ms Contin: izmantošana, devu un blakusparādības

Kas ir MS Contin?

Pagarināts darbības MS Contin tabletes tiek izmantoti, kad ap diennakti ir vajadzīga sāpju atvieglojums. Šī forma morfīna nav izmantošanai pēc vajadzības pamatu sāpēm.

MS Contin var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jūs nedrīkstat lietot MS Contin ja Jums ir smagas astmas vai elpošanas traucējumi, bloķēšanu jūsu kuņģī vai zarnās, vai zarnu nosprostojums sauc paralītisks ileuss.

Svarīga informācija

Morfīns var palēnināt vai apturēt savu elpošanu, jo īpaši, ja jūs sākat lietot šīs zāles, vai ikreiz, kad tiek mainīts deva. Nekad veikt MS Contin lielākos daudzumos, vai ilgāk nekā norādītais. Nav simpātiju vai salauzt ilgāku darbības tablete. Norijiet to veselu izvairīties no saskarsmes ar potenciāli letālu devu.

MS Contin var būt ieradums formēšana, pat regulāri devās. Lietot šīs zāles tieši tā, kā noteicis ārsts. Nekad dalīties MS Contin ar citu personu. Nepareiza ar narkotisko sāpju zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšana vai nāves, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes.

Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece. Morfīns var izraisīt dzīvībai bīstamas abstinences simptomus jaundzimušajam.

Nelietojiet alkoholu. Bīstamas blakusparādības vai nāve var rasties, ja alkohols tiek apvienota ar MS Contin.

Pirms izmantojot MS Contin

Jūs nedrīkstat lietot MS Contin ja Jums kādreiz ir bijusi alerģiska reakcija pret morfīna vai narkotisko zāles, vai ja jums ir

smagas astmas vai elpošanas problēmas

nosprostošanās kuņģa vai zarnu; vai

zarnu obstrukcija sauc paralītisks ileuss.

Nelietojiet MS Contin ja esat izmantojis MAO inhibitoru pēdējo 14 dienu laikā. Bīstama mijiedarbība varētu notikt. MAO inhibitori ietver izokarboksazīds, linezolīdu, metilēnzilā injekcijas, fenelzīns, rasagilīnu, selegilīnu, tranilcipromīns, un citi.

Jūs, iespējams, nevar veikt MS Contin Ja jūs neesat jau ārstē ar līdzīgu opioīdu (narkotisko) sāpju medicīnā un ir izturīgas pret to. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs neesat pārliecināts, ka jūs esat opioīdu tolerantu.

Morfīns var būt ieradums formēšana. Nekad dalīties morfiju ar citu personu, jo īpaši kāds ar vēsturi narkomānija vai atkarība. Uzglabāt zāles vietā, kur citi nevar saņemt uz to. Pārdod vai atsakoties MS Contin jebkurai citai personai ir pretlikumīga.

Dažas zāles var mijiedarboties ar morfīnu un radīt nopietnu stāvokli, ko sauc par serotonīna sindromu. Pārliecinieties, ka jūsu ārsts zina, ja lietojat zāles depresijas, psihisku slimību, Parkinsona slimības, migrēna galvassāpes, smagas infekcijas, vai novēršanu slikta dūša un vemšana. pirms jebkādu izmaiņu, kā un kad jūs veikt jūsu zāles, konsultējieties ar ārstu.

Lai pārliecinātos, ka MS Contin ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

jebkāda veida elpošanas problēmas vai plaušu slimība

vēsture galvas traumas, smadzeņu audzējs, vai krampju

vēsture narkomānija, alkohola atkarība, vai garīgās slimības

urinācijas problēmas

aknu vai nieru slimība; vai

problēmas ar žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera, vai vairogdziedzera.

Nav zināms, vai MS Contin kaitēt nedzimušam bērnam. Ja jūs izmantojat morfiju grūtniecības laikā, Jūsu bērns var kļūt atkarīga no narkotikām. Tas var izraisīt dzīvībai bīstamas abstinences simptomus bērnam pēc piedzimšanas. Dzimušajiem atkarīga ieradums formēšana zāles var būt nepieciešama medicīniska ārstēšana vairākas nedēļas. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību.

Morfīns var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Morfīns var būt ieradums formēšana, pat regulāri devās. Veikt MS Contin tieši tā, kā noteicis ārsts. Nepareiza ar narkotisko sāpju zāles var izraisīt atkarību, pārdozēšanu, vai nāve.

Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Morfīns var palēnināt vai apturēt savu elpošanu, jo īpaši, ja jūs sākat lietot šīs zāles, vai ikreiz, kad tiek mainīts deva. Nekad veikt MS Contin lielākos daudzumos, vai ilgāk nekā norādītais. Pastāstiet ārstam, ja zāles, šķiet, vairs nedarbojas, kā arī mazināja sāpes.

Kā man vajadzētu lietot MS Contin?

Vienmēr pārbaudiet savu pudeli, lai pārliecinātos, ka esat saņēmis pareizās tabletes (pašu zīmolu un veids) zāles, ko ārsts izrakstījis. Jautājiet farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu saņemat aptiekā.

Pārtrauciet visus citus ap-the-clock narkotisko pretsāpju, kad Jūs sākat lietot MS Contin.

Nav simpātiju, košļāt vai salauzt MS Contin pagarināts tablete. Norijiet to veselu izvairīties no saskarsmes ar potenciāli letālu devu.

Lietot zāles vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Nepārtrauciet lietot MS Contin pēkšņi, vai jūs varētu būt nepatīkamas abstinences simptomus. Jautājiet ārstam, kā droši pārtraukt, izmantojot MS Contin.

Nekad simpātiju vai salauzt MS Contin tableti ieelpot pulveri vai sajaukt to šķidrumu injicēt narkotiku vēnā. Šī prakse ir izraisījusi nāvi.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un gaismas.

Sekot summu medicīnā lieto no katras jaunas pudeles. Morfīns ir narkotiku ļaunprātīgas izmantošanas, un jums ir jāapzinās, ja kāds izmanto jūsu zāles nepareizi vai bez receptes.

Neturiet pārpalikušās MS Contin tabletes. Vaicājiet farmaceitam, kur atrast narkotiku ņemt atpakaļ iznīcināšanas programmu. Ja nav take-back programma, flush neizlietotās tabletes tualetes podā. Atbrīvošanās no zāles ar skalošanas ieteicams samazināt draudus nejaušas pārdozēšanas izraisa nāvi. Šis padoms attiecas uz ļoti nelielu skaitu zālēm. Valdība, strādājot ar ražotāju, ir noteikusi, ka šī metode ir vispiemērotākais ceļš apglabāšanu un ietver vismazāko risku cilvēku drošībai.

MS Contin parasti ņem 2 vai 3 reizes dienā. Tā kā MS Contin izmanto sāpes, jums nav iespējams palaist garām devu. Ja esat izlaidis devu, lietot zāles, tiklīdz atceraties. Tad lietojiet nākamo devu šādi

Ja esat lietojis MS Contin 3 reizes dienā: lietojiet nākamo devu 8 stundas, ņemot aizmirsto devu.

Ja esat lietojis MS Contin 2 reizes dienā: lietojiet nākamo devu 12 stundas pēc tam, kad, ņemot aizmirsto devu.

Kas notiek, ja es garām devu?

Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu. Nelietojiet vairāk nekā jūsu noteiktajā deva 24 stundu periodā.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

 Morfīns pārdozēšana var būt letāls, jo īpaši bērna vai citas personas, izmantojot zāles bez receptes. Pārdozēšanas simptomi var ietvert lēna elpošana un sirdsdarbība, smaga miegainība, muskuļu vājums, auksta un mitra āda, precīzi skolēnus un ģībonis.

Nelietojiet alkoholu. Bīstamas blakusparādības vai nāve var rasties, ja alkohols tiek apvienota ar morfiju. Pārbaudiet savu pārtikas un medicīnas etiķetes, lai pārliecinātos, šie produkti nesatur alkoholu.

Ko vajadzētu izvairīties?

Šīs zāles var ietekmēt jūsu domāšanu vai reakcijas. Izvairieties no braukšanas vai apkalpot mehānismus, kamēr jūs zināt, kā MS Contin skars jūs. Reibonis vai smaga miegainību var izraisīt kritienus vai citus negadījumus.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja ir pazīmes, alerģiskas reakcijas uz MS Contin: nātrene; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

MS Contin blakusparādības

lēna sirdsdarbība, sighing, vājš vai sekla elpošana

sāpes krūtīs, ātra vai sirdsklauves sirdsdarbību

ekstrēms miegainība, sajūta kā jūs varētu iet ārā

neauglības, neatbildētos menstruācijas

impotence, seksuālās problēmas, interese par seksu zaudējums; vai

zems kortizola līmenis – slikta dūša, vemšana, apetītes zudums, reibonis, pasliktināšanās nogurums vai vājums.

Meklēt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja Jums ir simptomi serotonīna sindroma, piemēram: uzbudinājums, halucinācijas, drudzis, svīšana, drebuļi, paātrināta sirdsdarbība, muskuļu stīvums, raustīšanās, koordinācijas, slikta dūša, vemšana, caureja vai zaudējumiem.

Morfīns ir vairāk var izraisīt elpošanas problēmas vecākiem pieaugušajiem un cilvēkiem, kuri ir smagi slimi, nesaņem pietiekamu uzturu, vai citādi novājinātiem.

Bieži MS Contin blakusparādības var būt

miegainība, reibonis

aizcietējums, sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana

galvassāpes, nogurums

nemiers; vai

viegla nieze.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Dažas zāles var izraisīt nevēlamas vai bīstamas sekas, ja to izmanto ar morfiju. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad, un jebkurš zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

Šo zāļu lietošana ar citām zālēm, kas padara jūs miegains vai lēni jūsu elpošana var izraisīt bīstamas vai dzīvībai bīstamas blakusparādības. Pirms MS Contin ar miega tableti, citas narkotiskās sāpju zāles, muskuļu relaxer, vai zāles pret trauksme, depresija, vai krampju jautājiet savam ārstam.

Citas zāles var mijiedarboties ar morfiju, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

11.07 pārskatīšana 2016/03/30, 11:28:01.

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

Citu narkotisko vielu ietekmē MS Contin?

CSA Kalendārs 2 High potenciāls ļaunprātīgu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

MS Contin (morfīnu)

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Hroniskas sāpes tramadolu, oksikodona, Cymbalta, Percocet, duloksetīna, fentanils, morfīns, Dilaudid, oxycontin, metadons, Ultram, hidromorfonu

Sāpes tramadolu, oksikodona, acetaminofēns, Tylenol, naproksēnu, aspirīns, ibuprofēns, hidrokodona, amitriptilīns, Percocet, hidroksizīnu, klonidīnu