Mycamine IV: izmantošana, devu un blakusparādības

Kas ir Mycamine?

Mycamine lieto, lai ārstētu infekcijas, ko izraisa Candida sēnītes. To izmanto arī, lai novērstu Candida sēnīšu infekcijas cilmes pacientiem šūnu transplantācijas. Mycamine ir paredzēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem, kuri ir vismaz 4 mēnešus vecs.

Mycamine var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jums nevajadzētu lietot Mycamine ja Jums ir alerģija pret mikafungīnu vai līdzīgas zāles, piemēram, kaspofungīnu (CANCIDAS) vai anidulafungīnu (Eraxis).

Svarīga informācija

Pirms sākat lietot Mycamine, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir alerģija pret zālēm, ja Jums ir aknu vai nieru slimība, vai, ja jūs lietojat arī sirolims (Rapamune), itrakonazolu (Sporanox), vai nifedipīna (Adalat, Procardia).

Mycamine injicē vēnā, izmantojot IV. Jums var tikt parādīts, kā izmantot IV mājās. Nav self-injicēt šīs zāles, ja nav pilnībā saprast, kā veikt injekciju un pareizi rīkoties ar izlietotajām adatām, IV caurules, un citus priekšmetus, ko izmanto, lai injicēt zāles.

Jums nevajadzētu lietot Mycamine ja Jums ir alerģija pret mikafungīnu vai līdzīgas zāles, piemēram, kaspofungīnu (CANCIDAS) vai anidulafungīnu (Eraxis).

Lai pārliecinātos, ka jūs varat droši izmantot Mycamine, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir kāds no šiem citiem nosacījumiem

Pirms izmantot Mycamine

aknu slimība; vai

nieru slimība.

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai Mycamine kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai mikafungīna nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Mycamine parasti vienu reizi dienā līdz vairākām nedēļām. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Mycamine injicē vēnā, izmantojot IV. Jums var tikt parādīts, kā izmantot IV mājās. Nav self-injicēt šīs zāles, ja Jums nav saprast, kā veikt injekciju un pareizi rīkoties ar izlietotajām adatām, IV caurules, un citus priekšmetus, ko izmanto, lai injicēt zāles.

Nekratiet medikamentu pudeli vai arī jums var pazudināt zāles. Sagatavojiet devu tikai tad, kad esat gatavs dot injekciju. Nelietot, ja zāles ir mainījusies krāsas vai ir daļiņas. Zvaniet farmaceitam par jaunas zāles.

Mycamine jāsajauc ar šķidrumu (šķīdinātāju), pirms to izmanto. Ja jūs izmantojat injekcijas mājās, pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā pareizi sajaukt un glabāt zāles.

Pēc sajaukšanas šīs zāles, nepakļaujiet to gaismas. Cover IV maisā infūzijas aizsargātu zāles no gaismas laikā. Zāļu lietošanu 24 stundu laikā pēc sajaukšanas.

Mycamine jādod lēnām izmantojot IV infūzijas, un katrs injekcijas var veikt vismaz 1 stundu, lai pabeigtu. Nejauciet Mycamine ar citām zālēm, vai dot citas zāles caur to pašu IV līniju.

Ja bērns lieto šīs zāles, pastāstiet ārstam, ja bērnam ir kādas izmaiņas svara. Mikafungīnam un devas tiek balstīti uz svara bērniem.

Izmantot katru vienreizlietojamo adatu tikai vienu reizi. Izmetiet izmantotas adatas necaurduramā traukā (jautājiet farmaceitam, kur jūs varat saņemt vienu un to, kā atbrīvoties no tā). Saglabājiet šo tvertni nepieejamā bērniem un mājdzīvniekiem.

Katrs vienreizējas lietošanas flakons (pudele) par šīm zālēm ir tikai viens lietošanai. Mest prom pēc vienas lietošanas, pat ja ir vēl dažas zāles palicis to pēc injicēšanas devu.

Uzglabāt Mycamine istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas. Jauktā zāles var uzglabāt istabas temperatūrā, bet jāizlieto 24 stundu laikā pēc sajaukšanas.

Zvaniet savam ārstam, lai saņemtu instrukcijas, ja esat izlaidis devu Mycamine.

Sekojiet ārsta norādījumiem par jebkādiem ierobežojumiem attiecībā uz pārtiku, dzērieniem, vai darbības.

Kā Mycamine dota?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Mycamine: nātreni; apgrūtināta elpošana; sajūta kā jūs varētu iet ārā; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

bāla vai yellowed āda, tumšas krāsas urīns, drudzis, apjukums vai vājums

pietūkums, straujš svara pieaugums, maz vai nav urinēšanas; vai

sāpes vēdera augšējā daļā, nieze, apetītes zudums, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena āda vai acis).

Bieži Mycamine blakusparādības var būt

slikta dūša, vemšana, caureja

pietvīkums (siltums, apsārtums, vai tingly sajūta); vai

viegla nieze vai izsitumi.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Deva pieaugušajiem par barības vada kandidozi

150 mg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Terapijas ilgums: svārstījās no 10 līdz 30 dienām (vidējais ilgums: 15 dienas)

Kas notiek, ja es garām devu?

Deva pieaugušajiem sēnīšu infekciju profilakse

Kas notiek, ja es pārdozēt?

50 mg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Terapijas ilgums: Vai bija robežās no 6 līdz 51 dienām (vidējais ilgums: 19 dienas); komentāri; -Efficacy Pret infekcijām, jo ​​sēnītēm, kas nav Candida nav noteikta .; Apstiprināts norādi: profilakse Candida infekciju asinsrades cilmes šūnu transplantācijas saņēmējiem

Deva pieaugušajiem par kandidēmijas

Ko vajadzētu izvairīties?

100 mg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Terapijas ilgums: svārstījās no 10 līdz 47 dienām (vidējais ilgums: 15 dienas); komentāri; -Nav Pietiekami pētīta pacientiem ar endokardītu, osteomielītu, un meningīta dēļ Candida infekcijām .; Apstiprinātās indikācijas: ārstējot pacientus ar kandidēmijas, akūtu izkaisīto kandidozi, Candida peritonīts un abscesi

Parastā deva bērniem par barības vada kandidozi

4 mēneši vai vecāki; 30 kg vai mazāk: 3 mg / kg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Lielāka par 30 kg: 2,5 mg / kg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Maksimālā deva: 150 mg dienā

Mycamine blakusparādības

Parastā deva bērniem sēnīšu infekciju profilakse

4 mēneši vai vecāki: 1 mg / kg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Maksimālā deva: 50 mg dienā; komentāri; -Efficacy Pret infekcijām, jo ​​sēnītēm, kas nav Candida nav noteikta .; Apstiprināts norādi: profilakse Candida infekciju asinsrades cilmes šūnu transplantācijas saņēmējiem

Parastās Pediatric Devas kandidēmijas

4 mēneši vai vecāki: 2 mg / kg, izmantojot IV infūzijas vienu reizi dienā; Maksimālā deva: 100 mg dienā; komentāri; -Nav Pietiekami pētīta pacientiem ar endokardītu, osteomielītu, un meningīta dēļ Candida infekcijām .; Apstiprinātās indikācijas: ārstējot pacientus ar kandidēmijas, akūtu izkaisīto kandidozi, Candida peritonīts un abscesi

Citas zāles var mijiedarboties ar Mycamine, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

3.03.2014-11-25, 02:34:34

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšanai Vēsturē 10+ gadus valdība apstiprināja 2005

Kandidēmijas flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, vorikonazolu, Amphocin, Sporanox mikafungīnam

Sēnīšu infekcija Profilakse flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, Amphocin, Sporanox mikafungīnam, Fungizone

Barības vada kandidoze flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, vorikonazolu, Amphocin, Sporanox mikafungīnam

Mycamine dozēšanas informācija

Citu narkotisko vielu ietekmē Mycamine?

Mycamine (mikafungīna)