nilstat aktuāls krēms aktuāls

Izmanto Nilstat Aktuālā Cream

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Ķīmiskais klase: poliēnu

Nistatīns ir pieejams tikai ASV ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas nistatīns bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas nistatīns gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot Nilstat Aktuāli Cream

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur nistatīns. Tas nedrīkst būt specifiski Nilstat Aktuālā Cream. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Aktuāls Nistatīns nevajadzētu lietot acīs.

Piesakies pietiekami nistatīns segšanai skartajā zonā.

Pacientiem, izmantojot pulvera veidā, kas šīs zāles uz kājām

Jebkura veida pārsēju (necaurlaidīgā segumu, piemēram, virtuves plastmasas wrap) izmantošana pār šīs zāles var palielināt izredzes kairinājumu. Tāpēc nav pārsējs, wrap, vai piemērot jebkuru pārsēju pār šīm zālēm, ja vien to darīt ārsts. Lietojot šīs zāles uz autiņbiksīšu zonas bērniem, izvairīties cieši piegulošu autiņi un plastmasas bikses.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, saglabāt šo zāļu lietošanas, lai pilna laika ārstēšanas, pat tad, ja Jūsu stāvoklis ir uzlabojies. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana nistatīns

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Maksts Raugs Infekcija flukonazols, Nistatīns aktuāls, klotrimazols aktuāls, Diflucan, Acidophilus, mikonazols aktuāls, Lactobacillus acidophilus, itrakonazolu

Ādas kandidoze Nistatīns aktuāls, klotrimazols aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns, Lamisil, mikonazols aktuāls, Nystop, Mycolog II

Paronihija Nistatīns aktuāls, klotrimazols aktuāls, gentamicīna aktuāls, Mupirocīns aktuāls, Econazole aktuāls

Nilstat Aktuālā Cream blakusparādības

Nistatīns aktuāls