zema enerģijas: iemācīties rev to uz augšu

Katrs puisis jūtas viņa enerģijas čukstēt reizi brītiņa. Varbūt jums palika vēlu skatīties spēli. Vai jūs velk All-apmeklētājs darbā. Vai pamodās ik pēc pāris stundām ar jaundzimušo. Tas ir normāli, ka noguris pēc kaut kas tamlīdzīgs.

Kā bērns, es nekad nebūtu guessed es gribētu kādu dienu jāpievērš rakstīt frāze “Jock nieze .; Patiesībā, es esmu veida pārsteigts tagad kā pieaugušais, lai atrastu, ka Jock nieze, un tā dienvidu brālēns sportista pēdas, joprojām pastāv Tur ir kaut kas sava veida dīvaini par šiem un citiem nelielas skapītim istabas infekcijas -. tie, šķiet, pieder ar moldering valstība īsās bikses un cauruļu zeķes, kas apzīmēti mūsu tēva sestdienu rītos pie Y. protams šodienas sportisti, ar savu X- treme pāri pasniedzējiem un x-treme …

Bieža nogurums ir vairāk nekā tikai to noguris. Tas ir pastāvīgs nomocījies sajūta, ka nozog savu spēku un izraisa garīgās migla.

Jūs jūtaties

Tas ir atkarīgs no to, kas izraisa jūsu nogurumu. Dažreiz jums var būt nepieciešama medicīniska palīdzība. Bet sākt ar šīm dzīvesveida izmaiņām, un redzēt, ja tie palīdz.

Mētāt tehnoloģija pirms gulētiešanas. Mobilie telefoni, tabletes, un citi priekšmeti, kas uztur jūs pieslēgts pasaules putru ar jūsu ķermeņa dabisko miega un nomoda ciklu.

Pastiprinātāji var būt busters. Ar kafijas un enerģijas dzērieni kofeīns sniedz jums īstermiņa grūdieniem, bet jūs varētu crash, kad baumas noplok. Arī pāriet uz kofeīna pēcpusdienā un vakarā. Tādā veidā jums nebūs pavadīt nakti skaitīšanas aitas.

Izlaist tirdzniecības automātu. Junk pārtikas ir pilns ar “tukšs” kalorijas. Jūs varētu justies jazzed uz dažām minūtēm, taču salds traktēti kas jūs pat par pikēt. Pick smart uzkodas, piemēram, pilngraudu kliņģeri vai Tortilla čipsi, nedaudz nesālīti rieksti, ābolu vai seleriju šķēles ar zemesriekstu sviestu, vai pilngraudu krekeri ar zemu tauku saturu siera.

Get frisky. Exercise, tostarp dzimuma, cīnās slimības, uzlabo garastāvokli, saglabā savu prātu asas, un tā daudz vairāk. Daži vīrieši ir grūtības iegūt noskaņojumu dēļ dips testosterona vai citas veselības problēmas.

Ja tas ir jums, vai citu hobijs jums patiks. Ideja ir, lai saņemtu savu asins sūknēšanas. Pieaugušajiem ir nepieciešams apmēram 150 minūtes vidēji izmantot nedēļā – tas ir 30 minūtes dienā, 5 dienas nedēļā. Varat to darīt tikai 10 minūšu laikā. Maz lietas var veikt liela atšķirība jūsu enerģijas līmeni.