pārvaldīt reimatoīdais artrīts darbā

Darba var radīt unikālu problēmas, ja Jums ir reimatoīdais artrīts. Ja jūs meklējat jaunu darbu, Jums var būt daži jautājumi par savu darbu un to, kā jūsu stāvoklis var ietekmēt to, ko strādāt, jūs varat darīt.

Jūs nav nepieciešams ar likumu atklāt kādas slimības darba pieteikumu vai intervijas laikā. Tas ir atkarīgs no jums, vai pateikt potenciālajam darba devējam par savu reimatoīdo artrītu.

Vai lūgt jūsu potenciālais darba devējs par fiziskās prasības darbu, lai pārliecinātos, ka jūs varat rīkoties ar tām. Pēc tam, kad tiek piedāvāts darbs, tas ir svarīgi, lai apspriestu jebkādus pielāgojumus jums ir nepieciešams, pirms sākat strādāt. Piemēram, jums var būt nepieciešams biroja krēsls ar regulējamu augstumu un leņķi.

Atbilde uz šo jautājumu ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām. Jautājiet ārstam, un fizisko vai ergoterapeita norādījumus. Ja nepieciešams, apsvērt iespēju lūgt jūsu potenciālais darba devējs, ja jūs varat būt elastīgu darba laiku vai, ja jūs varat strādāt no mājām kādu laiku.

Atkal, runāt ar savu ārstu un fizisko vai ergoterapeita par savām spējām un cik labi kontrolēta Jūsu reimatoīdais artrīts ir. Strādāt ar viņiem, lai noteiktu, kādi darbi ir piemērots Jums. Jums varētu būt, lai izvairītos no darba vietas, kas prasa jums, lai paceltu objektus atkārtoti vai stāvēt uz ilgu laiku.

Kad jūs strādājat jūs baudīt un darbs ir labs fit jums, tas var padarīt jūsu reimatoīdais artrīts vieglāk rīkoties. Tā var iegūt jūs no jūsu mājās un uzlabot savu mobilitāti. Tā var arī palielināt jūsu uzticību un pašcieņu, kas var novest pie labāku noskaņojumu un samazinātu sāpes.

Ja Jums rodas stress uz darbu, izmēģināt dažas stresa samazināšanas aktivitātes, piemēram, jogas un meditācijas, un pārliecinieties, ka jūs saņemat pietiekami daudz miega un vingrošanu. Stress var pasliktināt kādi simptomi jums varētu būt.

Kad jūs sākat strādāt, ir svarīgi veikt pasākumus, lai aizsargātu jūsu locītavām.

apmeklējiet savu ārstu