multihance

Gadolīnija kontrastvielas palielina risku nefrogēnu sistēmisku fibrozi (NSF) pacientiem ar traucētu likvidēšanu narkotiku (ti, hroniska, smaga nieru mazspēja (GFR mazāku par 30 ml / min / 1,73 m (2)), vai akūta nieru traumas. Izvairieties izmantot GBCAs ja diagnostikas informācija ir būtiska un nav pieejams ar ne-kontrastu pastiprinātu MR. NSF var izraisīt letālus vai novājinošu sistēmisku fibrozi ietekmē ādas, muskuļu, un iekšējos orgānus. Ekrāna visus pacientus akūtas nieru bojājumu un citu apstākļi, kas var samazināt nieru darbību. pacientiem risks hroniski samazinātu nieru funkciju (piemēram, vecums pārsniedz 60 gadus, hipertensija, vai diabētu), veic laboratorijas testus, lai novērtētu GFĀ. pacientiem ar augstāko NSF risku, nepārsniedz ieteicamā deva un atvēlēt pietiekamu termiņu novēršanai pirms Atkārtotai.

Izmanto Multihance

Terapeitiskās klase: radioloģiskās Ionic kontrastvielu

Gadobenate ievada injekcijas pirms MRI, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas smadzeņu, mugurkaula, un citas ķermeņa daļas.

Šīs zāles ir jāizmanto tikai, vai tiešā uzraudzībā ārsta.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību gadobenate risinājuma Bērniem līdz 2 gadu vecumam un vecākiem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 2 gadu vecumam.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām gadobenate Multipack ™ šajā pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot Multihance

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību gadobenate gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem gadobenate.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novieto vienā no vēnām tieši pirms jums ir MRI.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam, kamēr jūs saņemat šīs zāles un MRI skenēšanas laikā. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir dedzināšana vai ādas nieze, sarkani vai tumši plankumi uz ādas, ādas pietūkums, sacietējums, vai pievelkot, locītavu stīvums; ierobežota kustību rokās un kājās; sāpes, kas ir dziļi gūžas kaula vai ribas, vai muskuļu vājumu. Šie simptomi var liecināt par ļoti nopietnu slimību, ko sauc par nefrogēnu sistēmisku fibrozi (NSF).

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Konsultējieties ar savu ārstu vai medmāsu uzreiz, ja Jums vai Jūsu bērnam ir auksti, mitra āda, apjukums, reibonis, vieglprātību, ādas izsitumi, nieze, svīšana, sejas, mēles un rīkles; problēmas ar elpošanu, vai sāpes krūtīs kad saņemat zāles.

Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir vieglas, dedzināšanas sāpes, siltuma sajūta vai aukstuma; apsārtums vai pietūkums injekcijas vietā.

Šīs zāles var izraisīt izmaiņas sirds ritmā, piemēram, stāvokli, ko sauc QT pagarināšanos. Tas var mainīt sirdsdarbības un izraisīt ģīboni vai nopietnas blakusparādības dažiem pacientiem. Sazinieties ar savu ārstu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir kādi simptomi sirds ritma traucējumu, piemēram, ātri, sirdsklauves vai neregulāra sirdsdarbība.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat gadobenate. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana Multihance

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Magnētiskās rezonanses angiogrāfiju Ablavar, gadobenate dimeglumīna gadoversetamīds OptiMARK, Vasovist

CNS magnētiskās rezonanses attēlveidošanas Magnevist, gadobutrols, Omniscan, Gadavist, gadoterate meglumīns, Gadodiamīds, Dotarem, gadobenate dimeglumīna, gadopentetāta dimeglumīna, gadoteridol

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Multihance

 vai iet pievienoties Multihance atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Multihance blakusparādības

Multihance (gadobenate dimeglumīna)