nadopen v 400

Ir vairāki dažāda veida penicilīnu. Katrs tiek izmantots, lai ārstētu dažāda veida infekcijām. Viena veida penicilīnu parasti nedrīkst izmantot vietā citu. Bez tam, penicilīniem, tiek izmantoti, lai ārstētu bakteriālas infekcijas daudzās dažādās ķermeņa daļās. Reizēm tie ir kopā ar citiem antibakteriāliem medikamentiem (antibiotikas). Daži no penicilīnu, var izmantot arī citas problēmas, ko nosaka ārsts. Tomēr neviens no penicilīniem darbosies saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

Izmanto Nadopen V 400

Penicilīni ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, penicilīniem izmanto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Daudzi penicilīni ir izmantoti bērni, un efektīvo devu, nav paredzams, izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā viņi dara pieaugušajiem.

Daži no košļājamās tabletes amoksicilīna stiprās satur aspartāmu, kas ir mainījies, ko organismam fenilalanīna, viela, kas ir kaitīgs pacientiem ar fenilketonūriju.

Penicilīni ir izmantoti vecākiem cilvēkiem un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā viņi dara jaunākiem pieaugušajiem.

Penicilīni nav pētīta grūtniecēm. Tomēr penicilīniem ir plaši lietot grūtniecēm, un nav pierādīts, ka izraisa iedzimtus defektus vai citas problēmas pētījumos ar dzīvniekiem.

Pirms Izmantojot Nadopen V 400

Penicilīni nokļūst mātes pienā. Pat ja tikai nelielas summas var nonākt mātes pienā, alerģiskas reakcijas, caureja, sēnīšu infekcijas, un izsitumi uz ādas var rasties māsu mazuļiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur penicilīnu. Tas nedrīkst būt specifiski Nadopen V 400. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Penicilīni (izņemot bacampicillin tabletes, amoksicilīns, penicilīna V, pivampicilīns un pivmecillinam) vislabāk kopā ar pilnu glāzi (8 unces) ūdens tukšā dūšā (vai nu 1 stundu pirms vai 2 stundas pēc ēšanas), ja vien citādi norādījis ārsts .

Par pacientiem, kas lieto amoksicilīnu, penicilīna V, pivampicilīns un pivmecillinam

Par pacientiem, kuri lieto bacampicillin

Par pacientiem, kas lieto penicilīna G iekšķīgi

Par pacientiem, kas lieto mutvārdu šķidrā formā penicilīniem

Par pacientiem, kas lieto šo košļājamās tabletes formu amoksicilīna

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, turpināt lietot šīs zāles par pilnu laiku ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Ja jums ir “STREP” infekcija, jums vajadzētu paturēt šo zāļu lietošanas vismaz 10 dienas. Tas ir īpaši svarīgi “STREP” infekcijām. Nopietnas sirds problēmas varētu attīstīties vēlāk, ja jūsu infekcija nav atrisināta pilnībā. Tāpat, ja jūs pārtraukt šo zāļu lietošanu pārāk ātri, simptomi var atjaunoties.

Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir nemainīgs daudzums asinīs vai urīnā. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Arī tas ir vislabāk veikt devas vienmērīgi izvietotas reizes, dienu un nakti. Piemēram, ja jums ir veikt četras devas dienā, devas būtu izvietotas apmēram 6 stundas intervālu. Ja tas traucē jūsu miegu vai citām ikdienas darbībām, vai, ja jums ir nepieciešama palīdzība, plānojot labāko reizes lietot zāles, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pārliecinieties, Jūsu veselības aprūpes speciālists zina, ja jums ir par zemu nātrija (zemu sāls) diētu. Daži no šiem medikamentiem satur pietiekami daudz nātrija izraisīt problēmas dažiem cilvēkiem.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

No tabletes vai teaspoonfuls apturēšanas, ka jūs lietojat skaits ir atkarīgs no stipruma zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat penicilīnu.

Pareiza izmantošana penicilīnu

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Penicilīniem var izraisīt caureju dažiem pacientiem.

Perorālie kontracepcijas (kontracepcijas tabletes), kas satur estrogēnu var nedarboties pareizi, ja jūs ņemt tos, kamēr jūs lietojat ampicilīnu, amoksicilīnu vai penicilīna V var rasties nevēlamas grūtniecības. Jums vajadzētu izmantot citu vai papildu līdzekļus dzimstības kontroles, kamēr Jūs lietojat kādu no šiem penicilīnu. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Cukura diabēta slimniekiem

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Nadopen V 400

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Pārtrauciet šo zāļu un saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem ietekmes rodas

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Nadopen V 400 Blakusparādības

penicilīns v kālija

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Bakteriāla infekcija ciprofloksacīns, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Ādas vai mīksto audu infekcija ciprofloksacīnu, amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, metronidazolu, Augmentin

Fusospirochetosis, Tranšeju Mouth penicilīns v kālijs, Wycillin, prokaīna penicilīns

Augšējo elpceļu infekcija amoksicilīns, doksiciklīns, azitromicīnu, Augmentin, cephalexin, Bactrim