nākamais izvēle orāli, parenterāli, maksts

Progestīni ir hormoni. Tos izmanto gan vīriešiem, gan sievietēm, dažādiem mērķiem.

Izmanto Next Choice

Progestīni tiek parakstītas vairāku iemeslu dēļ

Progestīni var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

Atkarībā no tā, cik daudz un ko progestīna lietojat vai veikt, progestīna var būt dažādas sekas. Piemēram, lielu devu progesterona ir nepieciešamas dažas sievietes turpināt grūtniecību, bet citi progestīni mazās devās var novērst grūtniecības rašanos. Citas blakusparādības ir kas izraisa svara pieaugumu, palielinot ķermeņa temperatūru, attīstot piena ražošanas dziedzeri krūts barošanu, un relaksējoša dzemdes saglabāt grūtniecību.

Progestīni var palīdzēt citi hormoni strādā pareizi. Progestīni var palīdzēt novērst anēmija (zems dzelzs asinīs), pārāk daudz menstruālā asins zudumu, un vēzis dzemdē.

Progestīni ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, progestīni izmanto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Next izvēle

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu progestīnu bērniem vai pusaudžiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem vai pusaudžiem, nekā tas pieaugušajiem.

Šīs zāles ir pārbaudīts, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Progesterons, dabisks hormons, kas organismā veic grūtniecības laikā, nav radījis problēmas. Faktiski, tas ir dažreiz izmanto sievietes, lai ārstētu noteikta veida neauglības un atbalstam olu donoru vai neauglības procedūrām.

Citi progestīni nav pētīta grūtniecēm. Noteikti pastāstiet ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība, izmantojot jebkuru no progestīnu. Vislabāk ir izmantot kādu kontracepcijas metodi, kamēr jūs saņemat progestins lielās devās. Augstas devas progestīnu nav ieteicams lietot grūtniecības laikā, jo ir bijuši daži ziņojumi, ka tie var izraisīt iedzimtus defektus dzimumorgāniem (dzimumorgānos) no vīrieša auglim. Arī daži no šiem progestīnu var izraisīt vīriešu līdzīgi izmaiņas sieviešu auglim un sieviešu līdzīgu izmaiņām vīriešu auglim, bet šīs problēmas parasti var novērst. Nelielās devās progestīnu, piemēram, tie devās pretapaugļošanās, nav radījis lielas problēmas, ja to lieto nejauši grūtniecības laikā.

Kaut progestīni nokļūst mātes pienā, tie nav pierādīts, ka izraisa problēmas māsu zīdaiņiem. Tomēr progestīni var mainīt kvalitātes vai summa (pieaugums vai samazinājums) no mātes pienā. Tas var būt nepieciešams, lai jūs varētu lietot citas zāles vai pārtraukt zīdīšanu ārstēšanas laikā. Esi pārliecināts, ka jums ir apspriests riskus un ieguvumus zāļu ar savu ārstu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur progestīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Next izvēle. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lai padarītu izmantot progestīna kā drošu un uzticamu, kā iespējams, jums vajadzētu saprast, kā un kad to lietot un kādas sekas var sagaidīt. Progestīni parasti nāk ar pacientu virzienos. Izlasiet tos pirms vai šo zāļu lietošanas uzmanīgi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav ņemt to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības. Centieties lietot zāles, tajā pašā laikā katru dienu, lai samazinātu iespēju, blakusparādības un lai tas varētu strādāt labāk.

Progestīni bieži tiek sniegti kopā ar noteiktām zālēm. Ja jūs izmantojat kombināciju zāles, pārliecinieties, ka jūs veikt katru pareizu laiku, un nejaukt tos. Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, lai palīdzētu jums plānot veids, kā atcerēties, lai zāles lietot pareizajā laikā.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Attiecībā uz visiem progestīnu, izņemot progesterona kapsulas sievietēm pēcmenopauzes periodā: Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaisto devu cik ātri vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pareiza izmantošana progestīna

Progesteronam kapsulas sievietēm pēcmenopauzes periodā: Ja esat izlaidis devu 200 mg progesterona kapsulas pirms gulētiešanas, ņem 100 mg no rīta, tad doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Ja esat lietojis 300 mg progesterona dienā un jūs garām savu rīta un vakara devas, Jūs nedrīkstat lietot izlaisto devu. Atgriezties uz jūsu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus jūsu deva jāpielāgo un nevēlamus efektus atklāt. Šie apmeklējumi parasti būs ik 6 līdz 12 mēnešiem, bet daži ārsti prasa tos biežāk.

Par Prometrium® kapsulas satur zemesriekstu eļļu. Ja jums ir alerģija pret zemesriekstiem, pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina pirms šo zīmolu progestīna.

Progestīni var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni. Orālai vai vaginālā progesteronu, reibonis vai miegainība var rasties 1 līdz 4 stundas pēc pieņemšanas vai to izmanto. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

var rasties neparasts vai negaidīta asiņošana no maksts dažādu summu starp jūsu regulāri menstruācijas pirmo 3 mēnešu lietošanas laikā. To dažreiz sauc smērēšanās, kad neliels, vai izrāvienu menstruālā asiņošana, kad smagāku. Ja tas notiek, turpināt uz jūsu regulāru dozēšanas grafiku. Sazinieties ar savu ārstu

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Next izvēle

var rasties neatbildētos menstruācijas. Ja ir aizdomas par grūtniecību, Jums jāpārtrauc lietot šīs zāles, nekavējoties un sazinieties ar savu ārstu. Ārsts jums zināmu, ja Jums jāturpina ņemot progestīnu.

Ja Jums ir plānota laboratorijas testu, pateikt jūsu veselības aprūpes speciālists, ka jūs lietojat progestīnu. Progestīni var mainīt dažus testa rezultātus.

Dažiem pacientiem, maigums, var rasties pietūkums, vai asiņošana no smaganām. Suku un flossing zobus rūpīgi un regulāri un masāžas smaganas var palīdzēt novērst šo. Redzēt savu zobārstu regulāri, lai jūsu zobi jātīra. Sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu, ja jums ir kādi jautājumi par to, kā rūpēties par jūsu zobiem un smaganām, vai ja pamanāt jebkādas maigumu, pietūkums, vai asiņošana no smaganām.

Jums būs nepieciešams izmantot kontracepcijas metodi, ņemot progestins par noncontraceptive lietošanai, ja jums ir auglīga un seksuāli aktīvi.

Ja jūs izmantojat maksts progesteronu, izvairīties, izmantojot citus maksts produktu 6 stundas pirms un 6 stundas pēc ievietošanas maksts devu progesterona.

Tā kā ir iespējams, ka dažas devas progestīnu var izraisīt īslaicīgu retināšanas no kauliem, mainot savu hormonu līdzsvaru, tas ir svarīgi, lai ārsts zina, ja Jums ir paaugstināts osteoporozes risks. Dažas lietas, kas var palielināt risku, ka tā osteoporozes ietver cigarešu smēķēšana, ļaunprātīgi alkohola, ņemot vai dzerot daudz kofeīna, un kam ir osteoporoze ģimenes anamnēzē vai viegli kaulu lūzuma. Dažas zāles, piemēram, glikokortikoīdus (kortizons līdzīgas zāles) vai pretkrampju (krampji zāles), var arī izraisīt retināšanas no kauliem. Tomēr tiek uzskatīts, ka progestīni var palīdzēt aizsargāt pret osteoporozi pēcmenopauzes vecuma sievietēm.

Līdz ar to, kas nepieciešami sekām, progestīni izmanto lielās devās dažreiz izraisīt dažas nevēlamas blakusparādības, piemēram, asins recekļi, sirdslēkmes un insultu, vai sarežģījumi ar aknām un acīm. Lai gan šīs blakusparādības ir retas, daži no tiem var būt ļoti nopietns un izraisīt nāvi. Tas nav skaidrs, vai šīs problēmas ir saistītas ar progestīna. Tie var būt izraisījusi slimība vai stāvoklis, kas tiek izmantoti, progestīni.

Nākamais Choice blakusparādības

Šādas blakusparādības var izraisīt asins recekļi. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad nepieciešama neatliekama medicīniska palīdzība.

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Ne visi no iepriekš minētajām blakusparādībām ir ziņots attiecībā uz katru no šiem medikamentiem, bet tie ir ziņots, ka vismaz viens no tiem. Visi progestīnu ir līdzīgas, tāpēc jebkurš no iepriekš minētajām blakusparādībām, var rasties ar kādu no šīm zālēm.

Pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles, jūsu ķermenis var būt nepieciešams laiks, lai pielāgotos. Laika ilgums tas aizņem atkarīgs no zāles jūs lietojat, un cik ilgi tu to izmanto. Šajā laika periodā konsultējieties ar ārstu laikā, ja pamanāt šādu blakusparādības

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.