uzzināt vairāk par narkotiku alerģijām

alerģijas tendences

Daudzi medikamenti var izraisīt blakusparādības, un daži no tiem var izraisīt alerģiju. In alerģisku reakciju, jūsu imūnsistēma kļūdaini rada reakciju pret narkotiku. Tas padara ķīmiskās vielas – kā histamīna un daudz no tā – lai saņemtu zāles no jūsu ķermeņa.

Brīdinājuma pazīmes narkotiku alerģijas var būt no vieglas līdz dzīvībai bīstamas. In alerģisku reakciju, jūsu ķermeņa atbrīvošanu histamīna var izraisīt tādus simptomus kā

Vairāk smaga reakcija var ietvert

Vissmagākā reakcija ir viens, kas ietver anafilaksi, nopietna, dzīvībai bīstamu reakciju atzīmēti ar pietūkumu, nātreni, un pazemināts asinsspiediens. Dažos gadījumos, cilvēks iet uz šoku.

Ja jūs domājat, ka jums ir anafilakse simptomi, sev shot epinefrīna tūlīt un zvanīt 911.

Visizplatītākā no tām ir pret penicilīnu. Citas antibiotikas kā penicilīns var arī radīt alerģiskas reakcijas.

Citi iespējamie vainīgie ietver

Jūsu ārsts sāks pārskatīt savu medicīnisko vēsturi un simptomus. Ja viņš uzskata, ka jums ir alerģija uz antibiotikām, piemēram, penicilīnu, viņš var darīt ādas tests, lai to apstiprinātu. Bet āda testēšana nedarbojas visām zālēm, un dažos gadījumos tas varētu būt bīstami.

Ja esat bijusi dzīvībai bīstama reakcija uz medikamentiem, ārsts vienkārši izslēgt, ka narkotiku kā ārstēšanas iespēja.

Alerģijas simptomi, piemēram, izsitumi, nātrene un nieze bieži var kontrolēt ar prethistamīna līdzekļus, un dažreiz ar kortikosteroīdiem.

Dažos gadījumos, desensitization tiek izmantots. Ārsts dos jums niecīgu daudzumu narkotiku iekšķīgi, IV, vai ar filmēta palielināt apjomus līdz Jūsu imūnsistēma mācās paciest zāles.

Ja jūs esat stipri alerģija pret dažām antibiotikām, ārsts var izrakstīt dažāda veida tiem.

Ja jums ir alerģija pret zālēm, vienmēr let ārstam zināt pirms jums jebkāda veida ārstēšanu, ieskaitot zobārstniecību. Tā ir arī laba ideja valkāt MedicAlert rokassprādzi vai kulonu, vai veikt karti, kas identificē jūsu narkotiku alerģiju. Šie priekšmeti varētu glābt savu dzīvību ārkārtas situācijās.

AVOTS

Akadēmija Alerģijas, astmas un imunoloģijas.