norfloksacīns oftalmoloģijas

Izmanto norfloksacīnu

Fluorhinoloniem, ieskaitot norfloksacīnu, ir saistīta ar paaugstinātu risku tendinīts un cīpslas plīsums visās vecuma grupās. Šo risku vēl vairāk pastiprina vecākiem pacientiem parasti vairāk nekā 60 gadiem, pacientiem, kas lieto kortikosteroīdu narkotikas, un pacientiem ar nieru, sirds vai plaušu transplantāciju.

Fluorhinoloniem, ieskaitot norfloksacīnu, ir saistīta ar paaugstinātu risku tendinīts un cīpslas plīsums visās vecuma grupās. Risks pieaug vēl vairāk ar vecumu virs 60 gadiem, vienlaikus steroīdu terapijas un nieru, sirds vai plaušu transplantāciju.

Pirms Izmantojot norfloksacīnu

Terapeitiskās klase: Antibiotiku

Ķīmiskais klase: fluorhinolonu

Norfloksacīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par norfloksacīnu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret norfloksacīnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pareiza izmantošana norfloksacīnu

Lietošana nav ieteicama zīdaiņiem un bērniem līdz 1 gada vecumam. Norfloksacīns iekšķīgi ir pierādīts, ka izraisa kaula problēmas jauniem dzīvniekiem. Nav zināms, vai oftalmoloģijas norfloksacīns var izraisīt kaulu problēmas zīdaiņiem. Bērniem no 1 gada vecuma un vecāki, norfloksacīns nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot oftalmoloģijas norfloksacīnu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās, norfloksacīns nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Izmantot

No norfloksacīnu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas norfloksacīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, turpināt izmantot norfloksacīnu par pilna laika ārstēšanas, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Ja Jūs pārtraucat lietot norfloksacīnu pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Ja esat izlaidis devu norfloksacīnu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

norfloksacīns var izraisīt jūsu acis kļūt jutīgi pret gaismu, nekā tie ir parasti. Saulesbrilles un izvairoties no pārāk liela paļaušanās uz spilgtu gaismu, var palīdzēt samazināt diskomfortu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot norfloksacīnu

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

norfloksacīns blakusparādības

Konjunktivīts diklofenaka oftalmoloģisko, triamcinolona, ​​deksametazona oftalmoloģijas, ceftriaksonu, Rocephin, Lotemax, kortizons, gatifloksacinu oftalmoloģijas, Kenalog-40, Alrex, Maxidex, Zymar, Voltaren Oftalmoloģiskās, Zymaxid, Bleph-10, Alomide, nātrija Sulamyd, Ken-ANK 40, lodoxamide oftalmoloģijas, loteprednola oftalmoloģijas, sulfacetamide nātrija oftalmoloģijas, Isopto Cetamide, Cortone acetāts

norfloksacīns oftalmoloģijas