nitroglicerīns transdermāls

Izmanto nitroglicerīns

Terapeitiskās klase: antianginālu

Ķīmiskais klase: Nitrātu

Nitroglicerīns pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nitrātiem. Tas darbojas atslābinot asinsvadus un palielinot asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot darba slodzi. Ja to izmanto regulāri uz ilgtermiņā, tas palīdz novērst stenokardijas lēkmju rašanos.

nitroglicerīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par nitroglicerīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret nitroglicerīns vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām nitroglicerīna transdermālos bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot nitroglicerīnu

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību nitroglicerīna transdermālos gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir zems asinsspiediens un vecumu saistītus aknu, nieru vai sirds problēmas, kuras var pieprasīt piesardzību un pielāgošana devu pacientiem, kuri saņem nitroglicerīnu transdermāli.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat nitroglicerīnu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot nitroglicerīnu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot nitroglicerīnu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot nitroglicerīnu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu nitroglicerīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantot nitroglicerīnu tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Tas darbosies tikai tad, ja piemēro pareizi.

Šī forma nitrātu tiek izmantota, lai samazinātu stenokardijas lēkmju skaitu pār ilgu laiku. Tas neatbrīvo uzbrukumu, kas jau sākusies, jo tā darbojas pārāk lēni. Ziedi un plāksteris formas atbrīvot zāles pakāpeniski nodrošināt efektu 7 līdz 10 stundām. Sazinieties ar savu ārstu, ja jums ir vajadzīgs arī ātras darbības zāles, lai mazinātu sāpes stenokardijas lēkmes.

Jums vajadzētu izmantot nitroglicerīns pirmā lieta, no rīta un to pašu grafiku katru dienu. nitroglicerīns darbojas vislabāk, ja jums ir “bez narkotikām” periodu laikā katru dienu, kad jūs to izmantot. Ārsts plānot savu devu dienas laikā, lai varētu bez narkotikām laika. Sekojiet grafiku dozēšanas uzmanīgi, lai zāles darbosies pareizi.

nitroglicerīns nāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus instrukcijā. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Pacientiem izmanto ziedi

Pacientiem, izmantojot plāksteris sistēmu

No nitroglicerīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas nitroglicerīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu nitroglicerīna, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Ja esat aizmirsis lietot vai mainīt plāksteris, novietoti viens uz cik drīz vien iespējams. Ja tas ir gandrīz laiks, lai likts uz savu nākamo plāksteri, jāgaida līdz tam piemērot jaunu plāksteri un izlaist vienu jūs garām. Neattiecas papildu plāksterus, lai aizvietotu aizmirsto devu.

Pareiza izmantošana nitroglicerīns

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Pēc izņemšanas lietotu plāksteri, kārtīgi to pusi ar lipīgajām pusēm kopā. Pārliecinieties, lai atbrīvoties no tā nepieejamā bērniem un mājdzīvniekiem.

Ja jums būs, izmantojot nitroglicerīnu uz ilgu laiku, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka nitroglicerīns darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Nelietojiet nitroglicerīnu, ja Jūs lietojat riociguat (Adempas®), sildenafils (sildenafils), tadalafils (Cialis®), vai vardenafilu (Levitra®). Izmantojot vienu no šīm zālēm, vienlaikus ārstēti ar nitroglicerīnu var izraisīt smagas pilieni asinsspiediena, redzes traucējumi, reibonis, apreibums vai ģībonis. Ja Jūs lietojat šīs zāles, un Jums stenokardijas lēkme, jums jāiet uz slimnīcu uzreiz.

nitroglicerīns var izraisīt galvassāpes. Šīs galvassāpes ir zīme, ka zāles darbojas. Nepārtrauciet lietot šīs zāles vai mainīt laiku, kad lietojat to, lai novērstu galvassāpes. Jautājiet savam ārstam, ja Jūs varat lietot aspirīnu vai lai ārstētu galvassāpes.

Piesardzības pasākumi, lietojot nitroglicerīnu

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties ātri no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt.

Reibonis, apreibums, vai ģībonis ir arī vairāk varētu rasties, ja lietojat alkoholu, stāvēt uz ilgu laiku, izmantošanas, vai ja laiks ir karsts. Kamēr jūs izmantojat nitroglicerīnu, jābūt uzmanīgiem, lai ierobežotu alkohola daudzumu jūs dzert. Arī izmantot papildu piesardzība realizācijai vai karstā laikā vai, ja jums ir stāvēt uz ilgu laiku.

Nepārtrauciet lietot nitroglicerīnu nekonsultējoties ar savu ārstu. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs pakāpeniski samazināt summu, jūs izmantojat, pirms apstāšanās to pilnībā.

Pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat nitroglicerīnu, pirms ar magnētiskā rezonanse (MR) skenēšanas. Ādas apdegumi var notikt vietā, kur plāksteris tiek nēsāts šīs procedūras laikā. Jautājiet savam ārstam, ja plāksteris jānoņem pirms kam MRI. Jums var būt nepieciešams, lai likts uz jaunu plāksteri pēc procedūras.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

nitroglicerīns blakusparādības

nitroglicerīns

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Stenokardija aspirīns, amlodipīns, metoprololu, atenololu, karvedilols, NORVASC

Anal Plaisa un Fistula nitroglicerīna, Rectiv

Heart Attack Plavix, lizinoprilu, aspirīns, metoprololu, atenololu, varfarīnu

Stenokardija Profilakse aspirīns, metoprololu, atenololu, diltiazēms, nitroglicerīns, Toprol-XL