uzzināt vairāk par acu alerģijas

alerģijas tendences

Miljoniem daudziem cilvēkiem pasaulē ir alerģija. Lielākā daļa no tiem miljoniem ir simptomi, iesaistot savas acis.

Domājat, ja jūsu nagging auksti patiesībā ir alerģija? Vai kas par savu jauno ādas krēmu, kas padarīja rokas izcelties? Atšķirt alerģija no ne-alerģiskas stāvoklī ne vienmēr ir skaidra uzdevumu. Bet zinot atšķirību reizēm var palīdzēt jums atrisināt to, kas ir neveiksmīgs jums, kas, savukārt, varētu nozīmēt straujāku atvieglojumu; Mary Fields zina, cik grūti apzināt alerģija var būt. 64 gadus vecais Bronx iedzīvotājs stāsta viņa bija pārliecināta, viņas bieži nātrene izraisīja kaut ko …

Ir vairāki dažādi iemesli to. Bet lielākā daļa, ja Jums ir alerģija pret kādu konkrētu vielu, un pēc tam nonāk saskarē ar to, Jums ir alerģiska reakcija, piemēram, nieze un šķavas.

Ka slānis ādas aptver priekšā jūsu acīm? Tas pats ādas tips, ka līnijas iekšpusē degunu. Tāpēc, ka šīs divas jomas ir tik līdzīgas, pašas lietas var izraisīt alerģiskas reakcijas abās vietās.

Bieži cēloņi ietver

Ja jums ir sezonas alerģijas, jums parasti ir simptomi, kas īsā laikā. Jums var būt bothered pavasarī ar koku ziedputekšņiem, vasarā ar zāles ziedputekšņi, vai rudenī ar nezāļu ziedputekšņiem. Simptomi mēdz noskaidrot laikā citas reizes gadā, it īpaši ziemā.

Ja jums ir “daudzgadīgo alerģijas,” simptomi, iespējams, ilgs visu gadu. Jūs varētu alerģija pret iekštelpu lietām, piemēram, putekļu ērcītes, prusaku, un mājdzīvnieku blaugznas. Sezonas āra alergēni var darīt lietas sliktāk, ja jūs esat jutīgs pret tiem, too.

Sezonas un daudzgadīgo alerģijas ir identiski simptomi un, gandrīz vienmēr, nieze ļauj jums zināt, jums ir alerģiska reakcija.

Kopā ar niezi acīs, jums var būt

Jūsu simptomi vajadzētu uzlabot savu, ja jūs zināt, ko jūs esat alerģisks pret, un jūs varat izvairīties no tā.

Bet, ja jūs nezināt, ko izraisa jūsu alerģiju, ādas testēšanu ar alergologa var palīdzēt izdomāt.

Ja jūs vēl nezinu, vai jūs nevarat izvairīties cēloni, ārstu, kurš specializējas acu aprūpes un ķirurģija – oftalmologa – iespējams, var palīdzēt.

Ja jums ir sezonas alerģijas, veikt iecelšanu ar viņu pirms jūsu alerģiskas sezonu. Tas ļaus jums sākt ārstēšanu pirms simptomi kick.

Ja jums ir daudzgadīgi alerģijas, ikdienas tikšanās var būt noderīgi. Neregulāri paasinājumiem var nozīmēt jums ir nepieciešams, lai redzētu viņu biežāk. Tas varētu arī palīdzēt iegūt konsultācijas ar alergologa.