noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts

Cigarešu smēķēšana palielina risku nopietnu kardiovaskulāru notikumu no kombinācija perorālo kontraceptīvu (AS) izmantošanu. Šis risks palielinās līdz ar vecumu, jo īpaši sievietēm pēc 35 gadu vecuma, un ar izsmēķēto cigarešu skaita. KPK nedrīkst lietot sievietes, kas ir vairāk nekā 35 gadiem un kuri arī dūmiem.

Izmanto noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts satur arī dzelzs fumarāts. Dzelzs fumarāts ir dzelzs papildināt.

Nē kontracepcijas metode nav 100 procenti efektīvi. Dzimstības kontroles metodes, piemēram, kam operācija, ir aprobežojušās vai kam nav seksa, ir efektīvāki nekā kontracepcijas tabletes. Apspriediet savas iespējas dzimstības kontrole ar savu ārstu.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts neaizsargā pret HIV infekcijas vai citu seksuāli transmisīvajām slimībām. Tas nepalīdzēs, jo avārijas kontracepcijas, piemēram, pēc neaizsargāta seksuāla kontakta.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu vai kādu citu medikamentu. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecuma ar sekām noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu kombinācijā nav veikti bērnu populācijā. Tomēr bērnu specifiskās problēmas, kas ierobežo lietderību noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu pusaudžiem nav gaidāma. noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts var izmantot dzimstības kontroli pusaudžu mātītēm, bet nedrīkst lietot pirms sākuma menstruācijas.

Pirms izmantot noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu

Atbilstošas ​​pētījumi par attiecībām vecuma ar sekām noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu kombinācijā nav veiktas geriatric iedzīvotāju. noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts nedrīkst lietot gados vecākām sievietēm.

Pētījumi liecina, ka šīs zāles var izmainīt piena ražošanu vai sastāvu. Ja alternatīva šīs zāles nav noteikts, jums vajadzētu pārraudzīt zīdainis par blakusparādībām un atbilstošu piena uzņemšanu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lai lietojot hormonālos kontraceptīvos līdzekļus, kā droša un uzticama, kā iespējams, jums vajadzētu saprast, kā un kad tos izmantot un kādas sekas var sagaidīt.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts nāk ar pacientu norādījumiem. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts ir pieejams blisteru iepakojumos. Katrā blisterī ir 28 tabletes, ar dažādām krāsām, kas ir jāveic tādā pašā secībā, kā norādīts uz iepakojuma.

Kad sākat izmantot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu, jūsu ķermeņa būs nepieciešami vismaz 7 dienas, lai pielāgotu pirms grūtniecības būs novērsts. Izmantot otru veidlapu kontracepcijas līdzeklis, piemēram, prezervatīvu, spermicīdu vai diafragmas, pirmajās 7 dienās pēc jūsu pirmā cikla tabletes.

Veikt noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu tajā pašā laikā katru dienu. Jūs varat lietot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ar ēdienu vai bez tā.

Jums var košļāt un norīt košļājamās tabletes vai norīt to veselu. Izdzeriet glāzi ūdens tūlīt pēc košļāšanas vai norīšanas noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu.

Nelietojiet izlaist vai kavēšanās veikt tableti vairāk nekā 24 stundas. Ja esat izlaidis devu, Jums var iestāties grūtniecība. Jautājiet savam ārstam veidus, lai palīdzētu jums atcerēties lietot tabletes vai par izmantojot citu kontracepcijas metodi.

Jums var būt gaismas asiņošana vai smērēšanās, kad pirmo reizi veikt tableti.

Pareiza izmantošana noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu

Jūs varat justies slims vai šķebīgs, sevišķi pirmajos pāris mēnešos, ka jūs lietojat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu. Ja jūsu nelabums ir nepārtraukta un nav iet prom, zvaniet savam ārstam.

Ja Jums ir vemšana vai caureja 3 līdz 4 stundu laikā noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarāts laikā, izpildiet norādījumus pacienta instrukcijā vai zvaniet savam ārstam.

Ja Jums ir pārejot no kombinēto hormonālo metodes (piemēram, citu tableti, plāksteri, vaginālo riņķi), lai, izmantojot Lo Loestrin Fe® vai Minastrin ™ 24 Fe, lietot zāles uz tā diena, kad būtu veikti savu nākamo tableti. Ja jums nav sākt mēnešreizes, redzēt savu ārstu, lai veiktu grūtniecības testu. Ja esat izmantojis maksts gredzenu vai plāksteri, pabeigt 21 dienu lietošanas, un gaidīt 7 dienas pēc tam, kad gredzens vai plākstera pirms sākat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ir noņemta. Jums ir arī izmantot otru kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās Jums veikt noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu.

Ja Jums ir pārejot no progestīna tikai metodes (piemēram, progestīna tikai tabletes, implanti, injekcijas, intrauterīna sistēma), lai, izmantojot Lo Loestrin Fe® vai Minastrin ™ 24 Fe, lietot zāles dienā jūs būtu jāņem savu nākamo progestīnu -tikai tableti, vai dienā implants ir noņemta, vai dienā, jums būs jūsu nākamo injekciju. Ja jums pārslēgties no IUS, konsultējieties ar ārstu, kad sākt ņemot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu. Jums ir arī izmantot otru kontracepcijas metodi (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās Jums veikt noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu.

Par noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas noretindrona, etinilestradiola un dzelzs fumarātu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ārsts var lūgt jums, lai sāktu savu devu pirmajā dienā jūsu menstruālā perioda (sauc 1.diena Start), vai pirmajā svētdienā pēc jūsu menstruālā perioda sākuma (sauc svētdienas Sākt). Kad jūs sāksiet noteiktā dienā, ir svarīgi ievērot šo grafiku, pat tad, ja esat izlaidis devu. Nemainiet savu grafiku par savu. Ja grafiks, ka jūs izmantojat nav ērti, sazinieties ar savu ārstu par mainīt to. Par svētdienas sākumu, jums ir nepieciešams izmantot cita veida dzimstības kontroli (piemēram, prezervatīvs, diafragma, spermicīdu) pirmajās 7 dienās.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu darbojas pareizi un neizraisa nevēlamas sekas. Šie apmeklējumi parasti būs ik 6 līdz 12 mēnešiem, bet daži ārsti prasa tos biežāk.

Lai gan jūs izmantojat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu, lai izsargātos no grūtniecības, jums vajadzētu zināt, ka, izmantojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu grūtniecības laikā var kaitēt nedzimušam bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

var rasties asiņošana no maksts dažādu summu starp jūsu regulāri menstruācijas pirmo 3 mēnešu lietošanas laikā. To dažreiz sauc smērēšanās, kad neliels, vai asiņošanas kad smagāku.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts blakusparādības

etinilestradiola / noretindrona

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs garām menstruācijas. Mēnešreizes var rasties, ja jūs izlaist vienu vai vairākas zilas tabletes un nav veikušas savu tabletes tieši tā, kā norādīts. Ja esat izlaidis divus periodus pēc kārtas, konsultējieties ar ārstu. Jums var būt nepieciešams grūtniecības testu.

Ja jums ir aizdomas, ka Jums varētu būt iestājusies grūtniecība, pārtrauciet noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarāts nekavējoties un konsultējieties ar ārstu.

Neizmantojiet noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu ja tu smēķē cigaretes, vai, ja jums ir vairāk nekā 35 gadus vecs. Ja jūs smēķējat, lietojot kontracepcijas tabletes, jūs palielināt savu risku, kam ir sirdslēkme, insults vai asins receklis. Jūsu risks ir vēl lielāks, ja jums ir vairāk nekā 35 gadu vecuma, ja Jums ir cukura diabēts, augsts asinsspiediens, augsts holesterīna līmenis, vai ja jums ir liekais svars. Konsultējieties ar savu ārstu par veidiem, kā atmest smēķēšanu. Saglabājiet jūsu diabēta kontrolei. Jautājiet savam ārstam par diētu un vingrošanu, lai kontrolētu savu svaru un holesterīna līmeni asinīs.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs, cirksnis, vai kājām, jo ​​īpaši teļu, apgrūtināta elpošana, pēkšņi, stipras galvassāpes, neskaidra runa, pēkšņa, neizskaidrojama elpas trūkums, pēkšņi zaudējums koordinācijas, vai redzes izmaiņas, vienlaikus lietojot noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja jums ir problēmas valkājot kontaktlēcas vai ja neskaidra redze, grūtības ar lasīšanu, vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes vai jutīgums augšējā kuņģī, gaiši izkārnījumi, tumšs urīns, apetītes zudums, slikta dūša, neparasts nogurums vai vājums, vai dzeltenas acis vai ādu zudumu. Tie varētu būt simptomi nopietna aknu problēmu.

Sazinieties ar savu ārstu, pirms uzpildīšana veco recepti, īpaši pēc grūtniecības. Jums būs nepieciešams vēl viens fizisku pārbaudi, un ārsts var mainīt savu recepti.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarātu. Jums var būt nepieciešams pārtraukt noretindronu, etinilestradiolu un dzelzs fumarāts vairākas dienas, pirms operācijas vai dažu medicīnas pārbaudes.

noretindronu, etinilestradiolu, un dzelzs fumarāts var izraisīt ādas krāsas izmaiņas. Lietojiet saules aizsargkrēmu, kad esat ārā. Izvairieties lampas un sauļošanās gultas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu (piemēram, asinszāli) vai vitamīnu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu

Birth Control Mirena, Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, Nexplanon, NuvaRing

Nenormāla dzemdes asiņošana Mirena, PREMARIN, Megace, Depo-Provera, megestrols, medroksiprogesterona

Endometrioze Lupron, Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, noretindronu, Orto Tri-Cyclen