naltreksons un bupropiona

Naltreksona hidrohlorīda /, bupropiona hidrohlorīds nav apstiprināts lietošanai bērniem vai ārstēšanai depresijas vai citu psihisku traucējumu ārstēšanai. Tomēr, antidepresanti, ieskaitot bupropionu, palielināja risku pašnāvības domu un uzvedības bērniem, pusaudžiem un jauniešiem īstermiņa pētījumos ar depresiju (MDD) un citiem psihiskiem traucējumiem, jo ​​šiem pacientiem pašnāvības risks ir balstīts ar klīnisko nepieciešamību. Īstermiņa pētījumi neuzrādīja in risku suicidalitātes antidepresantus, salīdzinot ar placebo pieaugušiem ārpus 24 vecuma palielināšanu, un tur bija samazināt risku ar antidepresantiem, salīdzinot ar placebo pieaugušiem 65 un vecāki vecumā. Kontrolēt pacientus cieši klīniska pasliktināšanās, pašnāvnieciskām tieksmēm, neparastas uzvedības pārmaiņas; ģimenēm un aprūpētājiem jāiesaka vajadzību pēc ciešas novērošanai un saziņu ar izrakstītāja. Naltreksonu hidrohlorīds / bupropiona hidrohlorīds nav apstiprināts smēķēšanas atmešanai, taču nopietnas neiropsihiskās blakusparādības novēroja pacientiem, kuri lietoja bupropiona smēķēšanas atmešanai. bupropiona ārstēšanas laikā Vairums reakcijas radās, bet daži radās terapijas pārtraukšanas laikā. Pacienti jānovēro, neiropsihiskās reakcijas, un pacienti jāsazinās ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja rodas šādas reakcijas.

Izmanto naltreksonu un bupropiona

Terapeitiskās klase: pretaptaukošanās Agent

Farmakoloģiska klase: Naltreksonu

Ķīmiskais klase: Bupropions

naltreksons un bupropiona ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par naltreksonu un bupropiona, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret naltreksona un bupropionu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei naltreksona un bupropiona kombinācija pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot naltreksonu un bupropionu

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecumā līdz ietekmei naltreksonu un bupropiona kombināciju nav veikti ar geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas specifiskas problēmas ir dokumentēti līdz šim. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem naltreksonu un bupropiona kombināciju.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat naltreksonu un bupropionu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naltreksonu un bupropionu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot naltreksonu un bupropionu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot naltreksonu un bupropionu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naltreksonu un bupropionu ar kādu no šādiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat naltreksonu un bupropionu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot naltreksonu un bupropiona. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt naltreksonu un bupropionu tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā norādījis ārsts. Lai to izdarītu, var palielināt iespēju saslimt nevēlamas blakusparādības, piemēram, augsts asinsspiediens.

naltreksons un bupropiona nāk ar medikamentu ceļvedi. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Sekojiet ārsta norādījumiem rūpīgi par pazeminātu kaloriju diētu plānu un regulāru fizisko slodzi. Konsultējieties ar savu ārstu pirms uzsākt jebkādu vingrojumu programmu.

Norīt pagarināts tablete veselumu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

Veikt naltreksonu un bupropionu ar pārtiku. Tomēr nelietojiet naltreksonu un bupropionu ar augstu tauku maltītes. Tas var palielināt savu risku krampji.

Par naltreksona un bupropiona deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas naltreksonu un bupropiona. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu naltreksonu un bupropiona, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza lietošana naltreksona un bupropiona

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Jūsu ārsts pārbaudīs savu progresu regulāri vizītēs, jo īpaši laikā, dažos pirmajos mēnešos, ka jūs lietojat naltreksonu un bupropionu.

naltreksonu un bupropionu izmantojot grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot naltreksonu un bupropionu, pastāstiet par to savam ārstam.

Nelietojiet naltreksonu un bupropiona kombināciju ar monoamīnoksidāzes (MAO) inhibitoru (piemēram, izokarboksazīds [Marplan®], fenelzīns [Nardil®], selegilīns [Eldepryl®], tranilcipromīns [Parnate®]). Nesāciet ņemot naltreksonu un bupropiona kombināciju 2 nedēļu laikā pēc tam, kad pārtraukt MAO inhibitoru, un jāgaida 2 nedēļas pēc apstāšanās naltreksonu un bupropiona kombināciju, pirms sākat lietot MAO inhibitoru. Ja jūs ņemt tos kopā vai nav jāgaida 2 nedēļas, jums var būt apjukums, uzbudinājums, nemiers, kuņģa vai zarnu simptomi, pēkšņi augsta ķermeņa temperatūra, ļoti augsts asinsspiediens, vai smagas krampji.

Nelietojiet naltreksonu un bupropiona kombināciju, ja jūs lietojat arī Zyban® atmest smēķēšanu vai Aplenzin® vai Wellbutrin® depresijas, jo tie arī satur bupropionu. Tāpat nelietojiet naltreksonu un bupropionu ja lietojat vai ir lietojuši narkotiskās vielas (piemēram, buprenorfīnu, metadona vai citiem ieradums veidojošo pretsāpju) pēdējo 7 līdz 10 dienu laikā.

naltreksons un bupropiona var izraisīt daži cilvēki, kas uzbudināti, aizkaitināmība, vai parādīt citiem patoloģiskas uzvedību. Tas var izraisīt arī daži cilvēki ir domas par pašnāvību un tendences, vai kļūt nomākts. Pārliecinieties, ka ārsts zina, ja jums ir miega traucējumi, saņemt sajukums viegli, ir liels pieaugums enerģijas, vai sākt rīkoties neapdomāti. Arī pastāstīt ārstam, ja Jums ir pēkšņas vai spēcīgas jūtas, piemēram, sajūta nervu, dusmīgs, nemierīgs, vardarbīgs, vai nobijies. Ja Jums vai Jūsu aprūpētājs ievērojat kādu no šīm blakusparādībām, pastāstiet par to savam ārstam.

Piesardzības pasākumi, lietojot naltreksonu un bupropionu

Jums ir lielāks risks nejaušas pārdozēšanas, nopietnu traumu vai nāvi, ja Jūs lietojat heroīnu vai jebkuru citu narkotisko zāles, kamēr Jūs ārstē ar naltreksonu un bupropiona kombināciju. Arī naltreksons novērš jūs no sajūta ietekmi heroīna, ja jūs to izmantot.

Nepārtrauciet naltreksonu un bupropionu nepārbaudot vispirms ar savu ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās to pilnībā. Tas nepieciešams, lai samazinātu iespēju, ka tā noteiktas blakusparādības, kad jūs pārtraukt zāles, piemēram, uzbudinājums, nemiers, reibonis, slikta pastāvīgu pārvietošanās sevis vai apkārtni, galvassāpes, pastiprināta svīšana, slikta dūša, trīce vai trīce, grūtības ar miega vai pastaigas, vai neparasts nogurums.

Jūsu asinsspiediens var saņemt pārāk liels, bet jūs izmantojat naltreksonu un bupropionu. Tas var izraisīt galvassāpes, reibonis vai neskaidra redze. Jums var būt nepieciešams, lai izmērītu asinsspiedienu mājās. Ja jūs domājat, ka jūsu asinsspiediens ir pārāk augsts, zvaniet savam ārstam.

naltreksons un bupropiona var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, sejas, mēles vai rīkles pietūkums, apgrūtināta elpošana vai sāpes krūtīs.

Nopietnas ādas reakcijas var notikt ar naltreksonu un bupropiona. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir čulgas, pīlings, vai izkustināšanu ādas, sarkani ādas bojājumi, smaga pinnes vai ādas izsitumi, čūlas vai čūlas uz ādas, drudzis vai drebuļi ar naltreksonu un bupropiona.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

naltreksons un bupropiona var palielināt risku hipoglikēmijas (zems cukura līmenis asinīs) pacientiem ar cukura diabētu. Jums vajadzētu pārbaudīt cukura līmeni asinīs pirms sākat ārstēšanu un, kamēr jūs lietojat naltreksonu un bupropionu.

Naltreksonu un bupropiona blakusparādības

bupropiona / naltreksons

Alkoholisko dzērienu jāierobežo vai izvairīties, ja iespējams, ar naltreksonu un bupropiona.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka jūs lietojat naltreksonu un bupropionu. Dažu testu rezultāti var ietekmēt naltreksonu un bupropiona.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Svars Loss phentermine, Victoza, Contrave, Megace, megestrols, Belviq, Saxenda, dāvana dzimšanas diena-P, Qsymia, liraglutīds, oxandrolone, phentermine / topiramāts

Aptaukošanās Alli, phentermine, amfetamīns, Contrave, metamfetamīns, Belviq, Saxenda, dāvana dzimšanas diena-P, Qsymia, liraglutīds, orlistats, Desoxyn