niacīns

Terapeitiskās klase: Antihyperlipidemic

Izmanto niacīns

Farmakoloģiska klase: B vitamīns (klase)

Ķīmiskais klase: nikotīnskābe (klase)

niacīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par niacīns, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret niacīns vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību niacīns pagarināts darbības tabletes bērniem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem no 16 gadu vecuma un jaunāki.

Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot niacīns par augstu holesterīna bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās. Tomēr nav ieteicams lietot bērniem līdz 2 gadu vecumam, jo ​​holesterīns ir vajadzīgs normālai attīstībai.

Pirms Izmantojot niacīns

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību niacīns pagarināts tablešu vecākiem cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat niacīns, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot niacīns ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot niacīns ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot niacīns ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat niacīns, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu niacīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantot niacīns tikai, kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt iespēju nevēlamu efektu.

niacīns jānāk ar pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Atcerieties, ka niacīns neārstē Jūsu stāvokli, bet tas palīdz kontrolēt. Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai saglabātu savu holesterīna līmeni uz leju.

Uzmanīgi sekojiet īpašu diētu ārsts iedeva. Šī ir vissvarīgākā daļa no kontrolēt savu stāvokli, un ir nepieciešams, ja zāles ir strādāt pareizi.

Ja niacīns izjauc jūsu kuņģī, to var lietot kopā ar ēdienu vai pienu. Ja kuņģa darbības traucējumus turpinās, konsultējieties ar ārstu.

Par pacientiem, kuri lieto pagarinātā darbības kapsulas

Par pacientiem, kuri lieto pagarinātā darbības tabletes

Ja jūs lietojat arī holestiramīns, holestipols vai kolesevelamu, jums ir jāņem niacīns 4 līdz 6 stundas pēc esat lietojis šīs zāles.

No niacīns deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas niacīns. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana niacīns

Ja esat izlaidis devu niacīns, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, lai samazinātu savu holesterīna un triglicerīdu un, ja jūs jāturpina ņemt to. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir tumšs urīns, caureja, drudzis, muskuļu krampji vai spazmas, muskuļu sāpes vai stīvums, vai jūtas ļoti noguris vai vāja. Tie varētu būt simptomi nopietna muskuļu problēmu sauc par rabdomiolīzi, kas var izraisīt nieru darbības traucējumi.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Piesardzības pasākumi, lietojot niacīns

niacīns var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Ja pamanāt izmaiņas Jūsu asins vai urīna cukura testu rezultātiem, vai ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar savu ārstu.

niacīns var izraisīt jums ir reibonis vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt. Šī iedarbība ir samazināt pēc nedēļas vai divām, jo ​​jūsu ķermenis pierod pie zālēm. Tomēr, ja problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Nepārtrauciet niacīns, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Kad Jūs pārtraucat niacīns, holesterīna līmenis asinīs var atkal palielināties. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs ievērot īpašu diētu, lai palīdzētu novērst šo no realitāte.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat niacīns. Dažu testu rezultāti var ietekmēt niacīns.

Nelietojiet vitamīnus vai citus uztura bagātinātājus, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver vitamīnus vai uztura bagātinātājus, kas satur niacīns vai līdzīgas sastāvdaļas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

niacīns blakusparādības

niacīns

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Augsts holesterīna līmenis atorvastatīna, simvastatīna, Crestor, Lipitor, Zocor, Zetia

Niacīns Trūkumu Slo-niacīns, Niacor, niacīns SR

Hyperlipoproteinemia atorvastatīns, simvastatīns, Crestor, Lipitor, pravastatīnu, fenofibrāts

Hyperlipoproteinemia Type IV, Paaugstināts ĻZBL atorvastatīns, simvastatīns, Crestor, Lipitor, pravastatīnu, fenofibrāts