naftifine krēms

Apstrādājot sportista pēdas, Jock nieze vai ēdes. To var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

Naftifine krēms ir pretsēnīšu krēms. Tas darbojas, nogalinot jutīgas sēnītes.

Sazinieties ar savu ārstu vai veselības aprūpes sniedzēju uzreiz, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums.

Dažas slimības var mijiedarboties ar naftifine krējumu. Pastāstiet ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādas slimības, it īpaši, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums

Dažas zāles var mijiedarboties ar naftifine krējumu. Jo maz, ja tādi ir, no naftifine krēms iesūcas asinīs, risks, ka saskarsme ar citām zālēm ir zems.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja naftifine krēms var mijiedarboties ar citām zālēm, kas jūs lietojat. Sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, pirms sākat, apturēt vai mainīt devu kādas zāles.

Izmantot naftifine krēmu, kā norādījis ārsts. Pārbaudiet etiķeti zāles pret precīzām devām.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju visiem jautājumiem, jums var būt par to, kā izmantot naftifine krēmu.

Visas zāles var izraisīt blakusparādības, bet daudzi cilvēki ir nē, vai nelielas, blakusparādības. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāds no šiem visbiežāk blakusparādības saglabājas vai kļūst apnicīgs

Burning; sausums; viegla nieze; dzeloņains.

Smagas alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze, apgrūtināta elpošana, spiedoša sajūta krūtīs, pietūkums mutē, sejas, lūpu, vai mēles); blisteros; kairinājums; apsārtums; smaga vai ilgstoša nieze; pietūkums.

Tas nav pilns saraksts visu blakusparādībām, kas var rasties. Ja jums ir jautājumi par blakusparādībām, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Lai ziņotu par blakusparādībām uz atbilstošo aģentūru, lūdzu, izlasiet rokasgrāmatu, lai Ziņojumi Problēmas ar FDA.

Kontaktinformācija 1-800-222-1222 (American Association of toksikoloģijas centriem), jūsu vietējā toksikoloģijas centra, vai avārijas istabu uzreiz.

Uzglabāt naftifine krēmu pie 77 grādiem F (25 ° C). Īss uzglabāšanas temperatūrā starp 59 un 86 grādiem F (15 un 30 grādiem C) ir atļauta. Uzglabāt prom no karstuma, mitruma un gaismas. Neglabājiet vannas istabā. Uzglabāt naftifine krēmu nepieejamā bērniem un prom no mājdzīvniekiem.

Šo informāciju nedrīkst izmantot, lai izlemtu, vai pieņemt naftifine krēmu vai citas zāles. Tikai Jūsu veselības aprūpes sniedzējs ir zināšanas un apmācību, lai izlemtu, kādas zāles ir tieši Jums. Šī informācija neapstiprina jebkuru zāļu tikpat droša, efektīva, vai apstiprināti ārstēšanai jebkuru pacientu vai veselības stāvokli. Tas ir tikai īss kopsavilkums par vispārēju informāciju par naftifine krējumu. Tas neietver visu informāciju par iespējamo lietošanu, virzieniem, brīdinājumiem, piesardzības pasākumiem, mijiedarbība, nelabvēlīgu ietekmi, vai risku, kas var attiekties uz naftifine krēmu. Šī informācija nav specifiska medicīniska konsultācija un neaizstāj informāciju, jūs saņemat no jūsu veselības aprūpes sniedzēju. Jums ir jārunā ar savu veselības aprūpes sniedzēju pilnīgu informāciju par riskiem un ieguvumiem, izmantojot naftifine krēmu.