Noonan sindroms ārstēšanu un narkotikas

Simptomu ārstēšanai un komplikācijas, kas notiek ar Noonan sindromu ir atkarīga no to veida un smaguma. Daudzas no veselības un fiziskās problēmas, kas saistītas ar šo sindromu ārstē tieši tā, kā tie ir vispārējā populācijā.

Ārstēšana pieeja, ka ārsts var ieteikt, lai risinātu dažādus aspektus Noonan sindromu var ietvert

Apstrādājot zems izaugsmes temps. Daudzi bērni ar Noonan sindromu neaug pie parastās likmes. Jūsu bērna augstumu jāmēra trīs reizes gadā, kamēr viņš vai viņa ir 3 gadi, un pēc tam vienu reizi gadā, līdz pat pilngadībai, lai pārliecinātos, ka viņš vai viņa aug.

Noonan sindroms bieži izraisa ēšanas problēmas, un jūsu bērns nevar iegūt pietiekamu uzturu.

Jūsu ārsts, iespējams, būs pārbaudīt jūsu bērna asinis ķīmijas, vairogdziedzera funkciju, kaulu augšanu un hormonu līmeni. Ja jūsu bērna augšanas hormonu līmenis ir nepietiekams, augšanas hormona terapija var būt ārstēšanas iespēja.

Uzrunājot mācīšanās grūtībām. Plašs psihiskiem un uzvedības jautājumiem var notikt ar šo stāvokli. Par laimi, ir daudzi veiksmīgi veidi, kā tikt galā ar to, ko parasti ir vieglas simptomi.

Ja jūs atklājat agri, ka jūsu bērnam ir attīstības kavēšanos, jautājiet savam ārstam par zīdaiņu stimulēšanas programmām. Fizikālās un runas terapija var būt noderīga, lai risinātu dažādus iespējamos simptomus. Dažos gadījumos speciālās izglītības vai individuāli mācīšanas stratēģijas var būt lietderīgi.

Ārstēšana limfatiskās problēmām. Kaut limfātiskās problēmas ir mazāk izplatīta simptoms, daudzi veidi, kā tās var rasties, var padarīt atrast problēmu un pēc tam apstrādājot to izaicinājums. Komplikācijas parasti ietver lieko šķidrumu, kas izpaužas glabājas dažādās vietās organismā.

Dažreiz šķidrums var uzkrāties telpā ap sirdi un plaušām. Ja tā notiek, ārsts var vēlēties ievietot cauruli jūsu krūtīs iztukšot šķidrumu. Lai novērstu šo problēmu, Jūsu ārsts var ieteikt jums mainīt savu diētu. Dažreiz operācija ir nepieciešama, ja pietūkums ap sirdi un plaušām saglabājas.

Ārstēšana dzimumorgānu un urīnceļu problēmas. Ja jūsu dēls ir undescended sēkliniekiem piedzimstot, Jūsu ārsts var jūs nosūtīt pieredzējis ķirurgs apsvērt, vai operācija ir piemērots. Tas ir labākais, lai jūsu bērns, lai saņemtu šādu ārstēšanu, pirms viņš nonāk skolā.

Vēl viena kopīga problēma vīriešiem ar Noonan sindromu ir tā, ka viņu sēkliniekiem nedarbojas pareizi, un tādā gadījumā testosterona nomaiņa var būt risinājums.

Ja rodas urīnceļu infekcija, ārstēšana ietver antibiotikas.