naproksēnu un esomeprazole

Pastāv paaugstināts risks nopietnām un potenciāli letālu, sirds un asinsvadu (CV) trombozes, miokarda infarkta un insulta ar NPL lietošanu, jo īpaši ar ilgāku laiku, vēsture CV slimības vai riska faktori CV slimību. NPL palielināt risku nopietnām un reizēm letālas kuņģa-zarnu trakta (GI) blakusparādības, kas var ietvert asiņošanu, čūlas un perforācija kuņģa vai zarnu. Veciem cilvēkiem ir palielināts risks. Šie GI notikumi var notikt jebkurā laikā bez brīdinājuma. Šis medikaments ir kontrindicēta, lai ārstētu pēcoperācijas sāpēm, kas saistītas ar CABG operācijas.

Izmanto naproksēnu un esomeprazolu

Terapeitiskās klase: pretreimatisma

Farmakoloģiska klase: NPL

Ķīmiskais klase: Propionskābe (klase)

Naproksēns ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL), ko izmanto, lai ārstētu sāpes, iekaisumu, pietūkumu, stīvumu un locītavu sāpes. Esomeprazole ir protonu sūkņa inhibitoru (PSI), ko izmanto, lai ārstētu noteiktus nosacījumus, ja pārāk daudz skābes ražo kuņģī (piemēram, divpadsmitpirkstu zarnas un kuņģa čūlu).

naproksēnu un esomeprazole ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par naproksēnu un esomeprazolu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret naproksēnu un esomeprazolu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām naproksēnu un esomeprazole kombinācija pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību naproksēnu un esomeprazole kombināciju gados vecākiem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devas pacientiem lietoja naproksēnu un ezomeprazolu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat Naproksēns un ezomeprazolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu ar kādu no šādiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat naproksēnu un ezomeprazolu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot naproksēnu un esomeprazolu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantojiet naproksēnu un ezomeprazolu tieši tā, kā lika ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā pasūtīts ārsts. Ņemot pārāk daudz naproksēnu un esomeprazolu var palielināt iespēju nevēlamas ietekmes, it īpaši gados vecākiem pacientiem.

naproksēnu un esomeprazole jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Vislabāk ir lietot naproksēnu un ezomeprazolu tukšā dūšā apmēram 30 minūtes pirms ēšanas.

Norīt aizkavēta tablete veselu, uzdzerot ūdeni. Nav pārtraukumu, saspiest, košļāt vai anulētu.

Jūsu ārsts var ieteikt Jums lietot D vitamīna un kalcija piedevas, kamēr jūs izmantojat naproksēnu un ezomeprazolu.

Par naproksēnu un esomeprazolu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas naproksēnu un esomeprazolu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu naproksēnu un esomeprazolu, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pareiza izmantošana naproksēnu un esomeprazolu

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, kamēr lietojat naproksēnu un ezomeprazolu. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins, urīna, un citas laboratorijas testi var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Naproksēns var palielināt risku sirdslēkmes vai insulta. Tas ir vairāk iespējams, cilvēkiem, kuriem jau ir sirds slimība. Cilvēki, kas lieto naproksēnu un ezomeprazolu uz ilgu laiku, iespējams, ir arī lielāks risks. Saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz, ja jums ir kādi simptomi sirdslēkmes vai insulta. Daži iespējamie simptomi ir sāpes krūtīs vai diskomfortu, neregulāra sirdsdarbība, sāpes, kas izplatās uz jūsu rokas vai žokļa, neparastu svīšanu, ģībonis, elpošanas traucējumi, neskaidra runa, vai vājums vienā pusē ķermeņa.

Naproksēns var izraisīt asiņošanu kuņģa vai zarnu. Šī problēma var notikt bez brīdinājuma zīmes. Tas ir vairāk iespējams, ja Jums ir bijusi kuņģa čūla pagātnē, ja tu smēķē vai alkoholu regulāri, ja jums ir vairāk nekā 60 gadu vecumu, ir slikta veselība, vai lietojat citas zāles (piemēram, steroīdi vai asinīm tievāks).

naproksēnu un esomeprazole var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs izmantojat naproksēnu un ezomeprazolu.

Piesardzības pasākumi, lietojot naproksēnu un ezomeprazolu

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ar naproksēnu un esomeprazolu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu: pūšļu, pīlings, vai atslābināšanās ādas, drebuļi, klepus, caureja, drudzis, nieze, locītavu vai muskuļu sāpes, sarkani ādas bojājumi, iekaisis rīkles, čūlas, čūlas vai balti plankumi mutē vai uz lūpām, vai neparasts nogurums vai vājums.

Izmantojot naproksēnu un ezomeprazolu vēlīnā grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot naproksēnu un ezomeprazolu, pastāstiet par to savam ārstam.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kādi simptomi aknu darbības traucējumiem, tostarp tumšas krāsas urīns vai gaiši izkārnījumi, slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums, sāpes jūsu augšējā kuņģa, vai dzeltena ādas vai acīs.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir drudzis, locītavu sāpes, ādas izsitumi, pietūkums ķermeņa, pēdu vai potīšu vai neparastu svara pieaugums, ņemot naproksēnu un ezomeprazolu. Tie varētu būt simptomi akūtu intersticiālu nefrītu.

Ņemot naproksēnu un ezomeprazolu uz ilgu laiku, var apgrūtināt jūsu organismam absorbēt B12 vitamīnu. Pastāstiet ārstam, ja jums ir bažas par vitamīna B12 deficīts.

naproksēnu un esomeprazole var izraisīt hipomagnēmija (zems magnija līmenis asinīs). Jūsu ārsts var vēlēties, lai pārbaudītu savu līmeni asinīs, ja Jūs lietojat Naproksēns un ezomeprazolu ilgāk nekā vienu gadu, vai ja Jūs lietojat Naproksēns un ezomeprazolu kopā ar digoksīnu (Lanoxin®) vai atsevišķiem diurētisko līdzekļu vai “ūdens tabletes”. Pārtrauciet lietot naproksēnu un ezomeprazolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir krampji (lēkmes), ātri, sacīkšu, vai nevienmērīga sirdsdarbība, muskuļu spazmas (tetānija), trīce vai neparasts nogurums vai vājums.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir ūdeņaina vēdera izeja, kas nav iet prom, sāpes vēderā, un drudzis, vienlaikus ņemot naproksēnu un ezomeprazolu.

naproksēnu un ezomeprazolu blakusparādības

esomeprazole / naproksēnu

Nepārtrauciet naproksēnu un ezomeprazolu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu, vai arī ja vien teicis to darīt ārsts.

, Pirms jebkāda veida operācijas vai medicīnisko pārbaužu, pastāstiet ārstam, ka lietojat naproksēnu un ezomeprazolu. Tas var būt nepieciešams, lai jūs varētu pārtraukt zāles, bet, vai mainīt uz citu zāles pirms jūsu procedūru.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepti (piemēram, atazanavīra, nelfinaviru, Reyataz®, Viracept®) vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība Kategorija Multiple risks ir atkarīgs no lietošanas

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Osteoartrīts prednizonu, naproksēnu, Cymbalta, aspirīns, ibuprofēns, meloksikāma

Ankilozējošais spondilīts prednizonu, naproksēnu, Humira, aspirīns, diklofenaks, Celebrex

Reimatoīdais artrīts Humira, Plaquenil, hidroksihlorhinīns, sulfasalazīns, Enbrel, Remicade

NPL izraisītas čūlas profilakse lansoprazols, Prevacid, mizoprostolu, Cytotec, Vimovo, Duexis