Nelarabīnu (intravenozi) apraksts un zīmolu

Nelarabīnu pieder pie zāļu grupas, ko sauc par Pretvēža. Tas tiek izmantots, lai ārstētu noteikta veida vēzi, ko sauc par T-šūnu akūtas limfoblastiskas leikēmijas (T-ALL) un T-šūnu limfoblastiska limfoma (T-LBL) ārstēšanai.

Nelarabīnu traucē izaugsmi vēža šūnas, kas galu galā iznīcina. Tā izaugsme normālu ķermeņa šūnas var ietekmēt arī nelarabīnu, radīsies arī citas sekas. Daži no tiem var būt nopietnas, un jāziņo par to savam ārstam. Citas blakusparādības var būt nopietnas, bet var radīt bažas.

Pirms sākat ārstēšanu ar nelarabīnu, jūs un jūsu ārsts būtu runāt par labu šīs zāles būs darīt, kā arī iespējamajiem riskiem, izmantojot to. Šīs zāles parasti tiek dota pacientiem, kuri jau lieto vismaz divas citas pretvēža zāles pirmās.

Nelarabīns ir jāievada tikai vai uzraudzībā ārstu.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

šķīdums

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrija specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību nelarabīna bērniem.

pediatrisks

Lai arī attiecīgus pētījumus par attiecībām vecuma ietekmei nelarabīna nav veiktas geriatric iedzīvotāju, nav geriatrijas raksturīgās problēmas ir dokumentēti līdz šim. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas nieru slimība, kura var pieprasīt piesardzību pacientiem, kas saņem nelarabīnu. Arī nopietnas nervu sistēmas problēmas var būt biežāk sastopami gados vecākiem cilvēkiem.

Geriatric

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

citas Mijiedarbība

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Citi Medical Problēmas

Kamēr jūs lietojat šīs zāles, Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs dzert papildus šķidrumu, lai jums iet vairāk urīna. Tas palīdzēs novērst problēmas ar nierēm un saglabāt Jūsu nieres darbojas labi.

Nelarabīnu dažkārt izraisa sliktu dūšu un vemšanu. Tomēr, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt saņemt zāles, pat ja jūs sāksiet justies slikti. Jautājiet ārstam, veidus, kā mazināt šo ietekmi, ja viņi apnikt jums.

Jūs saņemsiet šīs zāles, kamēr jūs atrodaties slimnīcā vai vēža ārstniecības iestādē. Ārsts vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles. Šīs zāles ir dota caur adatas novietots vienā no vēnām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, pirms jūs saņemat šo zāļu lietošanas. šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Nelarabīnu var izraisīt nopietnas nervu sistēmas problēmas. Tas var būt biežāk pacientiem, kam ir bijusi vēža ārstēšana vai staru terapiju uz galvas vai muguras pagātnē. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja kāds no šiem simptomiem, ar šīm zālēm: nejutīgums un tirpšana rokās, pirkstu, pēdu vai kāju pirkstos, galēju miegainība, krampji, neveiklība vai unsteadiness ejot vai vājumu rokās, rokas, kājas vai kājām.

Kamēr Jūs ārstē ar nelarabīnu, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Nelarabīnu var samazināt Jūsu organisma pretestību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu. Turklāt citi dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personas nedrīkst lietot perorālo poliomielīta vakcīnu, jo pastāv iespēja, viņi varētu iet poliomielīta vīruss uz jums. Tāpat, lai izvairītos personas, kas veikti mutvārdu poliomielīta vakcīnu pēdējo mēnešu laikā. Do not get tuvu viņiem, un nav palikt vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jūs nevarat veikt šos piesardzības pasākumus, jums vajadzētu apsvērt valkājot aizsargājošu sejas masku, kas aptver degunu un muti.

Nelarabīnu var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, lightheaded, miegains, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Ja kāda no šīm blakusparādībām, nevadiet transportlīdzekļus, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājums, kamēr jūs lietojat nelarabīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.