NEVANAC acu pilieni: pielietojums, devu & blakusparādības

Kas ir NEVANAC?

NEVANAC lieto, lai mazinātu sāpes un pietūkums pēc kataraktas operācijas.

NEVANAC var izmantot arī citiem mērķiem šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Jums nevajadzētu lietot NEVANAC ja Jums ir alerģija pret nepafenaku.

Svarīga informācija

Pirms sākat lietot NEVANAC, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir alerģija pret jebkuru citu acu pilieni, vai ja jums ir diabēts, sausās acs sindroms, artrīts, vai asiņošana vai asins recēšanas traucējumi, piemēram, hemofiliju.

Nelietot pilienus ilgāk kā 14 dienas pēc operācijas, ja vien ārsts Jums.

Nelietojiet šīs zāles, kamēr valkā kontaktlēcas. NEVANAC var saturēt konservantus, kas var nezaudēs krāsu mīkstās kontaktlēcas. Pagaidiet vismaz 15 minūtes pēc tam, izmantojot šīs zāles pirms nodošanas jūsu kontaktlēcām.

Nepieskarieties galu acu pilinātāju vai novietojiet to tieši uz jūsu acīm. Piesārņotā Dropper var inficēt jūsu acu, kas var novest pie nopietnas redzes problēmas.

Pirms izmantot NEVANAC

Jums nevajadzētu lietot NEVANAC ja Jums ir alerģija pret nepafenaku.

Lai pārliecinātos NEVANAC ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

diabēts

sausās acs sindroms

alerģija pret jebkuru citu acu pilienus

artrīts; vai

asiņošana vai asins recēšanas traucējumi, piemēram, hemofiliju.

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai NEVANAC kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai Nepafenaks nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Pastāstiet ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Izmantojiet NEVANAC tieši tā, kā noteicis ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Nelietojiet šīs zāles, kamēr valkā kontaktlēcas. NEVANAC var saturēt konservantus, kas var nezaudēs krāsu mīkstās kontaktlēcas. Pagaidiet vismaz 15 minūtes pēc tam, izmantojot šīs zāles pirms nodošanas jūsu kontaktlēcām.

Nelietot pilienus ilgāk kā 14 dienas pēc operācijas, ja vien ārsts Jums.

Pirms izmantojot acu pilienus nomazgājiet rokas.

Sakratīt acu pilieni labi tieši pirms jūs tos izmantot.

Piemērot acu pilienus

Atlieciet galvu atpakaļ nedaudz un nojaukt jūsu apakšējo plakstiņu izveidot nelielu kabatas. Turiet pilinātāju virs acs ar tip leju. Paskaties uz augšu un prom no pipetes un izspiest kritumu.

Aizveriet aci un maigi piespiediet pirkstu iekšpusē stūrī acs apmēram 1 minūti, lai saglabātu šķidrumu no nosusināšana jūsu asaru kanālā.

Izmantojiet tikai skaitu pilienus ārsts ir nozīmējis. Ja jūs izmantojat vairāk nekā vienu pilienu, pagaidiet aptuveni 5 minūtes starp pilieni.

Kā man vajadzētu lietot NEVANAC?

Pagaidiet vismaz 10 minūtes pirms izmantojot jebkuru citu acu pilieni ārsts ir nozīmējis.

Nepieskarieties galu acu pilinātāju vai novietojiet to tieši uz jūsu acīm. Piesārņotā Dropper var inficēt jūsu acu, kas var novest pie nopietnas redzes problēmas.

Nelietojiet acu pilienus, ja šķidrums ir mainījis krāsu vai satur daļiņas tajā. Zvaniet farmaceitam par jaunas zāles.

Saglabāt, izmantojot jebkuru citu acu pilienus ārsts ir izrakstījis, ieskaitot pilienus, lai ārstētu glaukomu. Lietojiet tikai acu zāles ārsts ir izrakstījis.

Uzglabāt NEVANAC istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Nesasaldēt. Uzglabāt cieši noslēgtā, kad to nelieto.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Neizmantojiet citas acu zāles, ja vien ārsts Jums.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret NEVANAC: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

redzes problēmas

kreveles vai drenāža jūsu acīm

Kas notiek, ja es garām devu?

pietūkuši plakstiņi; vai

Kas notiek, ja es pārdozēt?

stipras sāpes acīs.

Citas bieži NEVANAC blakusparādības var būt vairāk var rasties (daži ir sekas kataraktas operācijas un nav blakusparādības zāles)

Ko vajadzētu izvairīties?

sausa vai lipīga sajūta acī

sajūta kā kaut ir acī

acu apsārtums

NEVANAC blakusparādības

nieze vai laistīšanas acs

paaugstināta jutība pret gaismu

galvassāpes

slikta dūša, vemšana; vai

iesnas.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, un tiem, jūs sākat vai pārtraucat lietot ārstēšanas ar NEVANAC, it īpaši citu steroīdu acu pilienus laikā.

Tas nav iespējams, ka citas zāles Jūs lietojat mutiski vai injicēt būs ietekme uz nepafenaka izmanto acīs. Bet daudzas narkotikas var mijiedarboties ar otru. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem.

3.02.2013-01-17, 02:34:51

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Pēcoperācijas Acu iekaisums diklofenaks oftalmoloģijas, prednizolons oftalmoloģijas, ketorolaka oftalmoloģijas, Lotemax, Durezol, Prolensa, flurbiprofēns oftalmoloģijas, Ilevro, Acular, Alrex, bromfenac oftalmoloģisko

Pēcoperācijas paaugstinātu intraokulāro spiedienu Ilevro, Iopidine, Nepafenaks oftalmoloģijas, apraclonidine oftalmoloģisko

Citu narkotisko vielu ietekmē NEVANAC?

NEVANAC (Nepafenaks oftalmoloģijas)