Nexium mutiski

Terapeitiskās klase: kuņģa skābes sekrēciju inhibitors

Izmanto Nexium

Farmakoloģiska klase: Esomeprazole

Esomeprazole ir protonu sūkņa inhibitoru (PSI). Tas darbojas, samazinot skābes daudzumu, kas tiek ražots ar kuņģī.

Šīs zāles ir pieejamas gan pār-the-counter (OTC) un ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību esomeprazolu par GEAS bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 1 mēneša vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību esomeprazolu gados vecākiem pacientiem.

Pirms Izmantojot Nexium

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar medikamentu ceļvedi un pacientu instrukcijas. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Veikt šīs zāles vismaz 1 stundu pirms ēšanas un par pilna laika ārstēšanas, pat ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām.

Ja Jūs lietojat šīs zāles, lai ārstētu čūla ar H. pylori infekciju, ņemt to kopā ar antibiotikām (piemēram, amoksicilīns, klaritromicīns).

Lai izmantotu kapsulu

Lai izmantotu kapsulu ar nazogastrālo (NG) caurules

Lai izmantotu suspensijas

Lai izmantotu suspensijas ar nazogastrālo vai kuņģa caurulīti

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Pareiza izmantošana Nexium

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un citas laboratorijas testi var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes. Ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles tiek dots kopā ar amoksicilīnu (Amoxil®) un klaritromicīns (Biaxin®) čūlu ārstēšanai. Pārliecinieties, ka jūs saprotat riskus un pareizu lietošanu citām zālēm ārsts.

var rasties atrofiska gastrīts (iekaisums kuņģī), it īpaši, ja Jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par to.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir drudzis, locītavu sāpes, ādas izsitumi, pietūkums ķermeņa, pēdu vai potīšu vai neparastu svara pieaugums pēc šo zāļu lietošanas. Tie varētu būt simptomi akūtu intersticiālu nefrītu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Nexium

Šo zāļu lietošana uz ilgu laiku, var apgrūtināt jūsu organismam absorbēt B12 vitamīnu. Pastāstiet ārstam, ja jums ir bažas par vitamīna B12 deficīts.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir ūdeņaina vēdera izeja, kas nav iet prom, sāpes vēderā, un drudzis ar šīm zālēm.

Šīs zāles var palielināt risku iegūt lūzumus no gūžas, plaukstas un mugurkaula. Tas ir vairāk iespējams, ja jums ir 50 gadus veci un vecāki, izmantot augstas devas, vai izmantot to vienu gadu vai ilgāk.

Šīs zāles var izraisīt hipomagnēmija (zems magnija līmenis asinīs). Tas ir vairāk varētu notikt, ja Jūs lietojat šīs zāles ilgāk par vienu gadu, vai ja Jūs lietojat šīs zāles kopā ar digoksīnu (Lanoxin®) vai atsevišķiem diurētisko līdzekļu (ūdens tabletes). Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir krampji (lēkmes), ātru, sacīkšu vai nevienmērīga sirdsdarbība, muskuļu spazmas (tetānija), trīce vai neparasts nogurums vai vājums.

Nepārtrauciet lietot šīs zāles, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat šīs zāles. Šīs zāles var ietekmēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātus.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepti (piemēram, klopidogrelu, atazanavīra, nelfinaviru, Plavix®, Reyataz®, Viracept®) vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Nexium blakusparādības

Nexium (esomeprazole)

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

GERD omeprazols, pantoprazols, ranitidīns, Prilosec, Protonix, famotidīna

Bareta barības vadu omeprazols, pantoprazols, Prilosec, Protonix, Dexilant, lansoprazolu

Helicobacter pylori infekcijas omeprazols, amoksicilīns, pantoprazols, metronidazolu, Prilosec, Protonix

Zolindžera-Elisona sindroms omeprazols, pantoprazols, ranitidīns, Prilosec, Protonix, famotidīna