neomicīnu, polimiksīna b, un bacitracīna oftalmoloģisko

Terapeitiskās klase: Antibiotiku Kombinācija

Izmanto neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna

Ķīmiskais klase: aminoglikozīdu

Neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna kombinācija ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par neomicīnu, polimiksīnu B un bacitracīna ir darīts tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot izmantot neomicīnu, polimiksīnu B un bacitracīna kombinācijā bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot neomicīnu, polimiksīnu B un bacitracīna kombināciju gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms lietojat neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Izmantot

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, saglabāt, izmantojot neomicīns, polimiksīna B un bacitracīna uz pilna laika ārstēšanas, pat tad, ja simptomi ir pazuduši. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Par neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pēc pieteikuma, acu ziedes parasti izraisa jūsu vīzija, lai noslēptu uz dažām minūtēm.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Pareiza izmantošana neomicīnu, polimiksīna B un bacitracīna

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Konjunktivīts, Baktēriju ciprofloksacīns oftalmoloģijas, azitromicīnu oftalmoloģijas, levofloksacīnu oftalmoloģijas, eritromicīns oftalmoloģijas, gentamicīna oftalmoloģisko

Blefarīts Maxitrol, Blephamide, Cortisporin Oftalmoloģiskās apturēšana, Neo-Poly-Dex

Mieža grauds Polycin, Neocin, AK-Poly-Bac

Keratokonjunktivītu diklofenaks oftalmoloģijas, cromolyn oftalmoloģijas, Maxitrol, Blephamide, Cortisporin Oftalmoloģiskās apturēšana, Neo-Poly-Dex

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot neomicīns, polimiksīna B un bacitracīna

 vai iet pievienoties Bacitracīna / neomicīns / polimiksīnu b atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

neomicīnu, polimiksīna b, un bacitracīna blakusparādības

bacitracīns / neomicīns / polimiksīna b oftalmoloģijas