nē apetīte? kā iegūt uzturu vēža ārstēšanas laikā

palielināšana kalorijas

slimības, ārstēšanai vai reģenerācijai laikā, Jūsu nepieciešamība pēc kaloriju un olbaltumvielu var būt lielāks nekā parasti. Šie ieteikumi var palīdzēt palielināt skaitu kalorijas jums patērē

palielinot olbaltumvielu

Lai gan daži no šiem priekšlikumiem pievienot vairāk tauku un cukura diētu, tas nedrīkst būt bažas, jo jūs tikai pievienojot papildu kalorijas, kamēr jūs varat saņemt jūsu apetīti atpakaļ uz pareizā ceļa. Konsultējieties ar savu ārstu vai diētas, ja jums ir bažas par mainot veidu, kā jūs ēdat.

Fluids

Proteīns ir svarīga izaugsmei, veselībai un remonts jūsu organismā. Ja esat bijis slims, jums var būt nepieciešams papildu olbaltumvielu. Daži ieteikumi ietver

Apsveriet multivitamīnus

Ja slimība ir veikusi sarkano gaļu – liellopa, cūkas vai jēra – mazāk pievilcīgi jums, izmēģiniet šādas pārtikas produktiem, kas arī ir labs proteīna avots

Dzeramais daudz šķidruma arī ir būtiska, lai palīdzētu jūsu ķermeņa terapijas laikā. Centieties dzert vismaz 64 unces (2 litri) šķidruma dienā, ja vien ārsts nav vērsta Jums ierobežot savu šķidruma uzņemšanu.

Centieties izvēlēties dzērienus, kas satur kalorijas. Ja saldinātie dzērieni ir pārāk salds, mēģiniet aromatizēts ūdens vai augļu sulas atšķaidītu ar ūdeni.

Ja jūsu ēstgribas zudums ir tur jūs no ēšanas labi ilgāk nekā dažas dienas, jūs varētu apsvērt multivitamīnus, lai palīdzētu jums iegūt vitamīnus un minerālvielas, jums ir nepieciešams.

Pārbaudiet etiķeti un meklēt multivitamīnu, kas nedod jums vairāk nekā 100 procentiem no dienas vērtību visiem vitamīniem un minerālvielām.

Paturiet prātā, lai gan, ka, ja jūs esat dzeramo šķidros uztura bagātinātājus, tie dos jums daži no vitamīnu un minerālvielu, jums ir nepieciešams, lai jūs varētu nav nepieciešams multivitamīnus.