nikotīna lietošana smēķēšanas atmešanai

Kas ir nikotīns?

Nikotīna gumija un sūkājamās tabletes ir medicīnas produkti, ko izmanto, lai palīdzētu smēķēšanas atmešanā pieaugušajiem.

Izmantojot kontrolētu apjomu nikotīna palīdz samazināt nikotīna abstinences simptomus, kad jūs atmest smēķēšanu.

Nav dūmu vai izmantot citus nikotīna produktus (ieskaitot šņaucamo tabaku, zelējamo tabaku, ielāpus, inhalators, vai deguna aerosols), kamēr jūs lietojat nikotīna košļājamo gumiju vai pastilās.

Svarīga informācija

Jautājiet ārstam vai farmaceitam, ja tas ir droši, lai jūs varētu izmantot nikotīna gumiju vai sūkājamās tabletes, ja Jums ir

sirds slimības, sirds ritma traucējumi

neapstrādātas vai nekontrolēta augsts asinsspiediens

diabēts

Pirms šo zāļu lietošanas

kuņģa čūla

par krampjiem anamnēzē

pārtikas alerģija

ja Jums nesen bijusi sirdslēkme

ja jums ir par zemu sāls diēta; vai

ja jūs izmantojat kādu citu smēķēšanas atmešanas zāles (bupropiona, Zyban, vai citi).

Neizmantojiet nikotīna gumiju vai sūkājamās tabletes, ja Jums ir iestājusies grūtniecība, ja vien ārsts Jums stāstījis. Lietot efektīvu kontracepcijas, un pastāstiet savam ārstam, ja Jums iestājas grūtniecība ārstēšanas laikā.

Nikotīns var nokļūst mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Nelietojiet zāles, ja barojat bērnu ar krūti, ja vien ārsts Jums stāstījis.

Cigarešu smēķēšana grūtniecības laikā var izraisīt zemu dzimšanas svaru, spontāns aborts, vai nedzīvi dzimušu bērnu. Izmantojot nikotīna aizstāšanas produktu grūtniecības laikā vai zīdīšanas var būt drošāki nekā smēķēšana. Tomēr Jums vajadzētu mēģināt atmest smēķēšanu bez nikotīna rezerves produkta lietošanā, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti. Konsultējieties ar savu ārstu par labāko veidu, lai jūs varētu atmest smēķēšanu.

Nikotīna sūkājamās tabletes var saturēt fenilalanīna. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir fenilketonūrija (PKU).

Nedod šīs zāles, lai ikviens līdz 18 gadu vecumam bez ārsta konsultācijas.

Nikotīns ir tikai daļa no pilnīgas programmas ārstēšanu, kas var ietvert arī konsultācijas, grupu atbalstu un uzvedības izmaiņas. Jūsu panākumi būs atkarīgi no jūsu līdzdalību visos aspektos savu smēķēšanas atmešanas programmu.

Izmantojiet nikotīna gumija un sūkājamās tabletes tieši tā, kā norādīts uz etiķetes, vai kā noteicis ārsts. Nelietot lielākām vai mazākām summām vai ilgāk, nekā ieteikts. Šīs zāles nāk ar pacientu instrukcijas drošai un efektīvai izmantošanai. Jūsu deva būs atkarīga no tā, cik daudz cigaretes jūs kūpinātas katru dienu pirms iziešanas. Sekojiet rokasgrāmatu pacientam norādījumiem. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Nav dūmu vai izmantot citus nikotīna produktus (ieskaitot šņaucamo tabaku, zelējamo tabaku, ielāpus, inhalators, vai deguna aerosols). Izmantojot dažāda veida nikotīna kopā var būt bīstama.

Lai izmantotu nikotīna gumija

lēnām košļāt gumiju un apstāties košļājamo kad jūsu mute sāk drebēt. “Park” gumija starp vaigu un smaganām, un atstāt to tur, kamēr tingly sajūta ir pagājis. Tad lēnām košļāt vēl vairākas reizes, līdz tirpšana atdevi. Novietot gumija atkal citā vietā mutē.

Noņemt gabals gumija pēc 30 minūtēm, vai arī tad, kad košļājamā vairs izraisa tingly sajūta.

Ja jums ir ļoti spēcīgas un bieži alkas, jūs varat košļāt jaunu gabals gumija 60 minūšu laikā.

Izvairieties košļājamā vienu gabalu gumija uzreiz pēc otra, vai arī jums var būt blakusparādības, piemēram, žagas, grēmas, vai slikta dūša.

Kā man vajadzētu lietot nikotīna košļājamo gumiju vai sūkājamās tabletes?

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet vismaz 9 gabalus gumija dienā par pirmo 6 ārstēšanas nedēļu. Nelietojiet vairāk kā 24 gabalu gumijām dienā.

Lai izmantotu nikotīna rombiem

Novietojiet rombs mutē un atļaut tai izšķīst lēnām pa 20 līdz 30 minūtes, bez košļājamo vai rīšana.

Pārvietotu rombs no vienas puses muti uz otru, kamēr tas ir pilnībā izšķīdis.

Jūs varat pamanīt siltu vai tingly sajūta mutē.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet vismaz 9 sūkājamās tabletes dienā par pirmo 6 ārstēšanas nedēļu. Nelietojiet vairāk kā 5 pastilās 6 stundas (20 sūkājamās tabletes dienā).

Pēc izņemšanas gumija vai rombs, ietiniet to papīru un mest to prom vietā, kur bērni un mājdzīvnieki nevar sasniegt to.

Neizmantojiet nikotīna gumiju vai sūkājamās tabletes ilgāk par 12 nedēļām bez ārsta.

Nelietojiet vairāk kā vienu rombs vai gabals gumija laikā. Neizmantojiet gumijas un sūkājamās tabletes kopā, tajā pašā laikā.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas.

Keep gan izmantoto un neizmantoto gumijas un sūkājamās nepieejamā bērniem vai mājdzīvniekiem.

Tā nikotīna tiek izmantots kā nepieciešams, jums nav iespējams palaist garām devu. Nelietojiet vairāk kā 20 sūkājamās tabletes vai 24 gabaliem gumijām dienā.

Kas notiek, ja es garām devu?

 No nikotīna daudzums ar izmantoto vai neizmantoto rombs vai gabals gumija var būt letāls bērniem, kuri nejauši sūkā vai chews par to. Meklējiet neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja tas notiek.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Pārdozēšanas simptomi var ietvert smagu reiboni, sliktu dūšu, vemšanu, caureju, vājums, un ātra sirdsdarbība.

Nav ēst vai dzert kaut 15 minūšu laikā, pirms lietojat košļājamo gumiju vai rombs vai kamēr zāles ir mutē.

Ko vajadzētu izvairīties, lietojot nikotīna košļājamo gumiju vai sūkājamās tabletes?

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret nikotīnu: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtraukt lietot šīs zāles un izsauktu ārstu, ja Jums ir

ātri vai sirdsklauves sirdsdarbību, plīvo krūšu kurvī

Nikotīna blakusparādības

blisteri iekšpusē muti

problēmas ar zobiem vai žokļu; vai

sēkšana, spiediena sajūta krūšu kurvī, apgrūtināta elpošana.

Bieži nikotīna blakusparādības var būt

viegla reibonis

sausa mute, kuņģa darbības traucējumi, atraugas, vai žagas

mutes vai rīkles sāpīgums

izmaiņas garšas; vai

galvassāpes.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Deva pieaugušajiem Nikotīns smēķēšanas atmešanai

> 100 lbs .; Nicorette gumija: 4 mg gabals ik pēc 1 līdz 2 stundas 6 nedēļas, pēc tam 4 mg gabals ik pēc 2 līdz 4 stundas 3 nedēļas, pēc tam 4 mg gabals reizi 4 līdz 8 stundas 3 nedēļām. Ne vairāk kā 24 gabali / dienā. Košļāt košļājamo gumiju lēnām par vismaz 30 minūtes. Nedrīkst lietot> 6 mēneši .; Apņemties rombs: 2 līdz 4 mg tablete ik pēc 1 līdz 2 stundas mutē, līdz tas izšķīst (apmēram 20 līdz 30 minūtes). Izmantojiet ieteikto minimumu 9 pastilās / dienā 6 nedēļas, tad 2 līdz 4 mg tablete ik pēc 2 līdz 4 stundas uz nedēļas 7 līdz 9. Sākoties 10. nedēļā, samazināt devu līdz vienai rombs ik pēc 4 līdz 8 stundas. Nelietojiet vairāk kā 20 pastilās / dienā. Izmantošanai 12 nedēļu plānu; <100 lbs, gaismas smēķēšanas, CV slimību. Nicorette gumija: 2 mg gabals ik pēc 1 līdz 2 stundas 6 nedēļas, tad 2 mg gabals ik pēc 2 līdz 4 stundas 3 nedēļas, tad 2 mg gabals reizi 4 līdz 8 stundas 3 nedēļām. Ne vairāk kā 24 gabali / dienā. Košļāt košļājamo gumiju lēnām par vismaz 30 minūtes. Nevajadzētu lietot> 6 mēnešus.

Citas zāles var mijiedarboties ar nikotīnu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

8.03.2015-11-06, 02:35:38

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Smēķēšanas atmešana bupropiona, Chantix varenklīns, Zyban, Nicoderm CQ, Nicorette, Nicotrol inhalators, Habitrol, Buproban, Leader Nikotīns Polacrilex, Nicotrol NS, Nicorelief, Apņemties

Nikotīns dozēšanas informācija

Citu narkotisko vielu ietekmē nikotīna košļājamo gumiju vai sūkājamās tabletes?

nikotīns