pārvaldīt trauksme ms: kas darbojas?

Day-to-dienu dzīvo ar hronisku, neprognozējams stāvoklī, piemēram, multiplās sklerozes (MS), var saprotams veikt psiholoģisko nodevu. Cilvēki ar MS ir palielināts risks trauksme daudzu iemeslu dēļ.

Jūs varat nezināt, kā jūs jūtaties, no rīta līdz pēcpusdienā vai vienas dienas uz nākamo. Bieži vien, jūs nekad zināt, kad un vai uzliesmojums-up notiks vai cik smagi jūs var ietekmēt.

Citi faktori dalībvalstīs arī var ietekmēt jūs emocionāli, piemēram, kaitējumu jūsu smadzeņu nervu šūnu vai blakusparādības no medikamentiem, piemēram, kortikosteroīdus.

Labā ziņa ir tā, ka, atšķirībā no dažiem citiem aspektiem MS, trauksme ir ārstējamas. Un ar pareizu attieksmi, jūs varat ievērojami uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Ja jūs uzskatāt, ka jūsu trauksme ir kaut kas virs un aiz regulāru rūpes ikdienas dzīvē, veikt pasākumus, lai novērstu to.

Ārstēties. Profesionālie konsultāciju un atbalsta grupas var būt arī ļoti noderīga, kas nodarbojas ar trauksmi un stresu, kas var pavada MS. Valsts izkaisītā skleroze biedrība vai ārsts var likt jums sazināties ar noderīgiem resursiem.

Daudzi cilvēki uzskata, ka relaksācijas vai prāta-ķermeņa vingrinājumi – piemēram, dziļa elpošana, meditācija, progresējoša muskuļu relaksācija, joga vai tai chi – var ievērojami mazināt trauksmi un dot par jūtām klusums.

ar

apmeklējiet savu ārstu