nitroglicerīns (taisnās zarnas maršruts) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Nelietojiet sildenafilu (sildenafils), tadalafilu (Cialis®), vai vardenafilu (Levitra®), kamēr Jūs lietojat šīs zāles. Šo zāļu lietošana kopā var izraisīt neskaidru redzi, reibonis, vieglprātību, zems asinsspiediens vai ģībonis.

Šīs zāles var izraisīt galvassāpes. Galvassāpes ir zīme, ka zāles darbojas. Nepārtrauciet lietot zāles vai mainīt to, kā jūs to izmantot, lai izvairītos no galvassāpēm. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties ātri no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām palīdzēs. Jums vajadzētu arī ierobežot summu alkohola jūs dzert, lai novērstu lielāku reiboni. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Šis medikaments var izraisīt reiboni vai lightheaded. Izvairieties no braukšanas, mehānismu, vai darīt kaut ko citu, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.