naldex

Atbrīvojot simptomi sinusa sastrēgumu, sinusa spiedienu, acu asarošana, iesnas, un šķaudīšana, ko izraisa saaukstēšanās, augšējo elpceļu infekcijām un alerģijām. To var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

NalDex ir antihistamīns un tūskas kombinācija. Antihistamīnus darbojas, bloķējot darbību histamīna, kas palīdz mazināt simptomus, piemēram, acu asarošana un šķaudīšanu. Par tūskas darbi veicinot sinusa un deguna drenāža, kas atbrīvo sastrēgumus un spiedienu.

Sazinieties ar savu ārstu vai veselības aprūpes sniedzēju uzreiz, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums.

Dažas slimības var mijiedarboties ar NalDex. Pastāstiet ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādas slimības, it īpaši, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums

Dažas zāles var mijiedarboties ar NalDex. Pastāstiet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs lietojat kādas citas zāles, jo īpaši kādu no šiem

Tas var būt pilns saraksts visu mijiedarbību, kas var rasties. Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja NalDex var mijiedarboties ar citām zālēm, kas jūs lietojat. Sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, pirms sākat, apturēt vai mainīt devu kādas zāles.

Izmantot NalDex, kā norādījis ārsts. Pārbaudiet etiķeti zāles pret precīzām devām.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju visiem jautājumiem, jums var būt par to, kā izmantot NalDex.

Visas zāles var izraisīt blakusparādības, bet daudzi cilvēki ir nē, vai nelielas, blakusparādības. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāds no šiem visbiežāk blakusparādības saglabājas vai kļūst apnicīgs

aizcietējums; caureja; reibonis; miegainība; sausa mute; uzbudināmība; galvassāpes; apetītes zudums; slikta dūša; nervozitāte vai nemiers; nemierīgs miegs; kuņģa darbības traucējumi; vemšana; vājums.

Smagas alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze, apgrūtināta elpošana, spiedoša sajūta krūtīs, pietūkums mutē, sejas, lūpu, vai mēles); redzes miglošanās vai citi redzes izmaiņas; grūtības urinēšanas vai nespēja urinēt; ātra vai neregulāra sirdsdarbība; drudzis, drebuļi, vai ilgstoša iekaisis kakls; halucinācijas; garastāvokļa vai garīgās pārmaiņas; noturīgas nemierīgs miegs; nemiers; krampji; smags reibonis, viegls reibonis vai galvassāpes; smagas miegainība; trīce.

Tas nav pilns saraksts visu blakusparādībām, kas var rasties. Ja jums ir jautājumi par blakusparādībām, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Lai ziņotu par blakusparādībām uz atbilstošo aģentūru, lūdzu, izlasiet rokasgrāmatu, lai Ziņojumi Problēmas ar FDA.

Kontaktinformācija 1-800-222-1222 (American Association of toksikoloģijas centriem), jūsu vietējā toksikoloģijas centra, vai avārijas istabu uzreiz. Simptomi var būt neskaidra redze; apjukums; halucinācijas; zvanīšana ausīs; krampji; smags reibonis, viegls reibonis vai galvassāpes; smagas miegainība; neparasti ātri, lēni, vai neregulāra elpošana; neparasti ātri, lēni, vai neregulāra sirdsdarbība.

Store NalDex istabas temperatūrā, starp 59 un 86 ° F (15 un 30 ° C). Uzglabāt prom no karstuma, mitruma un gaismas. Neglabājiet vannas istabā. Uzglabāt NalDex nepieejamā bērniem un prom no mājdzīvniekiem.

Šo informāciju nedrīkst izmantot, lai izlemtu, vai pieņemt NalDex vai citas zāles. Tikai Jūsu veselības aprūpes sniedzējs ir zināšanas un apmācību, lai izlemtu, kādas zāles ir tieši Jums. Šī informācija neapstiprina jebkuru zāļu tikpat droša, efektīva, vai apstiprināti ārstēšanai jebkuru pacientu vai veselības stāvokli. Tas ir tikai īss kopsavilkums par vispārēju informāciju par NalDex. Tas neietver visu informāciju par iespējamo lietošanu, virzieniem, brīdinājumiem, piesardzības pasākumiem, mijiedarbība, nelabvēlīgu ietekmi, vai risku, kas var attiekties uz NalDex. Šī informācija nav specifiska medicīniska konsultācija un neaizstāj informāciju, jūs saņemat no jūsu veselības aprūpes sniedzēju. Jums ir jārunā ar savu veselības aprūpes sniedzēju pilnīgu informāciju par riskiem un ieguvumiem, izmantojot NalDex.