Naltreksonu (orāli) apraksts un zīmolu

Naltreksonu tiek izmantoti, lai palīdzētu narkotiskās apgādājamajiem, kas ir pārtraucis narkotikas palikt bez narkotikām. To izmanto arī, lai palīdzētu alkoholiķi palikt alkohola-free. Zāles nav izārstēt atkarības. To lieto kā daļu no vispārējās programmas, kas var ietvert konsultāciju, apmeklē atbalsta grupu sanāksmes, un cita veida apstrāde ieteicis ārsts.

Naltreksonu nav narkotiska. Tas darbojas, bloķējot ietekmi narkotiku, jo īpaši “augsto ” sajūta, kas padara jūs vēlaties tos izmantot. Tā arī var bloķēt” augsto ” sajūta, ka var padarīt jūs vēlaties lietot alkoholu. Tas nebūs nekādas narkotisko līdzīgu iedarbību vai izraisīt garīgu vai fizisku atkarību. Tas nepasargās jūs no kļūst traucēta, lietojot alkoholu.

Naltreksonu radīs abstinences simptomus cilvēkiem, kuri ir fiziski atkarīgi no narkotikām. Naltreksonu ārstēšana tiek uzsākta pēc tam, kad vairs nav atkarīgi no narkotikām. Laika ilgums tas aizņem var būt atkarīgs no kuriem narkotiskajām jūs pārņēma, summu jūs pārņēma, un cik ilgi jūs to paņēma. Pirms sākat lietot šīs zāles, pārliecinieties, lai pastāstītu savam ārstam, ja domājat, ka jūs joprojām abstinences simptomus.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

tablete