski atkarīgi no tā, sazinieties ar savu ārstu. Daži no atkarības pazīmes par modafinila ir

Kamēr jūs lietojat modafinilu, jābūt uzmanīgiem, lai ierobežotu alkohola daudzumu, kas jums dzert.

Ja Jums ir lietojat modafinilu lielās devās vai uz ilgu laiku, ne pārtraukt tā, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās to pilnībā.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

modafinils blakusparādības

modafinils

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs 4 Daži potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Shift Darbs Miega traucējumi Provigil, Nuvigil, armodafinil

Narkolepsijas Adderall, metilfenidāta, Ritalin, Concerta, Adderall XR, Provigil, amfetamīns, Nuvigil

Obstruktīvas miega apnojas / rīkles gala aizvēršanās sindroms Provigil, Nuvigil, armodafinil