svina saindēšanās: uzturs un pārtikas sagatavošana – topic pārskats

Labs uzturs var palīdzēt novērst svina saindēšanās. Bet, ja vide ir ļoti piesārņota ar svinu, uzturs vien nenovērsīs svina saindēšanās.

Pārliecinieties, ka jūsu bērni ēd brokastis drīz pēc piecelšanās un ka viņiem ir regulāri uzkodas un maltītes; Mazgāt visus augļus un dārzeņus pirms gatavošanas vai ēšanas; Nekad uzglabāt pārtiku atvērti metāla kārbās, it īpaši, ja CAN nav ražoti Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja tur ir svins metāla vai lodēt, tas var nonākt pārtikas produktu pēc gaiss nonāk kārbas; Nav sagatavot, kalpot, vai uzglabāt pārtiku vai dzērienus keramikas keramikas vai kristāla glāzes, ja esat pārliecināts, ka tie ir bezsvina; Pārliecinieties, ka jūsu bērns ēd veselīgu pārtiku, kas ietver kalcija, dzelzs, fosfora, cinka un vitamīnu C. Konsultējieties ar savu ārstu, pirms dot savu bērnu vitamīnu un minerālvielu piedevas; Piens, jogurts, siers, un daži zaļie dārzeņi, piemēram, brokoļi un kāposti, satur kalciju; Sarkanā gaļa, olas, bagātināti graudaugu produkti, vārītu pupiņu, un rozīnes ir labs avots dzelzs; Gaļa, zivis, mājputni, olas un piens ir labs avots fosfora; Gaļa, zivis, mājputni un dārzeņi ir labs avots cinka; Citrusaugļi, cantaloupe, zemenes, papaijas, mango, kivi, pipari, tomāti, kartupeļi, salāti un dārzeņi kāposti ģimene ir labs avots vitamīna C (askorbīnskābe).

Bērni absorbēt vairāk vārtos nekā pieaugušajiem. Bet gan bērni, gan pieaugušie var absorbēt vairāk vārtos, ja tie ir tukšā dūšā vai nesaņem pietiekami daudz dzelzs, kalcijs, fosfors, cinks, vai C vitamīnu savā uzturā. Cilvēki, kas ēd augstu tauku diētu arī absorbē vairāk vadībā.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa