plaušu vēža skrīningu (pdqто): skrīninga [] -Kas ir skrīnings?

Skrīnings meklē vēža pirms persona ir kādi simptomi. Tas var palīdzēt atrast vēzi agrīnā stadijā. Kad patoloģiska audu vai vēzis tiek atklāts agrīnā, to var vieglāk ārstēt. Līdz brīdim, kad parādās simptomi, vēzis var būt sācis izplatīties.

Ārsts var aizdomas plaušu vēzi, ja ikdienas fiziskā eksāmenu atklāt; Palielināti limfmezgli virs collarbon; Vāja breathin; Patoloģiskas skaņas plaušās; Trulums, kad krūtis ir TAPPE; Nevienlīdzīgā skolēns; Droopy plakstiņu; Vājums vienā raksti; Paplašinātas vēnas uz rokām, krūtīm, vai neklasificētu in; Pietūkums PAK; Daži plaušu vēzi ražot pārmērīgi augsts …

Ir svarīgi atcerēties, ka Jūsu ārsts nav obligāti, ka jums ir vēzis, ja viņš vai viņa iesaka skrīninga testu. Skrīninga testi sniedz, ja Jums nav vēža simptomi.

Ja skrīninga testa rezultāts ir neparasti, jums var būt nepieciešams, lai būtu vairāk testus darīts, lai noskaidrotu, vai jums ir vēzis. Tos sauc diagnostiskie testi.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta