valsts hormonu un hipofīzes programma (nhpp): informācija par cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes cilvēka augšanas hormons (kopsavilkums)

Valsts Hormonu un hipofīzes Program (NHPP): Informācija cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes cilvēka augšanas hormons (Visaptverošs ziņojums); Cilvēka augšanas hormons un Kreicfelda-Jakoba slimību Resource saraksts; Veselības Alert: virsnieru Krīzes cēloņi nāves daži cilvēki, kuri tika ārstēti ar HGH

Valsts Hormonu un hipofīzes Program (NHPP): Informācija cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes cilvēka augšanas hormons (kopsavilkums)

Kā bija Kreicfelda-Jakoba slimības (KJS) rasties cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes cilvēka augšanas hormonu (HGH)?

No 1963. līdz 1985. gadam, Valsts Hormonu un hipofīzes Program (NHPP), ko finansē ASV Department of Health un Human Services (HHS), nosūtīja hGH izgatavoti no cilvēka hipofīzes simtiem ārstu visā valstī. Kā daļu no pētījumiem, ārsti lieto hormonu, lai ārstētu gandrīz 7,700 bērnus nespēju augt.

In 1985, HHS uzzināja, ka trīs cilvēki ārstēti ar hipofīzes HGH nomira Kreicfelda-Jakoba slimības (KJS), retu, neārstējamu smadzeņu slimības. HHS uzreiz apstājās izplatot hormonu un sāka valsts pētījumu, lai uzzinātu vairāk par to, kā hipofīzes hGH ārstēšana var būt izraisījis šo problēmu.

HHS ir noteikusi 29 gadījumus KJS starp gandrīz 7,700 cilvēki Amerikas Savienotajās Valstīs, kas saņēma NHPP hipofīzes HGH. Visi šie cilvēki sāka ārstēšanu ar hipofīzes HGH pirms 1977., kas ir, kad NHPP pievienoja jaunu attīrīšanas soli uz procesu ieguves hipofīzes HGH. Ar papildus šo soli, risks CJD tika ievērojami samazināts, un, iespējams, ir noņemts. Līdz šim neviens pacients, kurš sāka hipofīzes HGH pēc 1977. gada, ir saslimis ar KJS. Šodien, augšanas hormons, ko lieto, lai ārstētu tiek veikta, izmantojot atšķirīgu procesu lab. Tas nerada draudus inficēšanās ar KJS.

Cik cilvēku ārstēti ar NHPP-izplatīts HGH ieguva CJD ASV?

Kā bija Kreicfelda-Jakoba slimības (KJS) rasties cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes cilvēka augšanas hormons (HGH) ?; Cik daudzi cilvēki ārstēti ar NHPP-izplatīts HGH ieguva CJD ASV ?; Cik cilvēku ārstēt ar hipofīzes HGH ieguva CJD citās valstīs ?; Vai cilvēki ārstēti ar hipofīzes HGH risks citu slimību vai problēmas ?; Kādi ir simptomi KJS ?; Kāds ir mans risks, lai iegūtu CJD no NHPP hipofīzes HGH ?; Kas var man pateikt, kad man bija ārstēti un cik ilgi ?; Vai hormonu Paņēmu izraisīt CJD ?; Ja es attīstīt CJD, būs mana ģimene get it? Ja es palikt stāvoklī, mans bērns saņemtu to ?; Vai tests pateikt, ja es saņems CJD ?; Kāpēc es nevaru ziedot asinis vai orgānus ?; Kāpēc cilvēki ārstēti ar hipofīzes HGH būtu jāzina par KJS ?; Kā var ASV Department of Health un Human Services (HHS) man palīdzēt ?; Kā es varu saņemt atbalstu un informāciju ?; Kā es varu palīdzēt ar pēcpārbaudes pētījumā?

Cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes HGH citās valstīs arī ieguva CJD

Francijā 119 cilvēki dabūja CJD no 1700 cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes HGH .; Apvienotajā Karalistē, 75 cilvēki dabūja CJD no 1,849 cilvēkiem, kas ārstēti .; Jaunzēlandē, seši cilvēki dabūja CJD no 159 cilvēkiem, kas ārstēti .; Holland un Brazīlija ir katram bija divi cilvēki, kuri ieguvuši CJD .; Austrija, Katara, un Īrijai ir katram bija viena persona, kas ieguva CJD .; Austrālijā, viens cilvēks ieguva “iespējams” (lai gan maz ticams) KJS.

Ar Jaunzēlandē un Brazīlijā cilvēki saņēma hormonu veikti ASV, bet tas nebija identisks hormons izplata NHPP. Francija, Lielbritānija, Holande, un Austrālijā ražo savu hormonu. Ar Katara persona saņēmusi hormonu izgatavots Francijā. Ar Austrijā persona saņēmusi hormonu, ko farmācijas uzņēmums.

Daudzi cilvēki tika ārstēti ar hipofīzes HGH, jo viņu hipofīzes nebija pietiekami daudz augšanas hormonu, un šie cilvēki arī bija problēmas pieņemšanas citi hipofīzes hormoni. Viens no šiem citiem hormonu stāsta virsnieru dziedzeris veikt kortizola, hormonu nepieciešamo dzīvei. Cilvēki, kuriem šī hormons ir risks nāves no virsnieru krīzi, taču virsnieru krīzi var novērst. Vairāk hipofīzes HGH saņēmēji ir miruši no virsnieru krīzes nekā no KJS. Lūdzu, izlasiet veselības brīdinājumu un apspriest šo informāciju ar savu ārstu.

vairāk ķermeņa tauku; mazāk muskuļu; mazāk kaulu masas; mazāk spēks; mazāk enerģijas

Bez CJD, nav citu nopietnas vai letālas veselības riski hipofīzes HGH ārstēšanu nav atrasti.

cik ilgi cilvēks izturējās: Vidējais ārstēšanas laiks ar HGH bija 3 gadi. Taču cilvēki, kuri ieguvuši CJD parasti tika ārstēti ar HGH apmēram 8,4 gadus .; kad persona tika ārstēti: Visi cilvēki, kuri ieguvuši CJD sāka HGH ārstēšanu pirms 1977.gadā, kad tika uzlabota process, lai padarītu HGH. Nesen veikta analīze rāda, ka pēc tam, kad 1977. gadā, jaunās attīrīšanas posmus, ievērojami samazināts, un, iespējams, ir novērsti risku CJD infekciju.

“Mad govs” slimība liellopiem, ir tāda paša veida slimība KJS no hipofīzes HGH. Cilvēki, kuri ēda liellopu gaļu no inficēti ar govju trakumsērgas dzīvniekiem ieguvuši formu CJD sauc varianta CJD (vCJD). Nosūtīšana vCJD no liellopiem cilvēkiem ir noticis galvenokārt Lielbritānijā. Amerikas Savienotajās Valstīs, trīs gadījumi vCJD ir konstatēts. Saskaņā ar theernment (), divi cilvēki, visticamāk, ieguvuši infekcijas Apvienotajā Karalistē, un viens cilvēks, visticamāk, ieguvuši infekcijas Saūda Arābijā. CJD no HGH un vCJD ir atsevišķas slimības. Cilvēki, kuri saņēmuši hipofīzes HGH nav lielāks risks vCJD.

Hipofīzes hGH neizraisa AIDS. Lai arī iznīcinot CJD infekcijas izraisītāju ir ļoti grūti, tas pats nav taisnība iznīcināt HIV, vīrusu, kas izraisa AIDS. Jebkura HIV klāt cilvēka hipofīzes tiks iznīcināta ar procesu, ko izmanto, lai padarītu HGH.

Daži cilvēki, kuri nepieciešami HGH kā bērni var gūt labumu no biosintēzes augšanas hormonu (BGH) kā pieaugušajiem. Biosintēzes augšanas hormons tiek veikts laboratorijā, un nav iegūts no cilvēka hipofīzes. Cilvēki ar zemu augšanas hormona, jo pieaugušajiem var būt simptomi vai izmaiņas, piemēram, šie

Ja jums trūkst augšanas hormona, kā bērns, un ir šīs problēmas kā pieaugušajam, jautājiet savam ārstam vai tie varētu būt saistīts ar zemu GH. Tā kā šie nosacījumi ir kopīgas daudziem cilvēkiem, tie nedrīkst būt saistīts ar zemu GH. Pētījumi liecina, ka GH administrācija pieaugušajiem ar zemu GH samazina tauku un palielina muskuļu masu. Ietekme uz spēku, enerģiju, un kaulu lūzumu GH deficītu pieaugušajiem, GH nomaiņa nav tik skaidrs.

Cik cilvēku ārstēti ar hipofīzes HGH ieguva CJD citās valstīs?

HHS pētījumi cilvēkiem, kas ārstēti ar hipofīzes HGH ar NHPP piegādāto neuzrāda paaugstinātu vēža risku tiem, kas nebija audzējus pirms hipofīzes HGH ārstēšanu. Daudzi cilvēki, kas saņēmuši NHPP hipofīzes HGH bija smadzeņu audzēju, kas izraisīja viņu trūkumu HGH. Cilvēki, kas ir bijusi viena audzējs, ir paaugstināts risks iegūt citus audzējus.

Iepriekšējos jaunumiem hipofīzes HGH saņēmējiem, tad HHS atzīmēja, ka Japānas ārsti ziņoja 1988. gadā, ka daži cilvēki, kuri saņēmuši HGH, šķiet, ir augstāka likme leikēmiju. Pētījumi par tiem, kuri ieguvuši hipofīzes HGH ASV neatrada augstāku likmi leikēmijas starp tiem, kas nebija audzējus pirms kļūst hipofīzes HGH. Vairāk Nesenā pētījumā, ko japāņu pētnieki neatrada pieaugumu leikēmiju cilvēkiem, kuri nebija audzējus vai starojumu pirms hipofīzes HGH ārstēšanu.

Pētījumi ir parādījuši, ka hGH izraisa izmaiņas personības, emocionālās problēmas vai pašnāvību.

Simptomi CJD var atšķirties. Cilvēki, kuri ieguvuši CJD no hipofīzes HGH bija problēmas ar kājām un līdzsvaru, reibonis, un / vai neveiklumu. Vēlāk, daži sāka negods vārdus un ir saraustītas kustības. Viņi arī bija problēmas redzēt, atcerēties, un / vai skaidri domāt. Slimība kļūst sliktāks ļoti ātri. Kad cilvēki ir simptomi, piemēram, tie ilgākā laika periodā, piemēram, uz gadu, bez kļūst daudz sliktāk, viņiem nav CJD. Gadījuma aizmāršība, neveiklība, vai galvassāpes ir normāli un nenozīmē viens ir CJD.

Neviens nevar pateikt, kas katra cilvēka risks ir. No aptuveni 7,700 cilvēku Amerikas Savienotajās Valstīs, kas saņēma hipofīzes HGH, 29 ir gotten CJD. Divas lietas, kas, šķiet, ir saistīts ar kļūst CJD ir

Kopumā viens apmēram 265 cilvēkiem, kas ārstēti ar NHPP hipofīzes HGH got CJD. Visiem CJD pacienti saņēma kādu HGH pirms 1977. No tiem apstrādāts pirms 1977. gada, aptuveni viens no 91 ieguva CJD. Jo CJD notiek tik ilgi, lai attīstītu, neviens nevar apgalvot, ka tie, kuri sākuši ārstēšanu pēc 1977. gada, ir drošas. Garākais ziņoja laiks no sākuma hipofīzes HGH attieksmi pret pirmās pazīmes KJS ir 44 gadi ASV pacientiem. Tomēr izskats jaunu gadījumu samazinās, jo ir bijis tikai viens jauns gadījums pēdējo 5 gadu laikā.

Labākais avots informāciju par ārstēšanu, ir ārsts vai centra, kas deva jums hipofīzes HGH. Lai aizsargātu pacientu privātumu, tad HHS neprasīja vārdiem tiem ārstē līdz 1985. gadam, kad pirmie CJD gadījumi kļuvuši zināmi. In 1985, HHS lūdza ārstus un centrus nosaukumus un adreses, saņēmēju, lai informētu viņus par risku KJS. Specifiska ārstēšana vairumam saņēmējiem netika iekļauti. Ja ārsts nav pieejams, HHS darbinieki var pārbaudīt savus ierakstus par jebkuru informāciju par savu ārstēšanu. Jūs varat zvanīt 1-800-472-0424 vai emailernment.Inquiriesernment ar saviem jautājumiem.

Lai mēģinātu atrast hipofīzes HGH, kas varēja radīt CJD, MS zinātnieki izdarīja divas lietas

Vai cilvēki ārstēti ar hipofīzes HGH risks citām slimībām vai problēmas?

Rezultāti: Testi ar dzīvniekiem nepalīdzēja atrast hipofīzes HGH, kas varētu būt izraisa CJD. Pēc 10 gadiem, tikai viens tests dzīvnieks saslima ar KJS. Divi citi dzīvnieki saņēma to pašu hormonu un nesaņēma slims. Turklāt hipofīzes hGH kas padarīja dzīvnieku slimos atšķīrās no hipofīzes HGH dota cilvēkiem, kuri bija gotten CJD. Testi ar dzīvniekiem nepierāda, ka jebkāda specifiska hormonu preparāts izraisa CJD.

Viņi izveidoja testu dzīvniekiem, injicējot paraugus visu pieejamo hipofīzes HGH tieši smadzenēm pērtiķiem. Ārsti deva smadzeņu injekcijas, lai saīsinātu laiku, kas vajadzīgs, lai slimības attīstītu .; Viņi pētīja cilvēkus, kas ir apstrādātas ar hipofīzes HGH, lai redzētu, kas ieguvuši CJD un kādus hormonu preparāts viņi saņēma.

ikviens, kurš saņēma hipofīzes HGH; ģimenes locekļiem, kas ir salīdzinoši ar ģenētiskas formas KJS; ikviens, kas dzīvoja Apvienotajā Karalistē 3 mēnešus no 1980. līdz 1996. gadam, vai Francijā, uz 5 gadiem no 1980. un tagad

Ziņo HHS jebkādas nāves gadījumu no jebkāda cēloņa ar kādu, kurš saņēmis HGH .; Dodiet MS ārstiem atļauju pārskatīt medicīnisko dokumentāciju, ja hGH saņēmējs nomirst .; Sūtīt Adrese izmaiņas HGH saņēmējiem līdz theernment biroju komunikāciju un sabiedrisko saziņā pie theernment.

NHPP tur ierakstus par nosūtīto katram ārstam hipofīzes HGH preparātiem. Šie ieraksti palīdzēja maču kuras sagatavošana varēja dota cilvēkiem, kas vēlāk ieguva CJD. Nekāda īpaša sagatavošana tika konstatēts, izraisīt CJD. Zinātnieki secināja, ka vairāk nekā viens hipofīzes hGH sagatavošana veikta zems infekcijas. Lielākā daļa cilvēku, kuri ieguvuši CJD saņēma hipofīzes HGH uz ilgu laiku, un saņēma daudz dažādu preparātus. Amerikas Savienotajās Valstīs, tikai cilvēki, kas sāka ārstēšanu pirms 1977. attīstīta CJD, bet neviens nevar apgalvot, ka tie, kuri sākuši ārstēšanu pēc 1977. gada, ir droši, kā minēts iepriekš.

Kādi ir simptomi KJS?

Zinātnieki netic, ka KJS ir nosūtīta, izmantojot ikdienas ikdienas kontakta vai dzimumkontakta ceļā. Tāpēc, jūsu laulātais un jūsu bērni nav apdraudēta. Izņemot retas ģenētiskas formas KJS, grūtnieces nepāriet CJD viņas nedzimušam bērnam. CJD no HGH ārstēšanas neietekmē gēnus.

Šodien, kad persona ir simptomi un atklājumus par neiroloģisku izmeklēšanu, kas var būt saistīts ar KJS, papildu testēšana var ieteikt, lai palīdzētu diagnozi. Divi parasti izmanto testi ir elektroencefalogrāfija (EEG) un magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MRI). Kaut arī šie smadzeņu testi ir noderīgi, ja tie parāda raksturīgās iezīmes KJS, šādas pazīmes var būt klāt, jo sākumā slimības gaitu. Trešā tests, kas var palīdzēt ārstiem diagnosticēt CJD nepieciešama paraugu muguras šķidruma. Lai iegūtu paraugu testēšanu, ārsts veic jostas durt vai mugurkaula krānu. Jostas punkcija tiek uzskatīta invazīva pārbaude, jo adata ir ievietota cilvēka mugurkaula kanālu apakšējā muguras.

Zinātnieki strādā pie testus, lai diagnosticētu CJD, kas ir precīzāki, drošāka un mazāk invazīvas nekā šobrīd pieejamajiem testiem. Viens šāds tests ir viegli lietojama deguna birste tests, kas vāc šūnas gar gļotādas personas deguna dobumā analīzei. Lai arī pirms šo testu var izmantot cilvēki ar neiroloģiskām problēmām ir nepieciešams vairāk pētījumu, zinātnieki uzskata, deguna suka pārbaude varētu dot iespēju ātri un precīzi diagnosticēt CJD. Vairāk informācijas par šo jauno testu var atrast wwwernment / news / veselības / aug2014 / NIAID-06.htm.

Ziņots pieci gadījumi, kad pārstāvis, kas izraisa vCJD tika nosūtīts caur asinīm. vCJD ir slimība, kas rodas cilvēkiem, kuri ēda sabojāta liellopu gaļu vai bija pakļauti produktus no liellopiem ar “govju trakuma slimība”. vCJD atšķiras no klasiskās un CJD veidu, kas notika hipofīzes HGH saņēmējiem. Zinātnieki netic, ka KJS veids, kas rodas GH saņēmējiem var nosūtīt ar asinīm, bet ir nepieciešams vairāk pētījumu. Jo nav testu var izslēgt klātbūtni KJS asinīs vai orgānu, hipofīzes HGH saņēmēji nav atļauts ziedot asinis vai orgānus.

Kāds ir mans risks, lai iegūtu CJD no NHPP hipofīzes HGH?

Līdz vairāk ir zināms, šādi cilvēki nedrīkst ziedot asinis vai orgānus

Kas var man pateikt, kad man bija ārstēti un cik ilgi?

Ģimenes locekļi hipofīzes HGH saņēmēju var ziedot asinis. Cilvēki, kuri saņēmuši tikai BGH pēc 1985. gada var arī ziedot asinis.

Vai hormonu Paņēmu izraisīt CJD?

Daži vecāki nebija pastāstīt saviem bērniem par ārstēšanas ar hipofīzes HGH un iespējamo risku KJS saņemšanas. Šie bērni tagad ir pieaugušajiem. Kaut HHS vairs nosūta ikgadēju informāciju par problēmu CJD ar hipofīzes HGH saņēmējiem, tad HHS nav uzturēt adresātu sarakstu jākļūst pieejama jebkāda svarīga jauna informācija. Ja vecāki vairs nav pieejams saņemt MS sūtījumus, viņu pilngadīgie bērni nevar piekļūt svarīgu jaunu informāciju. Daži hipofīzes HGH saņēmēji ir iemācījušies par risku CJD no laikraksta stāstiem. Citi dzirdējuši par to, kad viņi mēģināja ziedot asinis. bieži tie, kas nav teicis, viņu vecāki ir dusmīgs, kad viņi dzird to ārpus ģimenes. Jebkurš vecāks par kādu, kas saņēmis hipofīzes hGH kurš nav saņēmis nekādus sūtījumus no HHS-pēdējās sarakstes tika nosūtīts jūnijā 1999.-jāsazinās valsts institūts Diabēts un gremošanas un nieru slimībām ernment) ar pieaugušo bērna pašreizējo adresi. Zinoši darbinieki ir priecīgi atbildēt uz visiem jautājumiem, kas vecāki vai saņēmēji var būt.

Ja es attīstīt CJD, būs mana ģimene get it? Ja es palikt stāvoklī, mans mazulis get it?

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, zvaniet tālāk norādītās tālruņu numurus. Zvanot pa bezmaksas numuru, ierakstu lūgs atstāt savu vārdu, tālruņa numuru un labs laiks, lai sasniegtu jums. Darbinieks zvana jums atpakaļ. Jūs varat zvanīt, rakstīt, vai arī ar savu ārstu kontaktu theernment ernment) at

Valdība; ernment birojs komunikāciju un sabiedrisko saziņā; Building 31 Room 9A06; 31 Center Drive, MSC 2560; Bethesda, MD 20892-2560; Tālrunis: 301-496-3583; Bezmaksas: 1-800-472-0424; E-pasts: ernment.Inquiriesernment

Mājas lapa wwwernmenternment sniedz papildu informāciju par HGH un KJS.

Vairāk informācijas un medicīnas žurnālā raksti par KJS un augšanas hormona terapija var atrast Nacionālo Endokrīnās un vielmaiņas slimības informācijas dienests mājas lapa Cilvēka augšanas hormons un Kreicfelda-Jakoba slimības Resource saraksts.

Vai tests pateikt, ja es saņems CJD?

Kreicfelda-Jakoba slimība Foundation, Inc. (www.cjdfoundation.org) tika izveidota 1993. gadā ar divām ģimenēm, kuras zaudējušas tuviniekus ar KJS un neirologa, kas apstrādāta viņu ģimenes locekļus. Šī bezpeļņas korporācija veicina izpratni par KJS izmantojot pētniecības un izglītības un sasniedz, lai tiem, kas zaudējuši tuviniekus ar šo slimību. Theernment ir CJD informāciju www.nindsernment.

Kāpēc es nevaru ziedot asinis vai orgānus?

Kāpēc cilvēki ārstēti ar hipofīzes HGH būtu jāzina par KJS?

Kā var ASV Department of Health un Human Services (HHS) man palīdzēt?

Kā es varu saņemt atbalstu un informāciju?

Cilvēka augšanas Foundation (HGF) (www.hgfound.org) ir saistīts ar bērnu augšanas traucējumiem un pieaugušo GH deficītu bezpeļņas organizācija. HGF ir pieejama informācija tiešsaistes režīmā, izmantojot savu bezmaksas numuru, 1-800-451-6434. HGF atbalsta arī interneta adresātu sarakstu, lai palīdzētu informācijas apmaiņu par pieaugušo GH deficītu un pieaugušo GH aizstājterapiju.

Pacientiem, viņu ģimenes, un viņu ārsti var palīdzēt, stāsta HHS jebkuru nāves gadījumu, it īpaši, ja kāds ir aizdomas CJD. Šāda informācija ir arī svarīgi

Šī informācija var saturēt saturu par medikamentiem un, kad veikti, kā paredzēts, nosacījumiem viņi pret. Kad sagatavoti, šis saturs ietvēra pieejama aktuālākā informācija. Atjauninājumi vai jautājumi par kādas zāles, sazinieties ar ASV Pārtikas un zāļu pārvalde bezmaksas pie 1-888-INFOernment (1-888-463-6332) vai apmeklēt wwwernment. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, lai iegūtu vairāk informācijas.

2014. gada novembris

Kā es varu palīdzēt ar pēcpārbaudes pētījumā?