mucinex lietojumi, devu un blakusparādības

Kas ir Mucinex

Mucinex ir atkrēpošanas. Tas darbojas ar retināšanas gļotas (flegma) plaušās un padarot to mazāk lipīga un vieglāk klepus up. Tas samazina krūšu sastrēgumus, padarot klepus ražīgāku.

Sazinieties ar savu ārstu vai veselības aprūpes sniedzēju uzreiz, ja tas attiecas uz Jums.

Dažas slimības var mijiedarboties ar Mucinex. Pastāstiet ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādas slimības, it īpaši, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums

Svarīga informācija

Dažas zāles var mijiedarboties ar Mucinex. Pastāstiet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs lietojat kādas citas zāles. Tomēr nav īpašas mijiedarbības ar Mucinex ir zināms šajā laikā.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Mucinex var mijiedarboties ar citām zālēm, kas jūs lietojat. Sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, pirms sākat, apturēt vai mainīt devu kādas zāles.

Izmantojiet Mucinex Ilgstošas ​​darbības tabletes, kā norādījis ārsts. Pārbaudiet etiķeti zāles pret precīzām devām.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju visiem jautājumiem, jums var būt par to, kā izmantot Mucinex.

Pirms izmantot Mucinex.

Visas zāles var izraisīt blakusparādības, bet daudzi cilvēki ir nē, vai nelielas, blakusparādības. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāds no šiem visbiežāk blakusparādības saglabājas vai kļūst apnicīgs

Slikta dūša; vemšana.

Meklēt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja kāda no šīm smagām blakusparādībām

Smagas alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze, apgrūtināta elpošana, spiedoša sajūta krūtīs, pietūkums mutes, sejas, lūpu, vai mēles).

Tas nav pilns saraksts visu Mucinex blakusparādībām, kas var rasties. Ja jums ir jautājumi par blakusparādībām, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Kontaktinformācija 222-1222 (American Association of toksikoloģijas centriem), vietējo indes vadības centrs: www.aapcc.org, vai avārijas istabu uzreiz.

Store Mucinex istabas temperatūrā, starp 59 un 86 grādiem F (15 un 30 ° C). Uzglabāt prom no karstuma, mitruma un gaismas. Neglabājiet vannas istabā. Uzglabāt Mucinex nepieejamā bērniem un prom no mājdzīvniekiem.

Šī informācija ir tikai kopsavilkums. Tajā nav ietverta visa informācija par Mucinex. Ja jums ir jautājumi par medikamentu iedarbības vai vēlētos vairāk informācijas, sazinieties ar savu ārstu, farmaceitu vai citu veselības aprūpes sniedzēju.

Emisijas datums: Aug 4, 2010, Database Edition 10.3.1.002

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Bronhīts ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, Augmentin, Levaquin, levofloksacīnu

Klepus Benadryl, benzonatate, Dilaudid, difenhidramīnu kodeīns, gvajofenezīns, hidromorfonu, Tylenol ar Codeine # 3

Bronhektāzes ciprofloksacīns, albuterol, amoksicilīns, doksiciklīns, Augmentin, Ventolin, PROAIR HFA

Kā lietot Mucinex

Svarīga Mucinex informācija par drošību

Mucinex Blakusparādības

Ja ir aizdomas pārdozēšana

Pareiza glabāšana Mucinex

Galvenā informācija

Mucinex (gvajofenezīns)