NALEX ac sīrups

Daži bērni bija nopietnas un dažreiz fatālas elpošanas problēmām, izmantojot kodeīns pēc operācijas, lai noņemtu mandeles vai adenoīdi. Konsultējieties ar savu ārstu

Atbrīvojot iesnas, šķaudīšana, klepus un sakarā ar saaukstēšanās, augšējo elpceļu infekcijām un alerģijām. To var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

NALEX AC sīrups ir antihistamīns un narkotiskās klepus nomācošas kombinācija. Antihistamīnus darbojas, bloķējot darbību histamīna, kas palīdz mazināt simptomus, piemēram, acu asarošana un šķaudīšanu. Klepus nomācošas darbības mehānisms smadzenēs, lai palīdzētu samazināt klepus reflekss, kas samazina sauss klepus.

Sazinieties ar savu ārstu vai veselības aprūpes sniedzēju uzreiz, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums.

Dažas slimības var mijiedarboties ar NALEX AC sīrupu. Pastāstiet ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādas slimības, it īpaši, ja kāds no šiem gadījumiem attiecas uz Jums

Dažas zāles var mijiedarboties ar NALEX AC sīrupu. Pastāstiet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja Jūs lietojat kādas citas zāles, jo īpaši kādu no šiem

Tas var būt pilns saraksts visu mijiedarbību, kas var rasties. Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja NALEX AC sīrups var mijiedarboties ar citām zālēm, kas jūs lietojat. Sazinieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, pirms sākat, apturēt vai mainīt devu kādas zāles.

Izmantojiet NALEX AC sīrupu, kā norādījis ārsts. Pārbaudiet etiķeti zāles pret precīzām devām.

Uzdod savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju visiem jautājumiem, jums var būt par to, kā izmantot NALEX AC sīrupu.

Ja to izmanto uz ilgu laiku vai lielās devās, NALEX AC sīrupu var nedarboties tik labi, un var būt nepieciešamas lielākas devas, lai iegūtu tādu pašu efektu kā tad, kad sākotnēji pieņemts. Tas ir pazīstams kā tolerance. Konsultējieties ar savu ārstu, ja NALEX AC sīrupa apstājas darbojas labi. Nelietojiet vairāk kā norādītais.

Ja to izmanto uz ilgu laiku vai lielās devās, daži cilvēki attīstīt nepieciešamību turpināt veikt NALEX AC sīrupu. Tas ir pazīstams kā atkarības vai atkarības.

Ja Jūs pēkšņi pārtraucat NALEX AC sīrupu, var rasties abstinences simptomus, ieskaitot trauksmi; caureja; drudzis, iesnas, vai šķaudot; zoss izciļņiem un anomāla ādas sajūtas; slikta dūša; vemšana; sāpes; muskuļu stīvums; ātra sirdsdarbība; redzēt, dzirdēt vai sajūta, lietas, kas tur nav; drebuļi vai trīce; svīšana; miega traucējumi.

Visas zāles var izraisīt blakusparādības, bet daudzi cilvēki ir nē, vai nelielas blakusparādības. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāds no šiem visbiežāk blakusparādības saglabājas vai kļūst apnicīgs

aizcietējums; caureja; reibonis; miegainība; sausa mute, deguns vai rīkle; uzbudināmība; galvassāpes; apetītes zudums; slikta dūša; sabiezēšana gļotas sekrēta; kuņģa darbības traucējumi; vemšana.

Smagas alerģiskas reakcijas (izsitumi, nātrene, nieze, apgrūtināta elpošana, spiedoša sajūta krūtīs, pietūkums mutē, sejas, lūpu, vai mēles); neskaidra redze, redzes dubultošanās vai citi redzes izmaiņas; apjukums; grūtības urinēšanas vai nespēja urinēt; ātrs, lēns, vai neregulāra sirdsdarbība; zaudējums koordinācijas; garastāvokļa vai garīgās pārmaiņas; nervozitāte; zvanīšana ausīs; krampji; smags reibonis, apreibums, vai galvassāpes; smagas miegainība; sekla elpošana; trīce; nemierīgs miegs; nekontrolējamas muskuļu kustības; neparasta zilumi vai asiņošana; neparasts vājums vai nogurums.

Tas nav pilns saraksts visu blakusparādībām, kas var rasties. Ja jums ir jautājumi par blakusparādībām, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Lai ziņotu par blakusparādībām uz atbilstošo aģentūru, lūdzu, izlasiet rokasgrāmatu, lai Ziņojumi Problēmas ar FDA.

Kontaktinformācija 1-800-222-1222 (American Association of toksikoloģijas centriem), jūsu vietējā toksikoloģijas centra (http://aapcc.org), vai avārijas istabu uzreiz. Simptomi var būt neskaidra redze; apjukums; halucinācijas; krampji; smags reibonis, apreibums, vai galvassāpes; smagas miegainība; sekla elpošana; neparasti ātri, lēni, vai neregulāra sirdsdarbība; vemšana.

Uzglabāt NALEX AC sīrupu, istabas temperatūrā, starp 59 un 86 ° F (15 un 30 grādiem C). Uzglabāt prom no karstuma, mitruma un gaismas. Neglabājiet vannas istabā. Keep NALEX AC sīrupu nepieejamā bērniem un prom no mājdzīvniekiem.

Šo informāciju nedrīkst izmantot, lai izlemtu, vai pieņemt NALEX AC sīrupu vai citas zāles. Tikai Jūsu veselības aprūpes sniedzējs ir zināšanas un apmācību, lai izlemtu, kādas zāles ir tieši Jums. Šī informācija neapstiprina jebkuru zāļu tikpat droša, efektīva, vai apstiprināti ārstēšanai jebkuru pacientu vai veselības stāvokli. Tas ir tikai īss kopsavilkums par vispārēju informāciju par NALEX AC sīrupu. Tas neietver visu informāciju par iespējamo lietošanu, virzieniem, brīdinājumiem, piesardzības pasākumiem, mijiedarbība, nelabvēlīgu ietekmi, vai risku, kas var attiekties uz NALEX AC sīrupu. Šī informācija nav specifiska medicīniska konsultācija un neaizstāj informāciju, jūs saņemat no jūsu veselības aprūpes sniedzēju. Jums ir jārunā ar savu veselības aprūpes sniedzēju pilnīgu informāciju par riskiem un ieguvumiem, izmantojot NALEX AC sīrupu.