nexiclon xr

Terapeitiskās klase: Centrālā nervu sistēma Agent

Izmanto Nexiclon XR

Farmakoloģiska klase: Alpha-2 adrenoreceptoru agonisti

Klonidīns pieder zāļu grupai, ko sauc par antihipertensīvie preparāti. Tas darbojas smadzenēs, lai mainītu kādu no nervu impulsiem. Tā rezultātā, asinsvadi atslābst un asinis plūst caur tiem vieglāk, kas pazemina asinsspiedienu. Ja asinsspiediens ir pazemināts, asiņu daudzums un skābekļa iet uz sirdi ir palielinājies.

Šīs zāles nav izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ Jums jāturpina lietot kā nozīmēts, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums varētu būt jāņem spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi.

Kapvay® pagarināts darbības tabletes lieto atsevišķi vai kopā ar citām zālēm, lai ārstētu uzmanības deficīta hiperaktivitātes traucējumi (ADHD). Tas darbojas, palielinot uzmanību un samazinot nemiers bērniem un pieaugušajiem, kuri ir hiperaktīvi, nevar koncentrēties uz ļoti ilgu laiku, vai ir viegli apjucis un impulsīvs. Šīs zāles lieto kā daļu no kopējās ārstēšanas programma, kas ietver arī sociālo, izglītības un psiholoģisko ārstēšanu.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, klonidīns lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pirms Izmantojot Nexiclon XR

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām klonidīnu bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, un Kapvay® pagarināts tablešu bērniem līdz 6 gadu vecumam. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām klonidīnu vecāka gadagājuma pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas sirds vai nieru darbības traucējumi, kas var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem klonidīnu.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Nexiclon ™ XR pagarināts iedarbības apturēšanu un tablešu veciem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas sirds vai nieru darbības traucējumi, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kas saņem šīs zāles.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur klonidīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Nexiclon XR. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ārsts Jums pateiks, cik daudz no šīs zāles lietot un cik bieži. Jūsu devu var būt nepieciešams mainīt vairākas reizes, lai uzzinātu, kas vislabāk jums. Nelietojiet vairāk zāļu vai to izmantot biežāk nekā ārsts Jums.

Papildus šo zāļu lietošanu, ārstēšana jūsu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un izmaiņas pārtikas produktu veidiem, ko jūs ēdat, īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija (sāls). Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka šīs zāles nav izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ Jums jāturpina lietot kā nozīmēts, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

Norīt pagarināts tablete veselumu. Vai nav sagriezti, smalcināt vai košļāt. Jūs varat lietot tableti ar ēdienu vai bez tā.

Klonidīns pagarināts tabletes darbojas savādāk nekā klonidīns tūlītējas darbības tabletēm. Neieslēdziet no paplašinātā tabletēm uz tūlītējas darbības tabletēm, ja vien ārsts Jums.

Pareiza izmantošana klonidīnu

Pacientiem, izmantojot paplašināta darbības suspensija iekšķīgai lietošanai

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Šīs zāles parasti nāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet tos uzmanīgi un pārliecinieties, ka jūs saprotat pirms šo zāļu lietošanas. Ja jums ir kādi jautājumi, vaicājiet savam ārstam.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis vairāk nekā vienu devu klonidīns tabletes, konsultējieties ar ārstu uzreiz. Ja Jūsu ķermeņa iet bez šīs zāles pārāk ilgi, Jūsu asinsspiediens var aiziet līdz ļoti augstā līmenī un izraisīt nopietnas blakusparādības.

Ja esat izlaidis devu klonidīns pagarināts darbības tabletēm, izlaidiet aizmirsto devu un lietojiet nākamo devu kā plānots. Nelietojiet dubultu devu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Nexiclon XR

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu jebkādu nevēlamu ietekmi.

Vai nav pārtraukt vai pārtraukt šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt lietojat pirms apstāšanās to pilnībā. Jūsu asinsspiediens var pasliktināties, ja zāles tiek pārtraukta pēkšņi, kas var izraisīt nopietnas blakusparādības.

Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz klonidīnu uz rokas, lai ilgt cauri brīvdienās, svētku dienās vai brīvdienās. Jums nevajadzētu palaist garām nevienu devu. Jūs varat lūgt ārstam otro rakstisku recepti klonidīnu veikt maku vai maku. Jūs varat būt tas jāaizpilda, ja jūs darbināt no zāles, kad jūs esat prom no mājām.

Nexiclon XR blakusparādības

Nexiclon XR (klonidīnu)

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas. Jums vajadzētu izvairīties no pār-the-counter [ārpusbiržas] zāles apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var tiekties, lai palielinātu savu asinsspiedienu.

Klonidīns papildinās alkohola ietekmi un citu centrālās nervu sistēmas (CNS) depresantu. CNS nomācošiem ir zāles, kas palēnina nervu sistēmu un var izraisīt miegainību. Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, alerģijas, vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotiku, barbiturāti vai zāles krampju; muskuļu relaksanti vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no augšas, kamēr lietojat šīs zāles.

Klonidīns var izraisīt daži cilvēki kļūt miegainību un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Tas, visticamāk, notiks, kad jūs sāksiet ņemt to vai tad, kad jūs palielināt zāļu daudzumu jūs lietojat. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka jūs lietojat šīs zāles.

Šīs zāles var izraisīt ādas sausumu no acīm. Ja nēsājat kontaktlēcas, tas var būt problēma jums. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jūs nēsājat kontaktlēcas, un apspriest to, kā izturēties pret sausumu.

Reibonis, apreibums, vai ģībšana var rasties pēc šo zāļu lietošanas, jo īpaši, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt, bet, ja problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Reibonis, apreibums, vai ģībonis ir arī vairāk varētu rasties, ja lietojat alkoholu, stāvēt uz ilgu laiku, izmantošanas, vai ja laiks ir karsts. Kamēr jūs lietojat klonidīnu, jābūt uzmanīgiem, lai ierobežotu alkohola daudzumu jūs dzert. Arī izmantot papildu piesardzība nekļūt dehidrētu vai pārkarsēts realizācijai vai karstā laikā vai, ja jums ir stāvēt uz ilgu laiku.

Ja Jums rodas izsitumi uz ādas, nātrene, vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm, pārtrauciet zāļu lietošanu un sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams.

Klonidīns var izraisīt sausumu mutē. Pagaidu atvieglojumu, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāns, enalaprilu, Toprol-XL, Benicar, Cozaar, Lopressor, Bystolic irbesartāns, Vasotec, Avapro, hidrohlortiazīdu / lizinoprilu, Dyazide , Zestril

 vai iet pievienoties Nexiclon XR atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.