nilandron

Kolīts ziņots 2% pacientu kontrolētos klīniskos pētījumos, kas pakļauti nilutamide. Ziņojumi intersticiāliem izmaiņu skaitā plaušu fibrozi, kas noveda pie ziņots hospitalizācijas un nāves ir reti post-mārketings. Simptomi slodzes laikā aizdusu, klepus, sāpes krūtīs, un drudzis. Rutīnas krūtīs X-ray jāveic pirms ārstēšanas un bāzes plaušu darbības testus uzsākšanu var uzskatīt. Pacienti jāinstruē ziņot par jebkuru jaunu vai pasliktināšanos elpas trūkums, un, ja parādās simptomi, nilutamide jāpārtrauc, līdz tā var noteikt, ja simptomi ir saistīti ar narkotikām.

Izmanto Nilandron

Terapeitiskās klase: Antiandrogen

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām nilutamide bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām nilutamide vecāka gadagājuma pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Nilandron

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Jums vajadzētu sākt lietot šīs zāles dienā vai nākamajā dienā pēc operācijas. Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu nekonsultējoties ar savu ārstu.

Jūs varat lietot šīs zāles kopā ar ēdienu vai tukšā dūšā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir elpas trūkums, apgrūtināta elpošana vai sāpes krūtīs, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Aknu darbības traucējumi var rasties, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem: māla krāsas izkārnījumi, tumšs urīns, drudzis, galvassāpes, apetītes zudums, slikta dūša vai vemšana, sāpes vai jutīgums augšējā labajā pusē kuņģa, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu.

Alkoholisko dzērienu, ņemot nilutamide var izraisīt nevēlamas sekas dažiem cilvēkiem. Iespējamās blakusparādības ir reibonis vai reibonis, pieceļoties no guļus vai sēdus stāvokļa pēkšņi; kam gripai līdzīgi simptomi, vai skalošanas no sejas. Ja pamanāt kādu no šīm blakusparādībām, izvairīties no alkohola, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Pareiza izmantošana Nilandron

Esi ļoti uzmanīgs, braucot, it īpaši naktīs, vai braucot uz vai no tuneļiem. Nilutamide var īslaicīgi mainīt veidu acis reaģē uz gaismu. Jūs, iespējams, nevar redzēt, kā arī parasti vairākas minūtes pēc tam, kad iet no spilgtas gaismas līdz tumsai. Valkājot brilles ar tonētiem lēcas var palīdzēt mazināt šo ietekmi.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Nilandron

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Prostatas vēža estradiols, PREMARIN, Lupron, Estrace, bicalutamide, Casodex, Taxotere, Xtandi, Zytiga, docetaksels, Zoladex, Eligard, Lupron Depot, leuprolide, abiraterone, flutamide, Trelstar, FIRMAGON, konjugēts estrogēni, enzalutamide, triptorelīna, goserelin, mitoksantronu

 vai iet pievienoties Nilandron atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Nilandron blakusparādības

Nilandron (nilutamide)