norpace

Ņemot vērā zināmo prearitmijas īpašības dizopiramīds un pierādījumu trūkumu uzlabojās izdzīvošanas jebkuram antiaritmisko narkotiku pacientiem bez dzīvībai bīstamām aritmijām, tad par dizopiramīds izmantošana, kā arī citas antiaritmiskos līdzekļus jārezervē pacientiem ar dzīvību apdraudošas kambaru aritmijas.

Izmanto Norpace

Terapeitiskās klase: antiaritmisko, Group IA

Tas ir pieejams tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Šīs zāles ir pārbaudīta bērniem un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas pieaugušajiem.

Dažas blakusparādības, piemēram, apgrūtināta urinēšana un sausa mute, var būt īpaši varētu rasties gados vecākiem pacientiem, kuri parasti ir jutīgāka nekā jaunākiem pieaugušajiem ietekmei dizopiramīds.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Norpace

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur dizopiramīds. Tas nedrīkst būt raksturīgi Norpace. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Veikt dizopiramīds tieši tā, kā norādījis ārsts, pat ja jūs varat justies labi. Nelietojiet vairāk zāļu, nekā pasūtīts.

Par pacientiem, kuri lieto pagarinātā darbības kapsulas

Par pacientiem, kuri lieto pagarinātā darbības tabletes

Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Arī tas ir vislabāk veikt devas vienmērīgi izvietotas reizes dienā un naktī. Piemēram, ja jums ir veikt četras devas dienā, devas būtu izvietotas apmēram 6 stundas intervālu. Ja tas traucē jūsu miegu vai citām ikdienas darbībām, vai, ja jums ir nepieciešama palīdzība, plānojot labāko reizes lietot zāles, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ārstam vajadzētu pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, zāles darbojas pareizi.

Pareiza izmantošana dizopiramīds

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Apstāšanās pēkšņi var izraisīt nopietnas izmaiņas sirds funkciju.

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī. Tas ir saistīts ar nolaista asinsspiedienu. Piecelšanās lēnām var palīdzēt. Šis efekts nenotiek bieži devās dizopiramīds parasti izmanto, tomēr, pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu. Ja problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Dizopiramīds var reti izraisīt hipoglikēmiju (zems cukura līmenis asinīs) dažiem cilvēkiem. (Skatīt zemāk sadaļu). Ja parādās šīs pazīmes, ēst vai dzert pārtikas, kas satur cukuru un zvaniet savam ārstam.

Šīs zāles var izraisīt redzes miglošanos vai citus redzes problēmas. Ja kāds no šiem notiek, nevadiet transportlīdzekļus, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs nevarat redzēt labi.

Dizopiramīds var radīt sausu no acīm, muti un degunu. Pagaidu atbrīvojumu no mutes sausums, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja sausa mute turpinās ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un mutes dobuma rauga sēnīšu infekcijām.

Šīs zāles bieži dos jums sviedri mazāk, kas ļauj jūsu ķermeņa temperatūra, lai palielinātu. Izmantojiet papildu piesardzība, lai nekļūtu pārkarsis realizācijai vai karstā laikā, kamēr lietojat šīs zāles, jo pārkaršanu, iespējams, varētu izraisīt heatstroke.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Norpace

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Norpace blakusparādības

Norpace (dizopiramīds)

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Aritmija amiodarons, propranololu, verapamils, lidokaīns, Inderal, Tikosyn, meksiletīns, Pacerone, Cordarone, hinidīns, prokainamīds, Calan, dofetilīds, Mexitil, dizopiramīds, Verelan, Calan SR, Pronestyl, Isoptin SR, moricizine, Quinidex Extentabs, covera-HS, Norpace CR