MPI MDP

Terapeitiskās klase: Diagnostikas Agent, Radiofarmaceitisks Imaging

Izmanto MPI MDP

Tehnēcijs Tc 99m medronate injekcija ir radiofarmaceitisks. Radiofarmaceitiski ir radioaktīvas vielas, ko var izmantot, lai atrastu un ārstēt konkrētas slimības vai pētīt funkciju ķermeņa orgāniem.

Tehnēcijs Tc 99m medronate injekcijas tiek izmantots, lai palīdzētu ārstam redzēt attēlu no jūsu kauliem, lai palīdzētu diagnosticēt kaulu problēmas.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta ar specializētu mācību kodolmedicīnas.

Lemjot izmantot diagnostikas testu, kādi riski testa jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Arī citas lietas var ietekmēt testa rezultātus. Šim testam, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei tehnēcija Tc 99m medronate injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ietekmei tehnēcija Tc 99m medronate injekcijas vecāka gadagājuma pacientiem. Tomēr attēla kvalitāte kaulu skenēšanas var ietekmēt vecumdienās.

Pirms Izmantojot MPI MDP

Studijas Sievietēm zīdīšanas ir pierādījuši kaitīgas zīdaiņu ietekmi. Alternatīva šīs zāles jāizraksta vai Jums jāpārtrauc barošana ar krūti, lietojot šīs zāles.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo diagnostikas testu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur tehnēcijs tc 99m medronate. Tas nedrīkst būt raksturīgi MPI VP. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām, pirms jums ir kaulu skenēšanu.

Jums būs nepieciešams urinēt uzreiz un cik bieži vien iespējams, 4 līdz 6 stundas pēc šo zāļu saņemšanas. Dzert daudz šķidruma pirms un pēc šo zāļu saņemšanas, lai jūs iet vairāk urīna.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to izmantot.

Lai gan, izmantojot šīs zāles, Jums var būt pakļauti starojumam. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par to.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu (piemēram, smadzeņu attēlveidošanas vai skenēšana), rezultātus var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana tehnēcija tc 99m medronate

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot MPI MDP

MPI MDP blakusparādības