muskuļu sāpes padziļinātu

Bruceloze ir infekcijas slimība, kas izplatās no dzīvniekiem uz cilvēkiem, galvenokārt ar nepasterizēta piena produktiem. Travelers būtu jāveic īpaša piesardzība, lai izvairītos no inficēšanās.

Celiakija ir imūna reakcija lipekli, proteīns atrodama dažos pārtikas produktos. Tā rezultātā organisms nespēj uzsūkt dažus svarīgus uzturvielas.

Encefalīts ir smadzeņu iekaisums parasti, ko izraisa vīrusu infekcija. Smagos gadījumos var izraisīt smadzeņu bojājumus, pat nāvi.

Hantavīrusu plaušu sindromu uzsāk ar grauzējiem, veikta vīrusu, kas inficē plaušu audus, apvienojot par gripai līdzīgi simptomi, elpošanas problēmas un pat nāvi.

Leģionāru slimības, smaga forma pneimonijas, izraisa baktērijas, kas var dzīvot ūdenī gaisa kondicionēšanas sistēmu, dušām un spa.

Lielākā daļa cilvēku pakļauti Listeria nekļūst slikti. Bet tiem, kuriem draud Listeria infekcija – pārtikas izraisītu slimību – sekas var būt smagas.

Viens no visvairāk baidījās slimības 20.gs., poliomielīts ir izskausta attīstītajā pasaulē, bet joprojām ir drauds mazāk attīstītajām valstīm.

Porfīrija ir grupa, iedzimtu slimību, kas izriet no palielinājums no dabas ķīmisko zvanu porfirīnus, kas var izraisīt nervu sistēmas un ādas problēmas.

Plaušu fibroze rezultāti no rētaudi, kas veido plaušās. Tas ietekmē jūsu spēju elpot un iegūt pietiekami daudz skābekļa.

Salmonella infekcija radīs tikai caureju un sāpes vēderā, dažiem cilvēkiem, bet zīdaiņiem un novājinātu imunitāti cilvēkiem, tas bakteriāla slimība var radīt dzīvībai bīstamas komplikācijas.

Smags akūts respiratorais sindroms (SARS) ir saslima cilvēku visā pasaulē. Lai gan efektīvas ārstēšanas vēl nav pieejami, veselā saprāta piesardzības var palīdzēt jums izvairīties no inficēšanās.

Sifiliss, seksuāli transmisīva infekcija, vispirms parādās kā nesāpīgs čūlas uz jūsu dzimumorgāniem, taisnās zarnas vai mutē. Agrīna diagnoze ir svarīga.