vīriešu krūts vēzis

Male krūts vēzis ir reta vēzis, kas veidojas no krūts audu vīriešiem. Lai gan krūts vēzis ir visbiežāk domā kā sievietes slimības, vīriešu krūts vēzis notiek.

Male krūts vēzis ir visizplatītākais vecākiem vīriešiem, lai gan tas var notikt jebkurā vecumā.

Vīrieši diagnosticēta vīriešu krūts vēzi agrīnā stadijā, ir labas izredzes, lai izārstēt. Still, daudzi vīrieši atlikt redzēt savu ārstu, ja tie paziņojums vienu no parastās pazīmes vai simptomi, piemēram, krūts mīklu. Šī iemesla dēļ daudzi vīriešu krūts vēža tiek diagnosticēta, kad slimība ir daudz lielāka.

Pazīmes un simptomi vīriešu krūts vēzis var ietvert

Veikt iecelšanu ar ārstu, ja Jums ir kādi pastāvīgas pazīmes vai simptomi, kas jāuztraucas jums.

Tas nav skaidrs, ko izraisa vīriešu krūts vēzi.

Ārsti zina, ka vīrietis krūts vēzis rodas, kad daži krūts šūnas dalās straujāk nekā veselās šūnas darīt. Akumulācijas šūnas veido audzējs, kas var izplatīties (metastāzes) uz tuvējo audiem, limfmezglos vai uz citām ķermeņa daļām.

Kad apmeklēt ārstu

Kur krūts vēzis sākas vīriešiem

Ikvienam ir piedzimis ar nelielu krūts audiem. Krūts audi sastāv no piena ražošanas dziedzeri (lobules), cauruļvadiem, kas veic piena sprauslas, un taukiem.

pubertātes laikā, sievietes sāk attīstīt lielāku krūts audiem, un vīrieši nav. Bet tāpēc, ka vīrieši ir dzimuši ar nelielu krūts audiem, tie var attīstīties krūts vēzi.

Iedzimta gēnu, kas palielina krūts vēža risku

Veidi krūts vēža diagnosticēta vīriešiem ietver

Ko jūs varat darīt

Daži vīrieši mantot patoloģiski (mutācijas) gēnu no vecākiem, kas palielina risku saslimt ar krūts vēzi. Mutācijas vienā no vairākiem gēniem, jo ​​īpaši gēnu sauc BRCA2, nodot jums ir lielāks risks saslimt ar krūts un prostatas vēzi.

Ko sagaidīt no sava ārsta

Šie gēni parasti padara proteīnus, kas uztur šūnas aug neparasti – kas palīdz novērst vēzi. Bet mutācijas gēni nav tik efektīvi aizsargā jūs no vēža.

Diagnostikai vīriešu krūts vēzi

Tikšanās ar ģenētisko padomdevējs un veikta ģenētisko testēšanu var noteikt, vai jums veikt gēnu mutācijas, kas palielina risku saslimt ar krūts vēzi – un, ja jūs varat nodot šo gēnu kopā ar saviem bērniem, gan zēni un meitenes. Apspriediet ieguvumus un riskus ģenētiskās testēšanas ar savu ārstu.

Nosakot apmēru vēzi

Faktori, kas palielina risku, vīriešu krūts vēža ietver

Sāciet ar redzot savu ģimenes ārstu vai ģimenes ārstu, ja pamanāt kādas neparastas pazīmes vai simptomi, kas jāuztraucas jums. Ja ārsts uzskata, ka jums var būt krūts vēzis, jūs var nodot pie ārsta, kurš specializējas vēža ārstēšanā (onkologs).

Tāpēc, ka tikšanās var būt īss, un tāpēc, ka bieži vien ir daudz zemes, lai segtu, tā ir laba ideja, lai būtu labi sagatavoti. Lūk, daži informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties un ko gaidīt no sava ārsta.

Savu laiku ar savu ārstu, ir ierobežota, tāpēc gatavo jautājumu sarakstu var palīdzēt jums veikt lielāko daļu sava laika kopā. Sarakstu jūsu jautājumiem no svarīgākajām vismazāk svarīga lieta ir iztecējis laiks.

Par vīriešu krūts vēzi, daži pamatjautājumi, lai vaicājiet ārstam ir

Papildus jautājumiem, ka jūs esat gatavs jautājiet savam ārstam, nekautrējieties uzdot jautājumus, kas notiek ar jums laikā jūsu iecelšanu.

Jūsu ārsts var Jums uzdot vairākus jautājumus. Ir gatavs atbildēt uz tiem var veikt laika, lai iet pa punktiem, jūs vēlaties pavadīt vairāk laika. Jums var lūgt

Jūsu ārsts var veikt vairākas diagnostikas testu un procedūru, piemēram,

Nosaka, kādā mērā (posms) no jūsu vēzis palīdz ārstam novērtēt ārstēšanas iespējas. Biopsijas, asins analīzes un attēlveidošanas testus var izmantot, lai skatuves vīriešu krūts vēzi.

ķirurģija

Par vīriešu krūts vēža posmi ir

Staru terapija

Lai noteiktu savu vīriešu krūts vēža ārstēšanas iespējas, ārsts uzskata, ka jūsu vēža stadiju, jūsu vispārējo veselību un savu p. Vīriešu krūts vēža ārstēšana bieži ietver operācijas, un var ietvert arī citu ārstēšanu.

ķīmijterapija

hormonu terapija

No operācijas mērķis ir novērst audzēja un apkārtējo krūts audiem. Šīs procedūras ietver

Staru terapiju izmanto augstas enerģijas starus, lai nogalinātu vēža šūnas. In vīriešu krūts vēzi, staru terapiju var izmantot pēc operācijas, lai likvidētu visus atlikušos vēža šūnas krūts, krūšu muskuļi vai padusē.

staru terapijas laikā, starojums nāk no liela mašīna, kas pārvietojas ap savu ķermeni, vēršot enerģijas starus uz precīziem punktiem uz jūsu krūtīm.

Ķīmijterapija izmanto zāles, lai nogalinātu vēža šūnas. Šīs zāles var ievadīt caur vēnā jūsu rokas (intravenozi), tablešu veidā vai ar abām metodēm.

Jūsu ārsts var ieteikt ķīmijterapiju pēc operācijas, lai nogalinātu vēža šūnas, kas varētu izplatīties ārpus jūsu krūts. Ķīmijterapija var būt arī iespēja vīriešiem ar progresējošu krūts vēzi.

Lielākā daļa vīriešu ar vīriešu krūts vēzi, ir audzēji, kas balstās uz hormonu augt (hormonu reģistrjutīga). Ja vēzis ir hormonu-jutīga, ārsts var ieteikt hormonu terapiju.

Saņemšana vēža diagnoze var būt šokējoši un neizjaucot. Ar laiku jūs atradīsiet veidus, kā tikt galā ar stresu un problēmām vēža un vēža ārstēšanu. Līdz tam, jūs varētu atrast ir lietderīgi apsvērt

apmeklējiet savu ārstu