plaušu vēža: simptomi un pazīmes plaušu vēzi

Viena ceturtā daļa no visiem cilvēkiem ar plaušu vēzi, nav nekādu simptomu, kad vēzis tiek diagnosticēts. Šie vēža parasti identificē nejauši, kad krūtīs X-ray tiek veikta cita iemesla dēļ. Pārējās trīs ceturtdaļas cilvēku attīstīt daži simptomi. Simptomi ir saistīts ar tiešu ietekmi primārā audzēja, lai ietekmi vēža izplatījies uz citām ķermeņa daļām (metastāzēm) vai traucējumus hormonu, asinīm vai citām sistēmām; Simptomi plaušu vēzis ir klepus, klepus līdz asinīm vai rusty sarkanam flegma, nespēks, neizskaidrojams svara zudums, atkārtotas elpošanas ceļu infekcijas, aizsmakums, jaunu sēkšana un elpas trūkums.

Simptomi metastātiska vēža atkarīgas un atrašanās vietas vēža izplatību. Aptuveni 30-40% no cilvēkiem ar plaušu vēzi ir daži simptomi vai pazīmes metastātiskās slimības.

Paraneoplastic sindromi ir tālvadības, netiešo ietekmi vēža nav saistīti ar tiešu invāziju. Simptomi ir šādi

 no

AVOTI

Cancer Society.

Jauna klepus ar smēķētājs vai bijušo smēķētāju būtu rada bažas plaušu vēzi; Klepus, kas nav iet prom vai pasliktinās laika gaitā būtu jāizvērtē ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju; Klepus līdz asinīm (hemoptysis) notiek ievērojams skaits cilvēku, kas ir plaušu vēzis. Jebkura summa, klepoja-up asinis būtu jāizvērtē ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju; Sāpes krūšu zonā ir simptoms apmēram viena ceturtā daļa cilvēku ar plaušu vēzi. Sāpes ir blāvi, sāpes, un noturīgas; Aizdusa parasti izriet no nosprostojums daļu no plaušu, šķidruma savākšanas ap plaušu (pleiras efūzijas), vai audzēja caur plaušām izplatīšanos; Sēkšana vai aizsmakums var signalizēt nosprostojums vai iekaisumu plaušās, kas var iet kopā ar vēzi; Atkārtotas elpceļu infekcijas, piemēram, bronhītu vai pneimoniju, var būt pazīme plaušu vēzi.

Lung Association.

Plaušu vēža simptomi no.

Plaušu vēzis visbiežāk izplatās aknās, kaulos un smadzenēs; Metastātiska plaušu vēzi aknās var izraisīt dzeltena ādas un acu dzelte (), bet tas nedrīkst radīt ievērojamu simptomus brīdī diagnozi; Plaušu vēzis ir metastasized uz kauliem izraisa kaulu sāpes, parasti kauliem mugurkaula (skriemeļu), augšstilbā kauliem un ribām; Plaušu vēzis, kas izplatās uz smadzenēm, var radīt grūtības ar redzi, vājums vienā ķermeņa pusē, un / vai krampji.

New kaulu veidošanās (it īpaši rokai), kas var tikt painfu; Augsts kalcija Bloo; Asins receklis; Zems nātrija līmenis asinīs