MRSA infekciju slimība

Pret meticilīnu rezistentais Staphylococcus aureus (MRSA) infekcija izraisa veida staph baktērijas, kas ir kļuvuši rezistenti pret daudzām antibiotikām, ko lieto, lai ārstētu parasto staph infekcijām.

Lielākā daļa MRSA infekcijas rasties cilvēkiem, kas esam bijuši slimnīcās un citās veselības aprūpes iestādēs, piemēram, pansionātos un dialīzes centrus. Kad tas notiek šos iestatījumus, tas ir pazīstams kā veselības aprūpe, kas saistīts MRSA (HA-MRSA). HA-MRSA infekcijas parasti ir saistīta ar invazīvām procedūrām vai ierīcēm, piemēram, operācijas, intravenozi caurules vai mākslīgās locītavas.

simptomi

Vēl viens MRSA infekcijas veids ir notikusi plašākā sabiedrībā – starp veseliem cilvēkiem. Šī veidlapa, kopiena saistīta MRSA (CA-MRSA), bieži vien sākas kā sāpīgu ādas vārīties. Tas izplatās ar ādu uz ādas kontakta. Riska populācijas ietver grupas, piemēram, vidusskolas cīkstoņi, bērnu aprūpes darbiniekiem un cilvēkiem, kas dzīvo pārpildīts apstākļos.

Silts uz tausti; Pilna strutas vai citu drenāžu; Kopā ar drudzi

Staph ādas infekcijas, tai skaitā MRSA, parasti sākas kā pietūkušas, sāpīgas sarkans izciļņiem, kas varētu līdzināties pūtīšu vai zirnekļa kodumiem. Skartajā zonā varētu būt

Tie var ātri pārvērsties dziļi, sāpīgi abscesi, kas prasa ķirurģisku novadīšanu. Dažreiz baktērijas paliek tikai uz ādas. Bet tie var arī ala dziļi ķermenī, izraisot potenciāli dzīvībai bīstamas infekcijas kaulos, locītavās, ķirurģijas brūces, asinsriti, sirds vārstuļu un plaušām.

Sekojiet acu par nelielas ādas problēmas – pūtītes, kukaiņu kodumiem, iegriezumiem un skrambām – it īpaši bērniem. Ja brūces parādās slimo vai ir pievienots drudzi, redzēt savu ārstu.

Būt slimnīcā. MRSA joprojām ir bažas slimnīcās, kur tas var uzbrukt īpaši neaizsargātākie – gados vecākiem pieaugušajiem un cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu .; Ņemot invazīvo medicīnisko ierīci. Medicīnas caurules – piemēram, intravenozo līniju vai urīnceļu katetri – var nodrošināt ceļu uz MRSA ceļot jūsu organismā .; Dzīvo ilgstošas ​​aprūpes iestāde. MRSA ir izplatīta pansionātos. Pārvadātāji MRSA ir spēja izplatīties, pat ja viņi nav slimi paši.

Dažādu šķirņu Staphylococcus aureus baktērijas, ko parasti sauc par “staph,” pastāv. Staph baktērijas parasti atrodami uz ādas vai deguna apmēram viena trešdaļa iedzīvotāju. Baktērijas parasti ir nekaitīgas, ja vien tie iekļūst organismā caur griezumu vai citas brūces, un pat tad tie parasti izraisa tikai nelielas ādas problēmas veseliem cilvēkiem.

Piedalās kontakta sporta veidos. MRSA viegli izplatās caur iegriezumiem un nobrāzumiem un ādas ar ādas kontakta .; Dzīvošana pārpildīts vai antisanitāri apstākļi. Uzliesmojumi MRSA ir notikušas militārās apmācības nometnēs, bērnu aprūpes centros un cietumos .; Vīrieši seksu ar vīriešiem. Homoseksuāliem vīriešiem ir lielāks risks saslimt ar MRSA infekciju.

cēloņi

Saskaņā ar Centers Slimību kontroles un profilakses, mazāk nekā 2 procenti iedzīvotāju hroniski nes staph baktērijas pazīstams kā MRSA veidu.

MRSA ir rezultāts gadu desmitu bieži nevajadzīgu antibiotiku lietošanu. Jau vairākus gadus, antibiotikas ir parakstītas saaukstēšanās, gripas un citām vīrusu infekcijām, kas nereaģē uz šīm zālēm. Pat tad, kad antibiotikas tiek pienācīgi izmantoti, tie veicina pieauguma zāļu rezistentu baktēriju, jo tie nav iznīcināt katru dīgļu tie mērķi. Baktērijas dzīvo evolūcijas operatīvajiem, lai baktērijas, kas izdzīvo ārstēšana ar vienu antibiotiku drīz iemācīties pretoties citiem.

Tāpēc, ka slimnīcu un kopienas celmu MRSA parasti notiek dažādos apstākļos, riska faktori diviem celmiem atšķiras.

MRSA infekcijas var pretoties ietekmi daudz kopīgu antibiotikas, lai viņi ir grūtāk ārstēt. Tas var ļaut infekcijas izplatīties un reizēm kļūst dzīvībai bīstama.

MRSA infekcijas var ietekmēt jūsu

Riska faktori

Kamēr jūs sākotnēji var konsultēties ar savu ģimenes ārstu, viņš vai viņa var jūs nosūtīt pie speciālista, atkarībā no tā, kura no jūsu orgānu sistēmu ir skārusi infekcija. Piemēram, dermatologs specializējas ādas slimību, bet kardiologs ārstē sirds slimības.

Asinsrite; plaušas; sirds; kauli; locītavas

komplikācijas

Pirms jūsu iecelšanu, jūs varētu vēlēties, lai uzrakstīt sarakstu, kas ietver

Detalizēti apraksti jūsu simptomi; Informācija par medicīniskām problēmām, jūs esat bijis; Informācija par medicīnas problēmas saviem vecākiem vai brāļiem un māsām; Visas zāles un uztura bagātinātāji jums veikt; Jautājumi vēlaties uzdot ārstam

Jūsu fizisko eksāmenu laikā, ārsts rūpīgi izskatīs jebkuru ādas bojājumi, jums var būt. Viņš vai viņa varētu veikt paraugu audu vai šķidruma no bojājumiem testēšanai.

Nomazgā savas rokas. Rūpīga roku mazgāšana paliek jūsu labākā aizsardzība pret mikrobiem. Skrubis rokas strauji vismaz 15 sekundes, pēc tam žāvē ar vienreizējās lietošanas dvieli un izmantot citu dvieli, lai izslēgtu jaucējkrāns. Veikt nelielu pudeli rokas Sanitizer, kas satur vismaz 62 procenti alkoholu laikā, kad jums nav piekļuves ziepēm un ūdeni .; Saglabājiet brūces paredzēti. Keep brūces un nobrāzumi tīrs un pārklāti ar sterilu, sausu pārsēju, līdz tie dziedēt. Strutas no inficētām brūcēm var saturēt MRSA, un saglabājot brūces kurām palīdzēs novērst baktērijas izplatīšanos .; Keep personīgās mantas personiski. Izvairieties daloties personīgās mantas, piemēram, dvieļi, loksnes, bārdas, apģērbu un sporta aprīkojumu. MRSA izplatās inficētajos objektiem, kā arī tieša kontakta .; Dušas pēc sporta spēlēm vai praksi. Dušas tūlīt pēc katras spēles vai praksi. Izmantot ziepes un ūdeni. Nedodiet dvieļi .; Sanitize veļa. Ja jums ir samazināt vai iekaisis, mazgāt dvieļus un gultas veļu veļas mašīnā, kas ar karstākie ūdens vidē (ar pievienotās balinātāju, ja iespējams) un žāvē ar karstu fēnu. Mazgāt sporta un sporta drēbes pēc katras valkāšanas.

Gatavošanās Jūsu iecelšanu

Ārsti diagnosticēt MRSA, pārbaudot audu paraugu vai deguna izdalījumi pēc pazīmes zāļu rezistentu baktēriju. Paraugs tiek nosūtīts uz laboratoriju, kur tas ir ievietots ēdiens barības vielas, kas veicina baktēriju vairošanos. Bet tāpēc, ka tas aizņem apmēram 48 stundas baktērijas augt, jaunākas testi, kas var atklāt staph DNS dažu stundu laikā, tagad arvien plašāk pieejama.

Gan veselības aprūpi saistītās un kopienu saistītas celmu MRSA vēl reaģēt uz konkrētām antibiotikām. Dažos gadījumos, antibiotikas var nebūt vajadzīga. Piemēram, ārsti var iztukšot virspusēju abscess izraisa MRSA, nevis ārstēt infekcijas ar narkotikām.

Slimnīcā, cilvēki, kuri ir inficēti vai kolonizēja ar MRSA bieži tiek ievietoti saskares piesardzības pasākumiem, kā pasākums, lai novērstu izplatīšanos MRSA. Apmeklētāju un veselības aprūpes darbinieki rūpējas par cilvēku izolāciju var būt nepieciešams valkāt aizsardzības apģērbi un jāievēro stingras rokas higiēnas procedūras. Inficētās virsmas un veļas priekšmeti būtu pareizi jādezinficē.

1

Testi un diagnostika

Apstrāde un narkotikas

)

profilakse

Uzziniet vairāk par MRSA infekciju

Vairāk par MRSA infekciju