naproksēnu

NPL var izraisīt paaugstinātu risku nopietnu kardiovaskulāru trombozes, miokarda infarkts un insults, kas var būt letāls. Šo risku var palielināt pacientiem ar sirds un asinsvadu slimībām vai riska faktoriem sirds un asinsvadu slimībām. Naproksēns ir kontrindicēta ārstēšanai perioperatīvajā sāpes nosakot koronāro artēriju šuntēšanas (KAŠ) operācijas. NPL var izraisīt arī paaugstinātu risku nopietniem kuņģa-zarnu trakta blakusparādību it īpaši gados vecākiem cilvēkiem, ieskaitot asiņošanu, čūlas un perforācija kuņģa vai zarnu, kas var būt letāls.

NPL var izraisīt paaugstinātu risku nopietnu kardiovaskulāru trombozes, miokarda infarkts un insults, kas var būt letāls. Šo risku var palielināt pacientiem ar sirds un asinsvadu slimībām vai riska faktoriem sirds un asinsvadu slimībām. Naproksēnu nātrija ir kontrindicēta ārstēšanai perioperatīvajā sāpes nosakot koronāro artēriju šuntēšanas (KAŠ) operācijas. NPL var izraisīt arī paaugstinātu risku nopietniem kuņģa-zarnu trakta blakusparādību it īpaši gados vecākiem cilvēkiem, ieskaitot asiņošanu, čūlas un perforācija kuņģa vai zarnu, kas var būt letāls.

Izmanto naproksēnu

Terapeitiskās klase: Pretsāpju

Farmakoloģiska klase: NPL

Ķīmiskais klase: Propionskābe (klase)

naproksēnu var arī izmantot, lai ārstētu vieglas vai vidēji smagas sāpes, tai skaitā akūta podagras un citu sāpīgas apstākļiem, piemēram, bursīts, tendinīts, vai menstruālā krampji.

naproksēnu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Pirms Izmantojot naproksēnu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par naproksēnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret naproksēnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām naproksēnu kontrolētas darbības tabletes bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām naproksēnu aizkavēta tabletēm, apturēšanu, un tabletes bērniem līdz 2 gadu vecumam. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību naproksēnu gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt jutīgāki pret sekām naproksēnu nekā gados jauniem pieaugušajiem, un, visticamāk, ir ar vecumu saistītas nieru vai kuņģa problēmas, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devas pacientiem lietoja naproksēnu.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat naproksēnu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naproksēnu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot naproksēnu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot naproksēnu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot naproksēnu ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat naproksēnu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu naproksēnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Drošai un efektīvai lietošanai, naproksēnu, nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā pasūtīts ārsts. Ņemot pārāk daudz naproksēnu var palielināt izredzes nevēlamas ietekmes, it īpaši gados vecākiem pacientiem.

naproksēnu jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ja lieto smagu vai turpināt artrīts, naproksēnu ir regulāri ņem kā pasūtīts pēc ārsta, lai tā, lai jums palīdzētu. naproksēnu parasti sāk strādāt vienas nedēļas laikā, bet smagākos gadījumos pat līdz divām nedēļām vai pat ilgāk, var iet, pirms sākat justies labāk. Arī vairākas nedēļas var nodot pirms jūs jūtaties pilnu sekas naproksēnu.

Sazinieties ar savu ārstu, pirms mainīt zāļu formas (piemēram, tabletes, apturēšanu). Šie veidi ir ļoti atšķirīgi viens no otra.

Pareiza izmantošana naproksēnu

Norīt aizkavēta tablete veselumu. Nesasmalciniet, salauzt vai košļāt.

Ja jūs izmantojat apturēšanu, krata tā maigi, pirms to izmanto. Izmantojiet atzīmēta mērtrauks iepakojumā, lai nomērītu devu.

No naproksēnu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas naproksēnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu naproksēnu, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Piesardzības pasākumi, lietojot naproksēnu

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

naproksēnu var paaugstināt risku sirdslēkmes vai insulta. Tas ir vairāk iespējams, cilvēkiem, kuriem jau ir sirds slimība. Cilvēki, kas lieto naproksēnu uz ilgu laiku, iespējams, ir arī lielāks risks.

naproksēnu var izraisīt asiņošanu kuņģa vai zarnu. Šī problēma var notikt bez brīdinājuma zīmes. Tas ir vairāk iespējams, ja Jums ir bijusi kuņģa čūla pagātnē, ja tu smēķē vai alkoholu regulāri, ja jums ir vairāk nekā 60 gadu vecumu, ir slikta veselība, vai lietojat citas zāles (piemēram, steroīdu vai asins plānāks).

Nopietnas ādas reakcijas var rasties ārstēšanas ar naproksēnu laikā. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, ņemot naproksēnu: čūlas, pīlings, vai izkustināšanu ādu; drebuļi; klepus, caureja, drudzis, nieze, sāpes locītavās vai muskuļos; sarkani ādas bojājumi, iekaisis kakls; čūlas, čūlas vai balti plankumi mutē vai uz lūpām, vai neparasts nogurums vai vājums.

Iespējamie brīdinājuma pazīmes dažas nopietnas blakusparādības, kas var rasties ārstēšanas ar naproksēnu laikā var būt sejas, pirksti, kājas, vai zemākas kājām; stipras sāpes vēderā, melni, darvai līdzīgi izkārnījumi, vai vemšana ar asinīm vai materiālu, kas izskatās kā kafijas biezumi ; neparasts svara pieaugums, dzeltena āda vai acis; samazināta urinācija, neparasts asiņošana vai zilumi vai izsitumi uz ādas. Arī pazīmes nopietnas sirds problēmas varētu rasties, piemēram, sāpes krūtīs, spiediena sajūta krūtīs, ātra vai neregulāra sirdsdarbība, neparastu skalošanas vai siltumu no ādas, vājums vai slurring runas. Pārtrauciet naproksēnu un konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja pamanāt kādu no šīm brīdinājuma zīmēm.

naproksēnu var arī izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Lai gan tas ir reti, tas var notikt biežāk pacientiem, kuriem ir alerģija pret aspirīnu vai kādu no nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Vissmagākās pazīmes šīs reakcijas ir ļoti ātra vai neregulāra elpošana, gasping elpa, sēkšana vai ģībonis. Citas pazīmes var ietvert izmaiņas ādas krāsas sejas, ļoti ātri, bet neregulāra sirdsdarbība vai impulsā; nātrenei līdzīgi izsitumi uz ādas, un tūsku vai pietūkumu plakstiņu vai ap acīm. Ja rodas šīs blakusparādības, saņemt ārkārtas palīdzību uzreiz.

naproksēnu blakusparādības

naproksēnu

Izmantojot naproksēnu vēlīnā grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes traucējumi, grūtības ar lasīšanu, vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

, Pirms jebkāda veida operācijas vai medicīnisko pārbaužu, pastāstiet ārstam, ka lietojat naproksēnu. Tas var būt nepieciešams, lai jūs varētu pārtraukt ārstēšanu, bet, vai mainīt uz citu nesteroīdo pretiekaisuma zāles pirms jūsu procedūru.

naproksēnu var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, lightheaded, miegains, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pat tad, ja pirms gulētiešanas, tas var izraisīt daži cilvēki justies miegainību un nesamazina modrību uz rašanos. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz naproksēnu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu ..

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Back Pain tramadolu, Cymbalta, aspirīns, ibuprofēns, diklofenaks, Norco

Ankilozējošais spondilīts prednizonu, Humira, aspirīns, diklofenaks, Celebrex, triamcinolona

Išiass acetaminofēns, Tylenol, cyclobenzaprine, aspirīns, ibuprofēns, diklofenaks

Bursīts prednizona, triamcinolona, ​​deksametazona, Aleve, indometacīns, betametazonu