neomicīnu, polimiksīna b, un hidrokortizona oftalmoloģisko

Terapeitiskās Klase: aminoglikozīdu / kortikosteroīdiem Kombinācija

Izmanto neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizons

Farmakoloģiska klase: virsnieru Glikokortikoīdu

Ķīmiskais klase: neomicīns

Neomicīnu, polimiksīna B, un hidrokortizona kombinācija ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizonu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret neomicīnu, polimiksīna B, un hidrokortizonu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizons ir darīts tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot oftalmoloģijas neomicīnu, polimiksīnu B, un hidrokortizona kombināciju gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms lietojat neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizons

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat neomicīnu, polimiksīnu B un hidrokortizona, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot neomicīns, polimiksīna B un hidrokortizona ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot neomicīns, polimiksīna B un hidrokortizona ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot neomicīns, polimiksīna B un hidrokortizona ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizonu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Pudele ir tikai daļēji pilnībā nodrošināt pienācīgu piliens kontroli.

Izmantot

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, saglabāt, izmantojot neomicīns, polimiksīna B un hidrokortizona par pilna laika ārstēšanas, pat tad, ja simptomi ir pazuduši. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Par neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizons deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizonu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizonu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jums būs, izmantojot neomicīns, polimiksīna B, un hidrokortizona par vairāk nekā 10 dienām, ārsts jāpārbauda acis regulāri vizītēs.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Pareiza izmantošana neomicīnu, polimiksīna B un hidrokortizons

Ja izsitumi vai alerģiska reakcija attīstās, jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu uzreiz.

Jums nevajadzētu ļaut kādam citam lietot savas zāles. Tas varētu izraisīt infekciju izplatīšanos.

Nelietojiet atliekas zāles nākotnes acu problēmas nekonsultējoties ar savu ārstu. neomicīnu, polimiksīna b, un hidrokortizona nedrīkst izmantot daudz dažādu veidu infekcijas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Pārtrauciet neomicīns, polimiksīna B, un hidrokortizona un saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem ietekmes rodas

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot neomicīns, polimiksīna B un hidrokortizona

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Konjunktivīts, Baktēriju ciprofloksacīns oftalmoloģijas, azitromicīnu oftalmoloģijas, levofloksacīnu oftalmoloģijas, eritromicīns oftalmoloģijas, gentamicīna oftalmoloģisko

neomicīns, polimiksīna B, un hidrokortizona blakusparādības

hidrokortizona / neomicīns / polimiksīna b oftalmoloģijas

Keratokonjunktivītu diklofenaks oftalmoloģijas, cromolyn oftalmoloģiski, Maxitrol, Blephamide, Neo-Poly-Dex, Cortisporin oftalmoloģijas apturēšana

Blefarīts Maxitrol, Blephamide, Neo-Poly-Dex, Cortisporin Oftalmoloģiskās apturēšana

Uveīts triamcinolona, ​​deksametazons oftalmoloģijas, azatioprīnu, atropīns oftalmoloģijas, TobraDex