myfortic

Lietošana grūtniecības laikā ir saistīta ar paaugstinātu risku grūtniecības pārtraukšanos un iedzimtu defektu. Sievietēm reproduktīvā vecumā, padoms par grūtniecības novēršanu un plānošanu. Palielināts risks limfomas un citu ļaundabīgu veidojumu, īpaši ādā, pateicoties imūnsupresiju. Paaugstināta jutība pret baktēriju, vīrusu, sēnīšu, un protozoju infekciju, tai skaitā oportūnistisku infekciju. Tikai ārsti pieredze imūnsupresīvu terapiju un pacientu orgānu transplantācijas vadībai vajadzētu izrakstīt mikofenolāta nātrija. Pārvaldīt pacientus iekārtām aprīkotas un nodrošinātas ar atbilstošu laboratorijas un atbalstošus medicīnas resursiem. Atbildīgā par uzturošo terapiju ārstam būtu pilnīga informācija priekšnosacījums pēcpārbaudi pacienta.

Izmanto Myfortic

Terapeitiskās klase: Imūnsistēmas nomācošas

Ja pacients saņem orgānu pārstādīšanu, organisma leikocīti mēģinās atbrīvoties no (noraidīt), ar transplantēto orgānu. Mikofenolāta novērš baltās asins šūnas no transplantēto orgānu noraidīšanai.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Mikofenolātu Bērniem līdz 5 gadu vecumam un vecākiem, kuriem veikta nieres transplantācija vismaz 6 mēnešus pirms. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Mikofenolātu vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas aknu, nieru vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kas saņem mikofenolātu.

Pirms Izmantojot Myfortic

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Ņemot pārāk daudz var palielināt izredzes blakusparādības, ņemot pārāk maz var izraisīt atgrūšanas transplantēto orgānu.

Šīs zāles ir jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Vislabāk ir lietot šīs zāles tukšā dūšā, vai nu 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc ēšanas, ja vien ārsts nav norādījis savādāk.

Norīt aizkavēta tablete veselumu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Ja jūs lietojat arī antacīdiem, kas satur alumīniju un magniju (piemēram, Maalox® vai Mylanta®), nelietojiet tos tajā pašā laikā kā mikofenolāta. Ja jums ir jautājumi, konsultējieties ar savu ārstu par labāko reizes, lai izmantotu savas zāles.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana Myfortic

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Jūsu ārsts veiks asins analīzes, lai pārliecinātos, ka mikofenolāta darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Ja esat sieviete, kas var nest bērnu, ārsts var sniegt jums grūtniecības testu, pirms sākat lietot šīs zāles un 8 līdz 10 dienas pēc šo zāļu lietošanas, lai pārliecinātos, ka Jums nav iestājusies grūtniecība. Jūsu pretapaugļošanās tabletes var nedarboties, kā arī, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Jums ir izmantot divu veidu kontracepcijas kopā visu laiku, ka jums tiek ārstēta, un 6 nedēļas pēc tam, kad saņemat savu pēdējo šo zāļu devu. Izmantot kontracepcijas tabletes kopā ar cita veida dzimstības kontroli, piemēram, prezervatīvu, diafragmu vai kontracepcijas putas vai želeju. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Izmantojot šīs zāles var palielināt risku saslimt ar ādas vēzi vai vēža limfātisko sistēmu (limfomas). Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par šo risku.

Izmantot saules vai pretiedeguma krēmi ar saules aizsardzības faktors (SPF) vismaz 15 regulāri, kad esat ārā. Valkāt aizsargājošu apģērbu un cepures un palikt no tiešas saules gaismas, jo īpaši starp stundām 10 plkst un 3 plkst Izvairieties lampas un sauļošanās gultas.

Mikofenolāta var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu daudzums asinīs, kas palielina izredzes iegūt infekciju. Ja jūs varat, lai izvairītos no cilvēkiem ar infekcijām. Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja jūs domājat, ka jūs saņemat infekcija vai ja Jums ir drudzis vai drebuļi, klepus vai aizsmakums, sāpes muguras lejasdaļā vai sānu, vai sāpīga vai apgrūtināta urinācija.

Šīs zāles var palielināt risku saslimt ar nopietnu un retu smadzeņu infekcija, ko sauc progresējoša multifokāla encefalopātija (PML). Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: redzes izmaiņas, koordināciju, neveiklumu, atmiņas zudums, grūtības runāt vai saprast, ko citi saka, zudumu un vājums kājās.

Šīs zāles var palielināt risku saslimt ar retu un nopietnu vīrusu infekcijas, piemēram, jostas roze, herpes, citomegalovīrusa (CMV) infekciju, BK vīrusu saistīta nefropātija (BKVAN), vai poliomas vīrusu saistīta nefropātija (PVAN). CMV var izraisīt nopietnus audu un asins infekcijas. BK vīruss var ietekmēt Jūsu nieru darbību un izraisīt pārstādītas nieres, lai izgāztos. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: asiņainu urīnu, samazināta frekvences vai urīna daudzumu, drudzis, paaugstināta slāpes, ēstgribas zudums, sāpes muguras lejasdaļā vai sānu, slikta dūša, sāpīgas aukstumpumpas vai čūlas , iekaisis kakls, sejas pietūkums, pirkstiem, vai zemākas kājas, apgrūtināta elpošana, neparasts nogurums vai nespēks, vemšana, vai svara pieaugums.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Myfortic

Šīs zāles var izraisīt reaktivēšanā B vai C hepatīta infekciju. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi, lietojot šīs zāles: tumšs urīns vai gaiši izkārnījumi, slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums, sāpes jūsu augšējā kuņģa, dzeltena ādas vai acīs.

Mikofenolāta var izraisīt izolēta sarkano šūnu aplāzija (PRCA). Tas ir ļoti reta slimība, kad organisms vairs padara sarkanās asins šūnas, un pacientam ir smaga anēmija. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir drudzis un iekaisis kakls, bāla āda, neparasta asiņošana vai zilumi, vai neparasts nogurums vai vājums.

Kamēr jūs lietojat šīs zāles, un pēc tam, kad apstāties, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Mikofenolāta samazinās jūsu organisma izturību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, nepārbaudot vispirms ar savu ārstu. To darot, var izraisīt atgrūšanas transplantēto orgānu. Ārsts izlems, cik ilgi Jums jālieto šīs zāles.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Myfortic blakusparādības

Myfortic (Mikofenolskābe)

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Noraidījums Profilakse Mikofenolskābe, muromonabu-CD3, belatacept, Nulojix, Orthoclone OKT3